Informacje

L.A. Noire: The Complete Edition na PC oficjalnie – znamy datę premiery i wymagania sprzętowe

85

Rockstar zapowiedziało L.A. Noire: The Complete Edition na PC. Oprócz tego ujawniło również dzienny termin wydania i wymagania sprzętowe.

L.A. Noire: The Complete Edition na PC oficjalnie – znamy datę premiery i wymagania sprzętowe - obrazek 1

L.A. Noire: The Complete Edition to, jak nietrudno się domyślić, specjalne wydanie, które otrzymają posiadacze komputerów osobistych, zawierające wszystkie DLC wydane na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz oferujące obsługę NVIDIA 3D Vision. Zatem właściciele PC oprócz podstawowej wersji gry otrzymają również następujące sprawy do rozwiązania: Nicholson Electroplating Arson, Reefer Madness Vice, The Consul’s Car Traffic, The Naked City Vice i A Slip of the Tongue Traffic.

Minimalne wymagania sprzętowe L.A. Noire:

  • system operacyjny Windows 7, Windows Vista SP 1 lub Windows XP SP3
  • Intel Dual Core 2,2 GHz lub AMD Dual Core 2,4 GHz
  • 2 GB RAM
  • 16 GB wolnego miejsca na HDD
  • GeForce 8600 GT 512 MB lub Radeon HD 3000 512 MB
  • karta dźwiękowa w 100 procentach kompatybilna z DirectX 9
  • napęd DVD

Zalecane:

  • procesor Intel Quad Core 3,2GHz lub AMD Quad Core 3,2Ghz
  • 8 GB RAM
  • GeForce GTX 580 1536 MB lub Radeon HD 6850 1024 MB

L.A. Noire na PC w Europie pojawi się 11 listopada, a tradycyjnie trzy dni wcześniej zadebiutuje w Ameryce Północnej.

85 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Lerten

GTX 580 1536 Mb

Rozumiem, ze to dla odpalenia 3dvision?

Odpowiedz
G Crew_900

8 GB Ram ? WTF ?!

Takie wymagania, pewnie znów port jak GTA IV tylko, że gorszy.

Odpowiedz
G sinir

> Takie wymagania, pewnie znów port jak GTA IV tylko, że gorszy.
Na pewno. Pierwszy raz w wymaganiach widzę 8GB RAM i taką różnicę między wymaganą kartę NV a AMD. Pewnie chodzi o 3D, jeśli nie to dziwne.

Odpowiedz
G Skomik

Rozbieżność nie powiem, jest konkretna.... Mam duże nadzieje wobec tej gry, oby tylko nie okazała się optymalizacyjną porażką.

Odpowiedz
G DKX1992

wtffff ?! To już się zastanawiam jakie wymaagnia będą przy GTA 5...

Intel Core i9 Extreme 24-core 7,55 Ghz
32Gb Ram
GTX 795 10gb v-ram, 1024bit

... i to są minimalne :D

Odpowiedz
G Eguroll

Bez obrazy ale przy grafice na poziomie Ojca Chrzestnego II (może trochę przesadziłem ale jednak) wymagania są horrendalnie wysokie. Czyli wiadomo, że spartolili robotę tak jak przy GTA IV mimo, że mieli sporo czasu. Ehhh R* kocham Was za wspieranie PeCetów...

Odpowiedz
G mikim

Co znaczy, ze karta jest w, powiedzmy, 50% kompatybilna z DirectX 9?

Wymagania - niskie, ale jeśli będzie GFWL, to sobie na pewno odpuszczę. Mogliby to lepiej zintegrować ze Steamem, achievementy wolę nabijać tam.

Odpowiedz
G Darkstar181

Gtx 580 ?
Rozumiem że panowie z Rockstara przestali się już ukrywać z brakiem optymalizacji konwersji z konsol na PC.
Sorry Johny, ale pierwsza część Crysisa ma lepszą grafikę, a nie wymaga takiego potwora.

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

lol... rozbieżność między minimalnymi ,a zalecanymi wymaganiami robi wrażenie... oczywiście negatywne :P

Niestety ,ale kolejna spieprzona wtyczka z konsoli mnie nie interesuje ;p

Odpowiedz
Olek4

Chyba ich poj***** z tymi wymaganiami zalecanymi....

Odpowiedz
G Crew_900

Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka. Widziałem grę na konsolach i grafika nie powala. Jeżeli to port znaczy, że R* ma gdzieś graczy komputerowych i dla mnie to już koniec z grami od nich.

Odpowiedz
G Zgreed66

Minimalne, jak minimalne. Jak mam odpalić gierke na FULL HD, ze wszystkimi bajerami
(gdzie konsola juz dawno wysiada przy 720p), to raczej ma prawo wiecej wymagać. Albo ja czegos tu nie łapie.
Reasumujac... ciekawe jak gra będzie smigać na kompie spelniajacym minimalne wymagania.

Odpowiedz
Kajmal

Chyba wkradł się błąd, co do ramu.Z tego co pisza w cd-action, to minimalne jak i zalecane to 2gb.8gb to mało realne wymagania bo za dużo osób to nie ma aż tyle ramu.

Odpowiedz
G Smileyer

Co do wymagań . Będzie jakaś zmiana gwarantowana. Bez kitu.
Ale to jedyna gra dla której pokusiłbym się o nowy sprzęt :)!

Odpowiedz
G Harrolfo

To chyba jakiś żart...
8 GB, a sama gra, oprócz mimiki, na konsolach nie ma rewelacyjnej grafiki.

Odpowiedz
G barth89

Kiedy ogłoszono, że będzie wersja PC byłem pewny, że kupie, ale jednak podziękuję...

Odpowiedz
G Pietro87

> Albo ja czegos tu nie łapie.
No nie łapiesz, że to jest port z konsoli, czyli reasumując produkt, który technologicznie powinien latać w full hd w 60 klatkach z ustawieniami max na 2-3 letnim sprzęcie bez zgrzytu, a w zalecanych jest podany komp z kosmosu... do nowego BFa to bym zrozumiał jakieś takie kosmiczne wymagania, ale do tego ? Do gry która wygląda jak wygląda, czyli oprócz obłędnej animacji twarzy postaci, mocno przeciętnie.Chyba, że te zalecane to do odpalenia gry w stereoskopowym 3d albo w rozdzielczościach 4096+ na multi-screenie czy rzutniku, wtedy by się pi razy drzwi zgadzało.Ale chyba żadna firma nie podaje wymagań do gry w nietypowych warunkach, masę produktów można odpalić i w 3d i w nietypowej rozdziałce np na rzutnikach, ale żaden producent nie podaje wymagań do odpalenia gry w ten sposób.Zalecane idą pod odpalenie gry w full hd z ustawieniami tejże na max pod rendering dx 11, stąd takie zdziwienie ludzi, że rozrzut jest z kosmosu.

Odpowiedz
KhazarOne

Yyyyy na konsole wygląda gorzej niż pierwsza Mafia na PC, animacje tyle zżerają pieca? Nie wierzę. Zapodadzą tekstury, które wypalą nam w 10s oczy? Nie wierzę. Dostaniemy kijowy port z konsol i przez to takie wymagania? Nie chcę, ale wierzę.

A myślałem, że wpadnie super gierka na jesieni...najwyżej kupi się wersję konsolową gdzieś za grosze, łaski bez. Jeszcze najlepiej używkę, bo to ostatnio boli twórców najbardziej.

Odpowiedz
G Crew_900

Jeżeli to się okaże portem to znaczy, że GTA V również.

Odpowiedz
G Pietro87

> To chyba jakiś żart...
> 8 GB, a sama gra, oprócz mimiki, na konsolach nie ma rewelacyjnej grafiki.
Port made by R* =)Swego czasu żałowałem, że RDR na PC nie wyszło, ale jak wielkie R się nie nauczyło dalej kompletnie jak konwertować gry na pieca, to nawet lepiej, że nie zrobili tej konwersji.Tu pewnie będzie kolejny gitny port który przejdzie do historii jako następna najbardziej zwalona optymalizacja naszych czasów [obecnie imho prym wiedzie Saints Row 2, choć GTA4 dzielnie się starał, zajmuje, przynajmniej dla mnie, zaszczytne drugie miejsce]

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

Jeśli L.A. powinno mieć takie zalecane do płynnego śmigania, z 8GB RAMu na czele, to IMHO znaczy tylko tyle, że porcik jest skopany pod względem optymalizacji. Nie pierwszy i nie ostatni u R*. Koszmar jakiś, będę celował w wersję na konsolkę, zdecydowanie.

Odpowiedz
vegost

Cenega ma zamiar robić lokalizację (napisy) czy znów da ciała jak z wersją na konsole ? Bo jeśli tak, to nie ma po co kupować gry bez napisów. Gra detektywistyczna musi być zlokalizowana.

Odpowiedz
G Jarden

Wymagania nie są takie duzo, zastanawia mnie w sumie tylko skad 8gb ram ta gra potrzebuje, czyzby poprawili grafike do tego stopnia...

Odpowiedz
G byverter

GeForce GTX 580 1536 MB lub Radeon HD 6850 1024 MB
Ciekawe odpowiedniki :D

A nie zaraz tak to wygląda na anglojęzycznych stronach:
Operating System: Windows 7/ Vista Service Pack 1/ XP Service Pack 3/ Onlive for PC & Mac
Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2 GHz/ AMD Dual Core 2.4GHz to Quad Core 3.2GHz
RAM: 2GB to 8GB
HDD: 16GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB/ Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
Sound Card: 100% DirectX 9 compatible
DVD Drive

Czy jest podany przedział w jakich gra będzie obsługiwać sprzęt, a nie zalecane.

Odpowiedz
G Ciej

Pewnie zamknęli biedną sprzątaczkę w pokoju z kompem i powiedzieli jej, że ma zrobić konwersje te gry na PC. Kolejna firma leje na klienta, źle się dzieje na rynku.

Odpowiedz
G Pietro87

To mnie cenega czy cdp czy jakikolwiek inny nasz rodzimy wydawca tu decyduje.Polityka R* jest taka jaka jest i często gęsto nie życzą sobie oni wykonywania lokalizacji ich gier [jak nie lobię cenędzy, tu to akurat oni wiele nie są winni]@JardenChyba kpisz, wymagania wyższe niż najnowszy BF który wygląda niemal fotorealistycznie.Chyba przespałeś ostatnią dekadę i lekcje dotyczace tego jaką moc obliczeniową technologicznie posiada konsola.

Odpowiedz
G Zgreed66

> No nie łapiesz, że to jest port z konsoli, czyli reasumując produkt, który technologicznie
> powinien latać w full hd w 60 klatkach z ustawieniami max na 2-3 letnim sprzęcie bez
> zgrzytu, a w zalecanych jest podany komp z kosmosu...
Bo? Konsola chodzi w 720p z pocietymi teksturami, pociętym zasięgiem widoku itd.Jak sobie przykręce do Full HD, maksymalnego widoku, max tekstur, dolicze tone konfiguracji,a dolicze co mi tam windowsa 7. To wyjdzie mi... ile?

Odpowiedz
diabolo20

na stronie cdaction pisza o 2 gb ram przy rekomentowanych ktoś się chyba pomylił w redakcji gram.pl?

Odpowiedz
diabolo20

w cdaction pisza ze przy rekomendowanych trzeba 2gb ram wiec kto ma racje?

Odpowiedz
G Vojtas

> > To chyba jakiś żart...
> > 8 GB, a sama gra, oprócz mimiki, na konsolach nie ma rewelacyjnej grafiki.
> Port made by R* =)
Z początku myślałem, że wkradł się jakiś błąd, ale to jednak prawda. Oficjalna potwierdza.http://www.rockstargames.com/lanoire/news/18991/la-noire-the-complete-edition-coming-to-pc-this-november.htmlHeh, trzeba poczekać na kilkanaście solidnych łat, by to cudo w ogóle było grywalne. Gra mnie mocno zaciekawiła, ale skoro Rockstar stawia sprawę w ten sposób, to zastanawiam się, czy w ogóle można tę firmę traktować poważnie. Cóż, nie będzie LA Noire w mojej kolekcji. Szkoda. Dla Rockstara. :)> Swego czasu żałowałem, że RDR na PC nie wyszło, ale jak wielkie R się nie nauczyło dalej
> kompletnie jak konwertować gry na pieca, to nawet lepiej, że nie zrobili tej konwersji.
Myślę, że to nie jest kwestia nauki, tylko kwestia przeznaczenia pieniędzy i czasu na dobrą konwersję. Rockstar naprawdę potrafi, jeśli tylko chce. W przypadku PC ma to głęboko w zadzie.Heh, chciałbym zobaczyć miny pecetowych fanów Rockstara (są tacy?), gdy zostaną podane wymagania Maksa Payne'a 3. :)

Odpowiedz
G kotlecik5

Hahahaha, pierwsza gra na świecie z takimi chorymi wymaganiami, wszystkie Crysisy, BFy, Metra oraz słabo zoptymalizowane gry mogą się przy tym schować.

procesor Intel Quad Core 3,2GHz lub AMD Quad Core 3,2Ghz
To mnie po prostu zniszczyło...

Odpowiedz
G Pietro87

> Bo? Konsola chodzi w 720p z pocietymi teksturami, pociętym zasięgiem widoku itd.
> Jak sobie przykręce do Full HD, maksymalnego widoku, max tekstur, dolicze tone konfiguracji,
> a dolicze co mi tam windowsa 7. To wyjdzie mi... ile?
No nie GTX 580 i 8GB Ram....Mój 3.5 letni sprzęt Wiedźmina 2 odpala na full płynnie, gdzie W2 wygląda o niebo lepiej i robiony był pod PC.Podobnie z resztą masę innych gier, jak np portowane z konsol Deus Ex 3, Dragon Age 2, Fifa 12, Batman Arkham Asylum i mogę tak wymieniać długo długo...Nawet jak by w LA podkręcić tekstury, dać rozdziałkę full hd, zarzucić bajery typu teselacja, to nie przebije to graficznie takiego Crysisa 2, który chodzi płynnie na o wiele słabszym sprzęcie [vide na moim]Zalecane tej gry przy podanych minimalnych powinny oscylować w okolicach GTXa 460 i 4 GB Ram, i tak były by przesadzone biorąc pod uwagę jak ten produkt wygląda i fakt, że cudów na kiju tu nie wycisną [dla kontrastu masz np Mafię 2 która wygląda znacznie lepiej i znowu na swoim przykładzie podając - działała u mnie płynnie nawet z poodpalanymi efektami fizyki ubrań i otoczenia]Te wymagania indykują jedną istotną rzecz - port zawoła zapewne o pomstę do nieba i jest tylko wyciągaczem kasy z naiwniaków którzy go kupią i będą na nim psy wieszać jak kiedyś na GTA4.

Odpowiedz
G Karfein

Nie no, pogratulować optymalizacji.

Odpowiedz
G Darkstar181

> Bo? Konsola chodzi w 720p z pocietymi teksturami, pociętym zasięgiem widoku itd.
> Jak sobie przykręce do Full HD, maksymalnego widoku, max tekstur, dolicze tone konfiguracji,
> a dolicze co mi tam windowsa 7.
Ty się znasz na optymalizacji gier niczym ja na fizyce kwantowej.Po pierwsze, nikt nie podał informacji że na PC tekstury mają być lepszej jakości, a o "pociętych" to można mówić gdy się robi port z PC na konsole, gdy trzeba je faktycznie pociąć. Nie odwrotnie.Po drugie, rozdzielczość Full HD o której piszesz jest przecież dostępna również na konsolach, i na pewno nie usprawiedliwia potrzeby wrzucenia na pokład GTX 580.Po trzecie, gry z windows 7 do tej pory wymagały najwyżej 4 gb RAM. Skąd w produkcie Rockstara zapotrzebowanie na jego dwukrotnie większą ilość przy mniejszej powierzchni miasta od tego w GTA 4, tego nie wiem. A nie, zaraz, wiem. Spartoczyli grę gorzej niż GTA IV które doczekało się kilkunastu patchy.No i po czwarte... człowieku, spójrz sobie na gry takie jak Metro 2033, nowego Battlefielda (czy nawet poprzedniego), wszystkie Crysisy, itp. Porównaj sobie grafikę z L.A Noire ? Lepsza ? Jasne. To dlaczego tamte gry nie mają takich wymagań !?

Odpowiedz
G razor4026

Facet który podawał te wymagania chyba ma zbyt dużą wyobraźnię, albo w R* dalej nie znają terminu optymalizacja. Od czasu GTA III regularnie pierdolą wersje pecetowe, mogliby je zlecić komuś kto się na tym zna skoro oni tego nie potrafią.

Odpowiedz
Humunkulus

Drodzy forumowicze. LA NOIR na PC będzie miało ulepszoną grafikę w stosunku do wersji konsolowych. Porównajcie GTA 4 na PC z konsolami. Możliwe że te zalecane to grafika max + 3D. Jeżeli nie będziemy z tego korzystać (mam na myśli 3D) to wymagania pewnie będą o wiele mniejsze. Nie wiem jak to jest z wymaganiami gier z włączonym 3D. A te komentarze typu:"Takie wymagania z tak słabą grafiką?!" są nie przemyślane.

Odpowiedz
G Zgreed66

> No nie GTX 580 i 8GB Ram....
> Mój 3.5 letni sprzęt Wiedźmina 2 odpala na full płynnie, gdzie W2 wygląda o niebo lepiej
> i robiony był pod PC.
GTX 580, pewnie, nie. Z drugiej strony podali 6850, jak zwrocił uwage Byverter.Co sie tyczy 8gb ram... tu tez sobie daje do myślenia.To jezeli zaleca ilosc ramu powyzej 4gb, to co wpiszesz? 5gb? :PChyba, nie przypominam sobie, abym gdzies widział 3GB.> Podobnie z resztą masę innych gier, jak np portowane z konsol Deus Ex 3, Dragon Age 2,
> Fifa 12, Batman Arkham Asylum i mogę tak wymieniać długo długo...
Taa, tylko port o detalach takich samych jak na PC wymagać będzie mniej -> Patrz minimalne, które są znośne i nie widze w nich nic tragicznego. Ba są wrecz normalne.Deus to deus, detalami nie grzeszy. a jego mapa... Dragon Age, to mozemy polemizować, czy jest super.FIFA... jedno boisko 22zawodnikow, 3 sedziów i piłka, płaskie podłoże, 2 bramki. Taka sobie publika.Tak jak pisałem wymagania minimalne jezeli chodzi o proc podobne do DA2/Deusa itd. Ram, no to gra z otwartym swiatem. 2gb - standard.2rdzenie, 2gb, 8600gt/3850... zaiste tragiczny port...choc to samo co z GPU ten 8600 do 3850 ma sie tak samo jak 6850 do 580.> Nawet jak by w La podkręcić tekstury, dać rozdziałkę full hd, zarzucić bajery typu teselacja,
> to nie przebije to graficznie takiego Crysisa 2, który chodzi płynnie na o wiele słabszym
> sprzęcie [vide na moim]
Tylko Crysis ma zamkniety swiat i jest to "prosty" FPS. Nie ma ogromnego, tetniacego swiata gdzie jak zachaczysz innego goscia to zagada innym jezykiem itd. Podobny problem jest z wieśniakiem.> Zalecane tej gry przy podanych minimalnych powinny oscylować w okolicach GTXa 460 i 4
> GB Ram, ...
No, niby tak. Jednak...> [dla kontrastu masz np Mafię 2 która wygląda znacznie lepiej
> i znowu na swoim przykładzie podając - działała u mnie płynnie nawet z poodpalanymi efektami
> fizyki ubrań i otoczenia]
Gra, grze (podobnie jak grafika) nie równa. Jezeli mam oceniać wszelkie pierdoły.A pamiętajac ile mogłem nabazgrać przy GTA IV, to można spoooro powłączać, bawić się cieniami itd.> Te wymagania indykują jedną istotną rzecz - port zawoła zapewne o pomstę do nieba i jest
> tylko wyciągaczem kasy z naiwniaków którzy go kupią i będą na nim psy wieszać jak kiedyś
> na gTA4.
O ile pamiętam GTA połatali potem, jednak dalej nie wiem jakie były zmiany w stosunku do konsoli, jezeli chodzi o ustawienie cieni/tekstur/widoku itd oprócz rozdzielczosci. Z tego co gdzies czytałem to i na ulicach wiecej ludu jest jezeli chodzi o PC.(Cos na wzor postal 2 na minimum przechodniow i max przechodniow + jeszcze nieograniczony widok on/off)Jak tak wszystko podliczyć, co mozna włączyć wychodzi mi dużo wiecej detali jak na konsoli.A jak juz pisałem te minimalne wcale tragiczne nie są. Wiec ciagle mi sie wydaje, że jako PC mozemy sobie pozwolic na duzo, duzo, duzo wiecej... tylko kosztuje to sprzet.http://www.youtube.com/user/aimedehaire

Odpowiedz
G Zgreed66

> Po pierwsze, nikt nie podał informacji że na PC tekstury mają być lepszej jakości
GTA IV-> Jakosć teksur zobacz jak cudownie rosna uzywane zasoby komputera...> Po drugie, rozdzielczość Full HD o której piszesz jest przecież dostępna również na konsolach,
> i na pewno nie usprawiedliwia potrzeby wrzucenia na pokład GTX 580.
Nie jest. Znajdz natywna rozdzielczość gier.> Po trzecie, gry z windows 7 do tej pory wymagały najwyżej 4 gb RAM.
Gry wymagały, co mnie obchodzą inne gry?To, ze napisali 8gb, to odrazu ci wetnie 8gb?> No i po czwarte... człowieku, spójrz sobie na gry takie jak Metro 2033, nowego Battlefielda
> (czy nawet poprzedniego), wszystkie Crysisy, itp. Porównaj sobie grafikę z L.A Noire
> ? Lepsza ? Jasne. To dlaczego tamte gry nie mają takich wymagań !?
Taa na co mam sie gapic? Metro nie grałem, widziałem za to atak klonów na gameplayach.. Battlefield patrzac po becie ma jezscze bardziej kosmiczne wymagania. Crysis 2 został zjechany bo pocieli mu mapke, zabrali otwarty swiat itp

Odpowiedz
G Woko11

> Tylko Crysis ma zamkniety swiat i jest to "prosty" FPS. Nie ma ogromnego, tetniacego
> swiata gdzie jak zachaczysz innego goscia to zagada innym jezykiem itd.
Pytanie: grałeś w Crysisa?

Odpowiedz
G Zgreed66

> Pytanie: grałeś w Crysisa?
Pisałem o dwojce?

Odpowiedz
G Woko11

> > Pytanie: grałeś w Crysisa?
>
> Pisałem o dwojce?
Mea culpa.

Odpowiedz
Jozef_Taktyka

Wiecie co, kolega właśnie mi uświadomił jedną niemiłą rzecz... Jeżeli spartolą z Noire to boję się o nowego Maxa Payne'a....

Odpowiedz
G Zgreed66

> Mea culpa.
Moja też, czesto pisze co sam mam na mysli, ale zbyt ogolnikowo :)

Odpowiedz
Jozef_Taktyka

Wiecie co... jeżeli spartolą Noire to boję się o nowego Maxa Payne'a....:/

Odpowiedz
G Aquma

Nie wiem czy się z tego śmiać, czy płakać.

Odpowiedz
G Pietro87

Sacred 2: Fallen Angel - Otwarty świat, gra na X360 chodzi w natywnej 1080p, nie rób z siebie kompletnego nieuka, masz googole używaj ich.Dead Island, duży otwarty świat, też chyba na konsoli lata w 1080p [ale reki nie dam uciąć co do tej konkretnej gry]Wyżej ktoś to dobrze podsumował - na optymalizacji i portowaniu gier znasz się jak ja na fizyce kwantowej.Żadna gra nie jest w stanie obsłużyć fizycznie 4gb ram póki nie odpalasz jej w 3d albo w nietypowych warunkach [multi-screen, rzutnik, stereoskopowe 3d, nietypowe ekrany/telewizory 40-50 cali].W zalecanych wpisuje sie docelowo 4gb ram dla wielu gier bo bierze się poprawkę na system i zasoby, mało co rezerwuje pełne 2048 gb nawet odpalane w full hd.Tu podane 8gb czyli zakładają, że standardowo około 1gb na system + zasoby, sama gra wpieprza jakieś 6gb, 1gb zostaje wolny bo wolny jakiś odsetek pamięci zostać musi [zapchaj cały ram - elegancko zapodasz crash systemu]GTA4 do dziś jest crapem, do tego chodzi po wszystkich tych patchach gorzej niż np po czystym patchu 1.3.Wychodzi ci dużo więcej detali niż na konsoli ? Jakich, może jakieś konkrety ?Bo jak pisałem i inni też, jest od pyty konsolowych portów, które dostawały dodatkowe wodotryski graficzne i jakoś żaden nie wymagał tak bzdurnej konfiguracji.Jeśli taka jest zalecana to optymalna... albo nie istnieje, albo wymaga 2-3x sli/cf i proca najmniej i7 2600k kręconego na 4.5ghz.

Odpowiedz
chlistek

R* robi dobre gry, ale złe konwersje. Chociażby GTA IV. Lecz nadal na najwyższym podium odnośnie najbardziej spartolonej konwersji wg mnie stoi THQ ze swoim Saint Row 2. To dopiero koszmar.

Odpowiedz
G Feallan

> Drodzy forumowicze. LA NOIR na PC będzie miało ulepszoną grafikę w stosunku do wersji
> konsolowych.
Musieliby specjalnie dla PC całkowicie zmienić grafikę gry, na taką 3x ładniejszą niż w Crysisie. Wtedy bym zrozumiał zalecane wymagania.> Porównajcie GTA 4 na PC z konsolami.
IMO nie ma wielkiej różnicy> Możliwe że te zalecane to grafika max
> + 3D. Jeżeli nie będziemy z tego korzystać (mam na myśli 3D) to wymagania pewnie będą
> o wiele mniejsze.
Zobaczymy po premierze. Ja jestem tą grą naprawdę zainteresowany, ale jeśli mam dostać skopany port, to podziękuję.> Nie wiem jak to jest z wymaganiami gier z włączonym 3D. A te komentarze
> typu:"Takie wymagania z tak słabą grafiką?!" są nie przemyślane.
Oczywiście że są, bo Rockstar myśli że PC-towcom wystarczy rzucić niedorobioną gierkę X miesięcy po konsolowej premierze, za pełną cenę i już są szczęśliwi. Potem się dziwią, że większość piraci.

Odpowiedz