Informacje

Artykuł: God of War Collection Volume II - recenzja

11

Przeszłość Kratosa w dwóch odsłonach z konsolki PSP powraca w odrestaurowanej wersji na PlayStation 3. Czy warto zainwestować w God of War Collection Volume II? Przekonajcie się w naszej recenzji.

Artykuł: God of War Collection Volume II - recenzja - obrazek 1
Przed premierą GoW Origins miałem pewne obawy przed tym, jak obie gry, w końcu hity z PlayStation Portable, poradzą sobie na dużym ekranie telewizora w konfrontacji z trylogią znaną ze stacjonarnych konsol Sony. W końcu PSP to nie te same możliwości technologiczne co PS3. Okazało się jednak, że dobre gry bronią się same, bez względu na to, na jaką platformę zostają wydane.

Całość recenzji autorstwa Mejstego znajdziecie klikając w czerwoną belkę pod spodem.

Artykuł: God of War Collection Volume II - recenzja - obrazek 2

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Philoz

Ja już kupilem, ściągnolem i przeszedlem,no i w końcu mam wszystkie części :)

Odpowiedz
marcin-malysza

Hmmm, czyli obie części nie mają opcji wyboru języka?? Szkoda, teraz będę miał dylemat czy kupić u nas czy w UK. Dla mnie UK ale pewnie i brat by chciał zagrać a on nie english'uje za bardzo... Hmmm, T.C. Carson czy B. Linda??

Odpowiedz
G Mejste

> Hmmm, czyli obie części nie mają opcji wyboru języka?? Szkoda, teraz będę miał dylemat
> czy kupić u nas czy w UK. Dla mnie UK ale pewnie i brat by chciał zagrać a on nie english'uje
> za bardzo... Hmmm, T.C. Carson czy B. Linda??
Niestety, zostaliśmy pozbawieni wyboru. Może w kompletnej kolekcji zawierającej wszystkie części God of War (w której powstanie nie wątpię...) będzie możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej?

Odpowiedz
G Moooras

W samą porę, bo kilka miechów temu poważnie myślałem nad kupnem PSP

Odpowiedz
BSh

Wydaje mi się, że jest możliwość gry w Ducha Sparty po angielsku - wystarczy zmienić język konsoli i ustawienia regionalne na angielskie. Gry jeszcze nie mam więc nie sprawdzałem, ale na bank na płycie siedzi też wersja angielska. Może ktoś to zweryfikować?

Odpowiedz
Siriondel

Kupiłem na PSS bo taniej, zassałem te gigabajty. Dwie platyny zrobiłem w trzy dni z czego najcenniejszy pucharek z Chains of Olympus zabrał mi 9 godzin w jednym posiedzeniu. I na PSS jest po angielsku na pewno, nawet nie widziałem tam polskiej wersji ale jeśli to zależy od ustawienia języka XMB, to mam odpowiedź. Teraz mam 5 platyn z samych God of War :P
I nie porównywałbym osobiście tych dwóch odsłon do tych z głównej trylogii, bo design w tych pierwszych ssie że hej. Checkpointy, brak balansu, gra nie przetestowana porządnie, kamera ustawiona tak że nic nie widać, przeciwnicy atakujący "spoza" ekranu, bida i frustracja.

Ale to wciąż ten sam dobry chłopaczyna Kratos i bawiłem się całkiem nieźle. Teraz przynajmniej znam całą historię, co było dla mnie najważniejsze.

Odpowiedz
G Mejste

> Wydaje mi się, że jest możliwość gry w Ducha Sparty po angielsku - wystarczy zmienić
> język konsoli i ustawienia regionalne na angielskie. Gry jeszcze nie mam więc nie sprawdzałem,
> ale na bank na płycie siedzi też wersja angielska. Może ktoś to zweryfikować?
Faktycznie, po zmienieniu języka w systemie konsoli na angielski, w Ghost of Sparta można grać z oryginalnym dubbingiem i angielskimi napisami. Dzięki za hint!

Odpowiedz
G Czaroxxx

CO! Ghost of sparta tylko po polsku!!? : / W sumie Linda mi nie przeszkadza ale uwielbiam oryginalnego Kratosa

Odpowiedz
G Mejste

> CO! Ghost of sparta tylko po polsku!!? : / W sumie Linda mi nie przeszkadza ale uwielbiam
> oryginalnego Kratosa
Okazuje się, że jest także po angielsku, trzeba tylko w systemie konsoli zmienić język na angielski.

Odpowiedz
G Czaroxxx

> > CO! Ghost of sparta tylko po polsku!!? : / W sumie Linda mi nie przeszkadza ale
> uwielbiam
> > oryginalnego Kratosa
>
> Okazuje się, że jest także po angielsku, trzeba tylko w systemie konsoli zmienić język
> na angielski.
Już wiem przeszedłem ; ] ahh yea

Odpowiedz
G Gniewny1j

Mam obie części na PSP więc raczej nie kupie. Ale to miło z ich strony że umożliwili przejście gier ludziom którzy nie mają PSP. Ale czekam z niecierpliwością na IV :)

Odpowiedz