Informacje

Rozdajemy klucze do bety Assassin's Creed Revelations na PS3!

623

Taka okazja tylko u nas! 150 gramowiczów ma szansę na zdobycie kluczy uprawniających do pobrania wersji beta gry Assassin's Creed Revelations przed jej premierą. Jak taki klucz uzyskać?

Rozdajemy klucze do bety Assassin's Creed Revelations na PS3! - obrazek 1
Nic prostszego! Wystarczy, byście w komentarzu do tego newsa wpisali nazwę miasta, które chcielibyście kiedyś odwiedzić w serii Assassin's Creed.

Pierwsze 150 osób, które tego dokona, otrzyma od nas kod pozwalający na pobranie z sieci PlayStation Network wspomnianej wersji beta gry. Prawda, że to łatwe?

Zatem ruszajcie do boju, pamiętając, że rzeczone betatesty odbędą się w dniach 03.09.2011 – 11.09.2011.

Co zrobić po otrzymaniu kodu?

  • Zaloguj się do swojego konta PlayStation Network korzystając z konsoli PS3
  • Odwiedź PlayStation Store i wybierz ikonę: WPROWADŹ KOD
  • Wprowadź 12-znakowy kod i wybierz ikonę: KONTYNUUJ
  • Wykonaj instrukcje wyświetlone na ekranie aby przejść dalej
  • Po zakończonym procesie ikona beta testów Assassin's Creed Revelations będzie widoczna w menu konsoli
  • Ciesz się wersją beta gry przed innymi!

Pamiętajcie! Każda sekunda zwłoki oddala Was od wersji beta Assassin's Creed Revelations!

Wszelkie informacje na temat zawartości tejże wersji gry znajdziecie oczywiście na polskiej stronie poświęconej Assassin's Creed Revelations.

623 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Fallen_Zen

Paryż :)

Odpowiedz
G Radovan

Kraków.

Odpowiedz
VuLgAtUs

Liberty City :)

Odpowiedz
Colmi

Starożytne Ateny.

Odpowiedz
G Strider

Aleksandria

Odpowiedz
Bob007

Chichen Itza

Odpowiedz
Antol

Prypeć

Odpowiedz
Lord_Vaillur

New York

edit : too late :(

Odpowiedz
Romualdess

Londyn

Odpowiedz
mess

Tokyo.

Odpowiedz
GooZieC

Barcelona

Odpowiedz
G KERMIy

Londyn

Odpowiedz
G Kamiloos

Paryż! Skok Wiary z Wiezy Eiffela :D

Odpowiedz
Daemos

Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Odpowiedz
G cubbek

Pekin :-)

Odpowiedz
G TobiAlex

Wrocław

Odpowiedz
Tecon

Aleksandria

Odpowiedz
Raphael

Barcelona

Odpowiedz
G neo_dodger

Zdecydowanie: Praga

Odpowiedz
Aragorth

Paryż (+ kilka znaków by post nie był za krótki ;)

Odpowiedz
G ICQ

Przedwojenna Warszawa

Odpowiedz
G Vescus

Średniowieczny Pekin

Odpowiedz
G akodo_ryu

Coś nietypowego bym chciał zobaczyć - może jakieś miasta Majów, Tikal na przykład, w odpowiednim okresie historycznym.

Odpowiedz
Random_PL

Tokio, ewentualnie bardzo ciekawe było by Rio de Janeiro (w miarę obecnie) ze względu na urbanistykę super do tej gry!

Odpowiedz
ketsu

Paryż, zdecydowanie

edit: O ja naiwny, toż to już 186 komentarz :(

Odpowiedz
G DarkestNight

Kraków

Odpowiedz
Zimek

Rybnik:)

Odpowiedz
G wycior

Poznań

Odpowiedz
G Tenebrael

Ur, jak nic.

Odpowiedz
G Mejste

Toruń. Starówka. Dostanę też kod? ;>

Odpowiedz
G Isildur

Ateny - a co mi tam ;]

Odpowiedz
G Isildur

> Polska
Polska jest miastem? Nie wiedziałem ;-D

Odpowiedz
G Isildur

> Norwegia
Strasznie duże to miasto :P

Odpowiedz
G Isildur

Nikt nie ma jeszcze kodu, przynajmniej ja jeszcze nie dostałem ;]

Odpowiedz
G Isildur

> Mam pytanko do tych co byli w 150 pierwszych postów: dostaliście już klucz na bete?Bo
> mi jeszcze żadna wiadomość nie dotarła... a beta już od jutra...
Jeszcze nic nie dostałem, ale dzień się jeszcze nie skończył ;)

Odpowiedz
G Isildur

> Pierwsze 150 osób, które tego dokona, otrzyma od nas kod pozwalający na pobranie
> z sieci PlayStation Network wspomnianej wersji beta gry.

>
> Wychodzi na to, że ponad połowa postów tutaj niestety nie dostanie swojego kodu ;]
Ale to nie oznacza, że użytkownicy nie mogą wpisywać tych miast :P

Odpowiedz
G Isildur

Jeśli ktoś chętny na klucz proszę o kontakt na gg ;)

Ps. mam tylko jeden kod.

EDIT:

Już oddany ;]

Odpowiedz
SpoonMan

Warszawę

Odpowiedz
G Kasq

Wybrane miasto : Tunis

Odpowiedz
milosa

Barcelona

Odpowiedz
G barth89

Moskwę ;) A jeśli miałbym celowac w moje miasto - Bydgoszcz :)

Odpowiedz
rudykuba

Wiktoriański Londyn!

Odpowiedz
rudykuba

Wiktoriański Londyn!

Odpowiedz