Informacje

Serious Sam 3: BFE - długość kampanii i długi gameplay

19

Tryb dla pojedynczego gracza w Serious Sam 3: BFE będzie miał przyzwoitą długość. Spragnionych wskoczenia w buty Poważnego Sama poi ponadto Croteam - dziewięciominutowym gameplayem.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

- Serious Sam 3: BFE spokojnie oferuje 10-15 godzin zabawy, w zależności od umiejętności gracza. Dużo więcej, jeśli szukacie tajemnych pomieszczeń! - poinformował za pośrednictwem Twittera wydawca gry, Devolver Digital. Jest zatem przyzwoicie, a nawet solidnie. Oczywiście zakładając, że czas potrzebny na przejście singla nie jest przeszacowany.

Do sieci trafił ponadto nowy gameplay z Serious Sam 3: BFE. Wreszcie można na nim zobaczyć w użyciu więcej rodzajów broni (m.in. strzelbę i wyrzutnię rakiet, bez której ta gra by nie powstała), choć żadna z nich nie zastąpi efekciarskiego młota, rozrywającego cielska kosmitów, i tradycyjnego kopa w nabiał. Akcja tradycyjnie trzyma tempo, a Sam dociera na poniższym materiale do rozmaitych miejsc. Zobaczcie zresztą sami.

19 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
rafcio007

stary dobry serious sam :)

Odpowiedz
G Takeya

Nie powiem zebym byl zachwycony. Pokochalem oba starcia za klimat i miodnosc, polubilem 2ke za humor (Cecil dragon i porwanie ksiezniczki FTW!). 3ka jakos wyglada mi jak budzetowy CoD z potworkami zamiast zolnierzy. No i ten mlot (wolalem pile mechaniczna) oraz pistolet maszynowy (szkaradztwo) wolaja o pomste do nieba... Czy tak trudno byloby stworzyc 3cie starcie? Jedna zmiana klimatu Samowi nie pomogla, drugiej IMO tez sie raczej nie poszczesci...

Odpowiedz
G LESZ3u

Stary już-nie-tak-fajny-jak-kiedyś Serious Sam :(

Odpowiedz
vegost

Serious Sam 3: BFE spokojnie oferuje 10-15 godzin zabawy, e tam. Co to jest 10 godzin grania ? :) A gra kosztuje 120 zł no proszę was... Takie projektowanie gier idzie w złym kierunku. Ale ile można oczekiwać od shootera ? :) Najlepiej robić gry na 3 godziny za 250 zł jak to jest na konsolach :)

Odpowiedz
CharonPL

Kapitalne w swojej prostocie :D Banalna rozwałka i kupa flaków w nieżenującym opakowaniu - nie mogę się doczekać :D

Trochę szkoda, że lokacje takie płaskie, aż zalatuje Wolfem3D ;] Chociaż widząc jak przeciwnicy rozlatują się na kawałki, mogę im tą płaskość wybaczyć ;D Wreszcie zapowiada się oldschoolowy shooter, w którym strzelanie będzie satysfakcjonujące.

Odpowiedz
R3nO

Love it :D Na taką właśnie grę czekałem od czasu skończenia drugiego starcia. Czas wydaje się krótki, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tu się wybierze najwyższy możliwy poziom trudności, tam się loadnie....

Odpowiedz
G pepsi

> Serious Sam 3: BFE spokojnie oferuje 10-15 godzin zabawy, e tam. Co to jest 10
> godzin grania ? :) A gra kosztuje 120 zł no proszę was... Takie projektowanie gier idzie
> w złym kierunku. Ale ile można oczekiwać od shootera ? :) Najlepiej robić gry na 3 godziny
> za 250 zł jak to jest na konsolach :)
Serious ma też multi i coopa, więc 10-15 godzin jest w pełni do zaakceptowania. shootery sprzed lat nie są przecież jakoś zdecydowanie dłuższe, a i krótsze się trafią. dla mnie 10-15 godzin oznacza co najmniej tydzień zabawy, więc jest ok.

Odpowiedz
G Muradin_07

Ja tak się zastanawiam czy niektórzy to na tą grę patrzą pod kątem "zaliczyć-zostawić"... przecież ten czas to jest podany właśnie dla takich osób. Ci, którzy będą chcieli się bawić (bo tutaj o graniu chyba mówić nie można tylko ostrej zabawie) będą w to grać nawet setki godzin... tutaj przejdą singla na wszystkich poziomach trudności... tutaj wpadnie multi i co-op... pewnie znajdą się znajomi, którzy powiedzą "dawajcie naparzamy w Sama" i też trochę się pogra. Jeżeli wcześniejsze części SS robią do dzisiaj furorę to pewnie trójka będzie robiła podobną.

Co do gameplay'u... jeszcze bardziej zaostrzył mi apetyt... ciekawe jest to że mógłbym znaleźć wiele innych gier, na które czekam, a i tak pewnie wybór padł na Sama... ;D

Odpowiedz
Phobos_s

No jest to po prostu stary Sam :)
Pytanie tylko czy taki kształt gry się w dzisiejszych czasach obroni. Tzn. wiadomo, że znajdą się chętni na staro-szkolną strzelankę ale czy sprzedaż będzie zadowalająca?

Odpowiedz
G Axel_Yellow

Nie wiem na ile to późna wersja gry, ale to co tutaj pokazali jest zwyczajnie brzydkie (żeby nie napisać inaczej). Weźmy okolice 8:28, gdzie pruje do jakiegoś dużego bydlaka w oddali - popatrzcie na krew...

Odpowiedz
G Dark_elves

15 godzin dla tego typu gry? Moim zdaniem spoko. Jest znany przybliżony termin premiery?

Odpowiedz
MBi

W mordE! ile mięcha xd ja to chceM Xd

Odpowiedz
G rammi

Chciałbym zobaczyć miniguna w akcji ;)

Odpowiedz
Juri_gag

5-7 lat temu podobny poziom graficzny prezentował Far Cry, Gothic 3, Oblivion i podobne gry

Odpowiedz
masterbitboss

Mi się podoba. po samie nie spodziewam się wiele, a to co zobaczyłem podoba, mi się i to bardzo.

Odpowiedz
kwaled

Autor filmiku gra na low detalach. Pamiętajcie wszyscy, którzy tego nie wiedzieli

Odpowiedz
vegost

> Serious ma też multi i coopa, więc 10-15 godzin jest w pełni do zaakceptowania. shootery
> sprzed lat nie są przecież jakoś zdecydowanie dłuższe, a i krótsze się trafią. dla mnie
> 10-15 godzin oznacza co najmniej tydzień zabawy, więc jest ok.
Teraz shootera bez multi nie uświadczymy to żadna nowość :) Też lubię sobie podzielić 10 godzin na parę dni. Satysfakcja przede wszystkim ;p Pamiętam MW jak podzieliłem na cztery dni ;p No nic, zobaczymy jak to będzie i czy rozgrywka będzie tak cool jak kiedyś ;p

Odpowiedz
BEZELL

uuu... widzę, że pan Sam będzie miał w gaciach pięć tysięcy magazynków! Normalnie Rambo!

Odpowiedz
G gogiell

> uuu... widzę, że pan Sam będzie miał w gaciach pięć tysięcy magazynków! Normalnie Rambo!
Lepsze to niż "realizm" w Call of Duty.

Odpowiedz