Informacje

Wystartowało Age of Empires Online

... Mateusz Stanisławski

Pełna wersja Age of Empires Online w końcu doczekała się premiery. W związku z debiutem produkcji jej twórcy przygotowali nowe akcje promocyjne.

Wystartowało Age of Empires Online - obrazek 1
Age of Empires Online

Instalator dostępnego wyłącznie na komputerach osobistych Age of Empires Online można pobrać z oficjalnej witryny sieciowej gry. Stworzona przez firmy Robot Entertainment oraz Gas Powered Games produkcja jest darmowa, przy czym nie brakuje w niej opcjonalnych mikropłatności – możemy kupić między innymi dodatki dla greckiej i egipskiej cywilizacji. Jeżeli jesteśmy zainteresowani tego typu rozszerzeniami, warto przyjrzeć się udostępnionej wczoraj promocji, w ramach której dostaniemy za darmo Defense of Crete Booster Pack, jeżeli jednym haustem łykniemy paczki Premium Greek Civilization i Premium Egyptian Civilization.

Razem z pełną wersją pojawiła się również możliwość nabycia Seasons Pass. Jeżeli wejdziemy w jego posiadanie, przez pół roku wszystkie dostępne rozszerzenia będą dla nas o 30 proc. tańsze. Ile kosztuje ten abonament? 399,99 zł. Dużo, choć z drugiej strony dodatki do Age of Empires Online nie należą do najtańszych, a na przestrzeni najbliższych miesięcy ma być ich naprawdę sporo.

Najnowsze
Lubisz nas?