Informacje

Serious Sam 3: BFE - gameplay pokazujący starszą szkołę gatunku

26

Młot w dłoń i na kosmitów - pomyślał Poważny Sam. A jak pomyślał, tak zrobił, dzięki czemu możemy obejrzeć blisko dziesięciominutowy gameplay z Serious Sam 3: BFE.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Jeżeli obawialiście się, że Serious Sam 3: BFE ulegnie współczesnym trendom, to mamy dobrą wiadomość - nic z tych rzeczy. Ohydne kreatury jak nadziewały się na młota, tak się nadziewają a wrzeszczący kamikadze jak biegli tak biegną, a do tego pięknie wybuchają po zestrzeleniu, rozsadzając przy okazji swoich kolegów po fachu, o ile ci są w bliskiej odległości. Możecie to zobaczyć na własne oczy dzięki poniższemu gameplayowi. Tylko uważajcie na chlapiącą krew.

Serious Sam 3: BFE nie ma jeszcze przewidzianej dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że zadebiutuje latem. Na prośbę fanów w pecetowej wersji pojawi się możliwość gry na podzielonym ekranie w czteroosobowym gronie. Już kilka dni temu prezentowaliśmy pierwsze obrazki ze split-screenu. Więcej na temat produkcji Croteam dowiecie się z naszej zapowiedzi.

26 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
ara8

5:43 ==== Pecetowa scinka XD 6:40 to już całkiem
6:17 ==== jedyne co fajne w grze

Ogólnie gra przy nudnawa może klimat jest spoko tylko

Odpowiedz
garot22

Super to wygląda, jaka rzeźnia jest :D

Grafika fajna stylistycznie przypomina mi Battlefielda 3 hehe.

Odpowiedz
G Siberian_Husky

Strasznie pusto jak na SS... :/

Odpowiedz
G Zgreed66

Dla mnie to wygląda tragicznie, a ten nudny przygrywający kawałek wcale tego nie poprawia.
Strasznie koślawy gameplay, nawet jak na Sama.

Odpowiedz
G Muradin_07

Jak widać: to jest chyba początek gry... no za pomocą młota i jednego guna to tabunów rozkładać się nie da... potem pewnie jak pojawią się mocniejsze giwery to będzie kogo mielić. Dlatego nie wiem czemu niektórym się to nie podoba...

Ale cały gameplay bardzo mi się podoba. Widać tego starego Sama starej-nowej oprawie znanej z wersji HD... tak naprawdę to niczym się nie różni tylko kolorystyką HUD i wyglądem etapów/broni. I takiego właśnie się spodziewałem- starego, Poważnego Sama :D

Odpowiedz
G Hommicide

> Jak widać: to jest chyba początek gry... no za pomocą młota i jednego guna to tabunów
> rozkładać się nie da... potem pewnie jak pojawią się mocniejsze giwery to będzie kogo
> mielić. Dlatego nie wiem czemu niektórym się to nie podoba...
Dokładnie. Tak samo było w Pierwszym i Drugim starciu, gdy mieliśmy tylko rewolwer i nóż. Co do samego gameplaya, to daje radę - widać, że oprawa graficzna jest prawie taka sama jak w odnowionych częściach jedynki i dwójki, czyli wersji HD. // To ma wyjść tego lata? Czyli jeszcze w sierpniu?

Odpowiedz
G Crew_900

Ależ ścina ....

Odpowiedz
G Muradin_07

> // To ma wyjść tego lata? Czyli jeszcze w sierpniu?
Teoretycznie... choć szczerze? Nie wierzę w to że wyjdzie nowy Sam jeszcze w sierpniu... chyba że zdarzy się jakiś cud i wyjdzie. Gameplay jest, gra wygląda jakby była już pełną wersją... tak naprawdę to też nie zdziwię się że zaraz na dniach wypali że gra ma status "złoty" i pod koniec wakacji pojawi się na półkach... Oni są trochę nieprzewidywalni...

Odpowiedz
G Stalker69

Heh, Sam podnosi Desert Eagle, wyrób IMI, a mówi "Mr. Smith, Mr Wesson (...)". Smith & Wesson to również przedsiębiorstwo produkujące broń palną, ale nie Desert Eagle :F

Tak czy wspak, głos Sama owni :D

Odpowiedz
john_smith

super, to jest to czym powinien byc duke nukem forever

Odpowiedz
zibi20

coz to jeden z pierwszych gameplayow... pewnie silnik zostanie dopieszczony zeby nie bylo scinek i chodzilo plynnie.... jedyne co teraz mnie przeraza to wyobrazenie sobie 16 graczy w coopie i tych hordach wrogow XD wtedy to dopiero bedzie scinka XD komputery trzeba bedzie do wanny wlozyc bo wiatrak w kompie nie wyrobi...

Odpowiedz
Dann

> Jak widać: to jest chyba początek gry... no za pomocą młota i jednego guna to tabunów
> rozkładać się nie da... potem pewnie jak pojawią się mocniejsze giwery to będzie kogo
> mielić. Dlatego nie wiem czemu niektórym się to nie podoba...
Dokładnie... potem dojdzie np. taki minigun, a to to jak się rozpędzi, to klękajcie narody. :-)> Ale cały gameplay bardzo mi się podoba. Widać tego starego Sama starej-nowej oprawie
> znanej z wersji HD... tak naprawdę to niczym się nie różni tylko kolorystyką HUD i wyglądem
> etapów/broni. I takiego właśnie się spodziewałem- starego, Poważnego Sama :D
Ja również. W Jedynkę zagrywałem się tyle czasu. Najlepsza gra na odstresowanie, kiedy pod ręką nie ma ani czasu ani chęci na nic "cięższego". :-) Jak za czasów starego dobrego Dooma 2 na IDDQD i IDKFA. ;-DTrójkę chyba też kupię, pomyślimy w każdym razie.PS. IMO ten gość bawiący się na filmiku naprawdę dobrze gra. Skubany jest szybki, precyzyjnie namierza i zmienia cele... nawet z takich odległości, że ja nie widzę nic. Albo jak ładnie poradził sobie z tą armią krzyczących samobójców. Normalnie hands down. ;-)

Odpowiedz
G sinir

Wygląda świetnie, fajnie że jest celowanie (iron sight) w broniach. Po tak oltskulowej grze bym się tego nie spodziewał. Czekam na filmik z konkretną sieczką.

Odpowiedz
Cygi

Podczas jednego z uderzeń młotem - "Smashing!"

Hahaha!
Sam jak zwykle trzyma poziom.

Odpowiedz
G Dark_elves

Co by dużo gadać, stary dobry Serious w lepszej oprawie:) Pewnie nie kupię od razu
po premierze, no o bez przesady, ale myślę, że tutaj na promocję nie będziemy musieli długo
czekać.

Odpowiedz
G Muradin_07

> Co by dużo gadać, stary dobry Serious w lepszej oprawie:) Pewnie nie kupię od razu
> po premierze, no o bez przesady, ale myślę, że tutaj na promocję nie będziemy musieli
> długo
> czekać.
No właśnie to jest dla mnie jeszcze jedna rzecz którą chcę znać: cena. Tak strzelam że powyżej 99 zł nie będzie... nawet bym pomyślał czy będzie podobnie jak z wersjami HD, które pojawiły się od razu w serii Topseller (bo w wersji pudełkowej, ale nie w tańszej serii nie widziałem) choć nie wierzę żeby nowy Sam był aż taki tani...

Odpowiedz
Phobos_s

> Heh, Sam podnosi Desert Eagle, wyrób IMI, a mówi "Mr. Smith, Mr Wesson (...)". Smith
> & Wesson to również przedsiębiorstwo produkujące broń palną, ale nie Desert Eagle :F
Z tym, że to co Sam podnosi to nie jest Deser Eagle tylko M1911 czyli Colt .45 produkowany właśnie przez S&W :)> Tak czy wspak, głos Sama owni :D
Jak zawsze :) AAAAAAAA yourself :)

Odpowiedz
G Dark_elves

> No właśnie to jest dla mnie jeszcze jedna rzecz którą chcę znać: cena. Tak strzelam że
> powyżej 99 zł nie będzie... nawet bym pomyślał czy będzie podobnie jak z wersjami HD,
> które pojawiły się od razu w serii Topseller (bo w wersji pudełkowej, ale nie w tańszej
> serii nie widziałem) choć nie wierzę żeby nowy Sam był aż taki tani...
Ja w ogóle rozważam wersję Xboxową, a tam pewnie będzie oscylować około albopowyżej 200zł, co dla mnie jest za wysoką ceną jak za tego typu grę. Ale spokojnienie jest to żaden "must have", można poczekać.

Odpowiedz
G Muradin_07

> Ja w ogóle rozważam wersję Xboxową, a tam pewnie będzie oscylować około albo
> powyżej 200zł, co dla mnie jest za wysoką ceną jak za tego typu grę. Ale spokojnie
> nie jest to żaden "must have", można poczekać.
I dlatego też pewnie ciężko by mi było przesiąść się na konsolę, ale i też wolę grać w takie shootery na PC... ciekawy jestem jak będzie wyglądała rozgrywka na konsoli :)

Odpowiedz
G Angar0

Radzę pograć w poprzednie części i zobaczyć ilu przeciwników się pojawia na pierwszych etapach :)

Odpowiedz
G Stalker69

> Z tym, że to co Sam podnosi to nie jest Deser Eagle tylko M1911 czyli Colt .45 produkowany
> właśnie przez S&W :)
Jest tylko napisane że Colta, a gdy wyjmuje broń, wyciąga DE.

Odpowiedz
Phobos_s

> Jest tylko napisane że Colta, a gdy wyjmuje broń, wyciąga DE.
A faktycznie. Teraz jak przypatrzyłem się przeładowaniu to widać, że lufa jest nieruchoma a odsuwa się suwadło.Colty mają ruchomą całą lufę.Pytanie czy to niewiedza twórców czy czy zwykła pomyłka? :)

Odpowiedz
G Stalker69

> Pytanie czy to niewiedza twórców czy czy zwykła pomyłka? :)
Albo póki co mają tylko model DE i jest podmieniony ;]

Odpowiedz
G Zgreed66

Zostaje przy starym zdaniu :) To już nie jest seria dla mnie ;p

Odpowiedz
G Eff3ctiv3

Dobrze że nic im nie odbiło i nie zmienili starych dobrych wrogów, jak bomber(tak się chyba nazywali ci bez głowy).
Mam nadzieje że będą duże zamknięte etapy z hordami wrogów nadchodzącymi ze wszystkich stron.

Odpowiedz