Informacje

God of War: Chains of Olympus - zobacz różnice pomiędzy wersją na PS3 i PSP

23

God of War: Chains of Olympus na PSP wyglądał bardzo dobrze. Jak natomiast prezentuje się grafika w rozdzielczości Full HD? Czy mamy jedynie do czynienia z rozciągniętymi teksturami?

God of War: Chains of Olympus - zobacz różnice pomiędzy wersją na PS3 i PSP - obrazek 1

Odpowiedzi na te pytania dostarcza poniższy materiał wideo prezentujący porównanie jakości oprawy wizualnej God of War: Chains of Olympus w wersjach na PlayStation 3 i PlayStation Portable. Osobiście wielkich różnic nie dostrzegam... A to niedobrze, bo liczyłem, że edycja na stacjonarną konsolę Sony będzie wyglądać znacznie lepiej. Właściwie to powinno tak być.

God of War: Chains of Olympus wraz z God of War: Duch Sparty wejdą w skład pakietu God of War: Origins Collection. Jego premiera odbędzie się 13 września.

23 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Barteek88

Fajnie...

Odpowiedz
Jakub_Motyka

Na PS3 ładniejsza.

Odpowiedz
G Muradin_07

Nie grałem w CoO... ale widać że tylko troszeczkę wygląda lepiej. W sumie to tego się spodziewałem.

Odpowiedz
topyrz

> Na PS3 ładniejsza.
Thank you Cpt. ObviousDrastycznych różnic poza rozdzielczością mimo wszystko nie widać :)

Odpowiedz
kkusio1991

Na Plejstacji Trzeciej fajniejsiejsze efekty :D

BtW To fragmenty z GoW:Duch Sparty, anie z GoW:CoO ;)

Odpowiedz
G sinir

Obie brzydkie. :]

Nie grałem w żadną część, w tę też nie zagram, z powodu braku jakiejkolwiek konsoli Sony (kiedyś tylko miałem PS1). A szkoda, bo ponoć najlepszy slasher na rynku. :<

Odpowiedz
kkusio1991

sinir@ proszę Cię kolego, nie rozpoczynajmy tu FlameWar. Polecam kupic PSP, lub PS2 żeby zobaczyć na jakim poziomie są to gry. Gram obecnie w GoW 1&2 HD, i ciągle uważam że ta seria jest mistrzostwem świata pod wszystkimi względami (nawet grafiki, mimo że są to gry na PS2)

Odpowiedz
G TobiAlex

sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3 znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane, już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.

Odpowiedz
marcin-malysza

W sumie dwie pierwsze części GoW'a wyszły w czasie kiedy co niektórzy PS2 już chcieli pogrzebać i ozdobić jej nagrobek klasycznym R.I.P. . To samo z wersjami na PSP. Co do różnic to ja osobiście widzę różnicę, może nie jakieś gigantyczne ale są. Naturalnie rozdziałka i ostrość ale i niektóre efekty są lepsze na Plejtaku 3.Chciało by się by zrobili te PS trójkowe wersje CoO i GoS na silniku GoW3 ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja to i tak kupię gdyż obie części GoW z Kieszonsolki są dwoma z trzech gier z PSP w które chcę zagrać<Do tego Assasins Creed Bloodline> a dla trzech gier nie opłaca się mi kupić PSP.I ciekawe czy te rewelacje z niemieckiego sklepu na temat wszystkich części GoW<z PS2, PS3 i PSP>w jednym pudełku okażą się prawdą :D@TobiAlex, mam tak samo tylko na odwrót i ja wytrzymałem 5 minut demówki. Kolega miał pełną wersję lecz spasowałem. Ale to jest tylko i wyłącznie kwestia gustu :)

Odpowiedz
wyrzuccie_ww3pl

> sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3
> znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane,
> już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.
Nie pogrążaj się. Zagrałbyś w pełną to po samym intro szczena opadłaby Ci do ziemi. Jakie porównanie? Lepszy bohater, lepsze miejscówki, lepsza grafika z ponad 40FPS (castlevania ledwo zipie przy 25)... Opierać sięna podstawie dema ;/

Odpowiedz
lis_23

> sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3
> znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane,
> już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.
Cóż,grałem we wszystkie części GoW na PS3 w tym roku i mogę się zgodzić że poza oprawą wizualną trójka prezentuje trochę niższy poziom / przede wszystkim dlatego,że jest trochę przewidywalna,przeciwnicy to kolejni bogowie,mało tu zaskoczenia / ale to nadal świetna gra a sam początek to mistrzostwow Conana gram od wczoraj i mimo wszystko,nie ma porównania - owszem,gra niezła ale wygląda jak GoW na PS2 a poza tym nie ma tego czegoś,tego " powera " jaki ma Kratos - ale nie żałuję bo za używkę dałem cztery dychy." Castelvania " jest świetna ale jednak to trochę inna gra niż GoW,jest bardziej różnorodna przez co ciężko ją do GoW porównywać.

Odpowiedz
R3nO

Ja sobie kupiłem na PSN bundle dwóch pierwszych części, pograłem w jedynkę aż do zobaczenia pewnego bardzo dużego jegomościa i od miesiąca leży. W sumie nie powiem - ciekawa gra i fajny bohater, ale gameplay mnie tak jakoś nudzi i trochę się zmuszam do gry :P Wolę pograć Kratosem w MK :D Ale przejść pewnie w zimie sobie przejdę, w końcu wraz PS3 dostałem GoWa 3 także mam defacto całą trylogię i szkoda, żeby ot tak sobie leżało :P

Odpowiedz
G hydzior

Łaaał . Sie chłopy napracowały . Podnieśli ąż rozdzielczość obrazu ;] .

Odpowiedz
Sharell

Szału nie ma... a szkoda.

Odpowiedz
G Arkhaor

Dodali tylko większy blur i antyalias. Innych zmian nie zauważyłem ;- ).

Odpowiedz
G Czaroxxx

Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że będę mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie dostosować sterowania do pada należycie.

Odpowiedz
G Tomoya-kun

> Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że będę
> mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu
> PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili
> krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie dostosować
> sterowania do pada należycie.
Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany pad do PS2/3

Odpowiedz
marcin-malysza

> Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany
> pad do PS2/3
Zminiaturyzowany pad PS/PS2/PS3 :P

Odpowiedz
G Czaroxxx

> > Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że
> będę
> > mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu
>
> > PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili
>
> > krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie
> dostosować
> > sterowania do pada należycie.
> Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany
> pad do PS2/3
Bo zostawią np. r+l jako taczanie się zamiast analoga. O to się obawiam a grę i tak kupuje na 100% bo GoW to seria idealna

Odpowiedz
Gar

o jej, cóż za niespodzianka na ps3 ładniej wygląda:)

Odpowiedz
G Namaru

> Nie pogrążaj się. Zagrałbyś w pełną to po samym intro szczena opadłaby Ci do ziemi. Jakie
> porównanie?
Ja grałem w GoWy na Ps2 jeszcze i Gow3 to dla mnie kolejna praktycznie taka sama gra. I po demie nie mam nawet ochoty trzeciej cześci kupować.> Lepszy bohater, lepsze miejscówki, lepsza grafika z ponad 40FPS (castlevania
> ledwo zipie przy 25)... Opierać sięna podstawie dema ;/
Lepszy? Hm Gabriel jest bardziej rozbudowany, bardziej "kul" i mniej bezmyślny, ale może faktycznie jest gorszy. Lokacje mniej ciekawe? Hmmmm nie sądzę ;) Grafika to raczej rzeczy drugorzędna, ale ta z Cast jest całkiem dla oka miła. CoS to dla mnie gra bardziej rozbudowana i ciekawsza niż GoW, choć po 3 części też pewnie będę miał dosyć.

Odpowiedz
lis_23

>
> Lepszy? Hm Gabriel jest bardziej rozbudowany, bardziej "kul" i mniej bezmyślny, ale może
> faktycznie jest gorszy. Lokacje mniej ciekawe? Hmmmm nie sądzę ;) Grafika to raczej rzeczy
> drugorzędna, ale ta z Cast jest całkiem dla oka miła. CoS to dla mnie gra bardziej rozbudowana
> i ciekawsza niż GoW, choć po 3 części też pewnie będę miał dosyć.
Ja wszystkie cztery gry / GoW 1,2,3 i Castelvanię / przeszedłem w tym roku i wszystkie bardzo mi się podobały,przyznam jednak że trzecia odsłona GoW ustępuje dwójce,choć to nadal świetna gra ale wkradła się doń monotonia,za dużo bogów jako bossowieCastelvania bardzo mi się podoba ale to jednak gra nieco odmienna od serii GoW,przede wszystkim większy nacisk położono tu na historię,jest więcej zagadek a sam bohater,mimo ze fajny to nie ma tego ' powera ' którym dysponuje Kratosdla mnie,więc są to dwie odmienne gry.

Odpowiedz