Informacje

LinkedIn ujawnił tytuły skasowanych gier na PlayStation 3

2 Mateusz Stanisławski

Serwis społecznościowy ponownie źródłem intrygujących nowinek. Tym razem za sprawą profilu Steve’a Johnsona na portalu LinkedIn poznaliśmy tytuły gier, które anulowało studio Sony Santa Monica.

LinkedIn ujawnił tytuły skasowanych gier na PlayStation 3 - obrazek 1
Sony Santa Monica

Mowa tutaj o produkcjach, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy – High Rise, Hand of God oraz Psynapse. Z życiorysu zawodowego wspomnianego pracownika zespołu Sony Santa Monica dowiadujemy się, że wszystkie pozycje miały trafić na PlayStation 3 (Psynapse dodatkowo pojawiłby się jeszcze na konsolce PlayStation Portable). Nic więcej w tej materii, trudno też po samych nazwach tych gier jednoznacznie stwierdzić, o czym one traktowały i jaki oferowały model rozgrywki.

Z CV Steve’a Johnsona dowiadujemy się również, że rzeczone studio pracuje nad dwoma jeszcze niezapowiedzianymi tytułami, które są przygotowywane z myślą tylko o konsoli PlayStation 3. Nieoficjalnie mówi się o czwartej odsłonie cyklu God of War, co nie powinno zresztą dziwić, wszak to właśnie Sony Santa Monica odpowiada za przygody Kratosa.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Headbangerr

R.I.P., nieznane nikomu tytuły. Niechaj wraca God Of War.

Odpowiedz
marcin-malysza

> Niechaj wraca God Of War.
Dokładnie, niechaj pokażą dlaczego ciało Kratosa znika po napisach końcowych w kolejnym GoW.Tylko ciekawe czym by była gra "Hand of God".

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?