Informacje

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl

22 gram.pl

Oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI zawiera kompletny opis przejścia całej gry wzbogacony o wiele ogólnych porad, mapę świata i kulisy powstawania produkcji.

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl - obrazek 1

Najważniejszym elementem poradnika jest pełna solucja do Might & Magic: Heroes VI zawierająca kompletny i szczegółowy opis przejścia wszystkich misji z gry. Dopełnieniem są ogólne porady dotyczące rozgrywki - czytając kolejne rozdziały poradnika do Might & Magic: Heroes VI dowiecie się jak skutecznie walczyć, rozwijać bohatera, eksplorować świat, zarządzać miastem, a także poznacie tajemnice związane z umiejętnościami postaci i najpotężniejszymi przedmiotami rozsianymi po Ashan.

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl - obrazek 2

Prócz tego na 144 stronach poradnika znajdziecie także kulisy powstania Might & Magic: Heroes VI, rozkładaną mapę świata i miniartbook.

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl - obrazek 3

Poradnik do Might & Magic: Heroes VI można zamawiać już teraz w naszym sklepie. Klienci, którzy zdecydują się kupić poradnik razem z grą Might & Magic: Heroes VI otrzymają dziesięciozłotowy rabat na cały pakiet.

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl - obrazek 4

Jeśli zamówiliście już Might & Magic: Heroes VI w naszym sklepie i postanowiliście dołożyć do zamówienia poradnik, skontaktujcie się z naszym działem obsługi klienta, który spełni Waszą prośbę uwzględniając dziesięciozłotowy rabat.

22 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G NeMo-PL

Typowe naciąganie kasy...

Odpowiedz
G Smooqu

Przecież teraz gry przechodzą się same, wszedzie wyskakują kółeczka gdzie iść i co zrobić więc po co poradniki?

Do Gothica 1 by się taki przydał kiedyś, ale teraz?

Naciąganie z kasy +1

Odpowiedz
KingMan

O ile rozumiem sens powstania takiego poradnika do Wiedźmina 2, o tyle nie rozumiem sens istnienia poradnika do Herosów...

Odpowiedz
G Zgreed66

Hmm taki sam byl do Wiedzmucha, jakos sobie nie przypominam, aby tam to było typowym naciaganiem kasy...
Poradnik, jak poradnik.

Odpowiedz
G Konrad512

Naciąganie kasy? A kto kogo zmusza do kupowania poradnika? Chcesz, to kupujesz. Nie chcesz, to nie kupujesz. To takie proste. A mi się osobiście podoba ten trend na poradniki, brakuje tutaj zachodnich poradników typu Prima czy BradyGames.

Odpowiedz
Woo-Cash

1/3 ceny gry? Haha.

Odpowiedz
Phoenixpl

hahaha A ja czytajac to mysle "Ktos chyba zagubil sie w czasie bo 1 Kwietnia juz dawno temu byl"

Odpowiedz
G TobiAlex

KingMan ten "poradnik" do Wiedźmina 2 to jedna wielka porażka. Co to za poradnik, w którym jest informacja np. "spal 9 zwłok"? Tyle to i ja wiem z dziennika w grze. Zero mapek w tym temacie itp. O wiele lepszy poradnik to ten z gry-online.

Odpowiedz
G Braveheart

Pierwsze co jak zobaczyłem nazwę tego newsa to się zaśmiałem do monitora :D parszywym wręcz śmiechem i pisze tego posta w sumie z niezłym bananem na twarzy. ]:->. Prawdziwi kapitaliści nie ma co.. Oferować poradnik do gry skoro jeszcze nie miała premiery!! <cool>
+2 do zdobywania kasy. Bo pewnie jakiś ehkmmm - osobnik zapewne zakupi poradnik nie wziąwszy pod uwagi tego że poradnik do gry będzie miał za free, gdy kupi grę. To chyba największy total fail news w tym roku zapodany przez gram.pl :-)
Pozdrawiam.

Odpowiedz
G Priximo

W HOMM V taki poradnik był od razu w pudełku z grą -.-

Odpowiedz
G BartexooN

Wolę zdecydowanie poradniki w stylu GTA IV z empiku. Zresztą... Dobre dla fanów, Ja niestety się zawiodłem na VI więc jej nie kupuję. Poradnik do Wieśka był całkiem, całkiem. Niestety Wiesiek sam w pudełku miał poradnik.

Odpowiedz
G Wrex327

Tworzenie takich poradników jest dobre raczej do gier RPG. Nie wiem czy tylko ja to odczuwam ale dzisiejsze gry są coraz płytsze i rzadko kto sięga po poradniki.

Odpowiedz
G barth89

Bardzo podoba mi się pomysł tych poradników. Mam nadzieję, że będzie ich więcej, a wtedy na pewno kupie każdy poradnik do gier, które mnie interesują :) Fajnie, jakby był poradnik do Batmana, Battlefielda 3, AC Revelations... Takie moje marzenia :P

Odpowiedz
G Dark_elves

O jej to w tej grze będzie można się jeszcze pogubić ? Moim zdaniem bez sensu, ale pewnie
i tutaj znajdą się amatorzy chętni zakupić poradnik.

Odpowiedz
G Wojman

> Oferować poradnik do gry skoro jeszcze nie miała premiery!! <cool>
Poradnik pojawi się właśnie wraz z premierą gry Heroes VI i w tym samym czasie będzie wysyłany...> +2 do zdobywania kasy. Bo pewnie jakiś ehkmmm - osobnik zapewne zakupi poradnik nie wziąwszy
> pod uwagi tego że poradnik do gry będzie miał za free, gdy kupi grę.
Widać dawno nie miałeś premierowej gry Ubisoftu w ręce. Tam jest płytka, pudełko i parodia instrukcji obsługi. A gdyby był dodawany poradnik to już dawno wydawca by się tym chwalił...

Odpowiedz
G Braveheart

Witaj.> Poradnik pojawi się właśnie wraz z premierą gry Heroes VI i w tym samym czasie będzie
> wysyłany...
Hmmm razem z grą czy osobno ? bo jak dla mnie 30 PLN to kpina. Mimo iż się dostanie obszerną ''książkę'', to i tak nie jest to warte. Inne serwisy pewnie będą oferować to o wiele wiele taniej i to w formie PDFa za grosze.. Konkurencja... wiadomo ;-) > Widać dawno nie miałeś premierowej gry Ubisoftu w ręce. Tam jest płytka, pudełko i parodia
> instrukcji obsługi. A gdyby był dodawany poradnik to już dawno wydawca by się tym chwalił...
To fakt, przeoczyłem to. THX za zwrócenie uwagi. Nie wszystkie gry zawierają poradniki wraz z instrukcją i grą :-)Pozdrawiam.

Odpowiedz
Gar

Bardzo fajnie że jest MOZLIWOŚĆ kupienia czegoś takiego,przecież to tylko propozycja, i po co ten szum.Pare "Ludków" może i ja będą mieli problem z przejściem kampani i nie będzie im sie chciało szukać w googlach:)Prosta sprawa nie chcesz nie kupuj, ALE nie krytykuj tych co tego potrzebują.

Odpowiedz
Bauzerio

Mam pytanie (WAZNE ! ) czy ten zacny poradnik do "hirołsów" bedzie dostepny w kioskach i salonikach prasowych ? Z góry dzieki za odpowiedz :)

Odpowiedz
Goliat_1988

Mam owy poradnik i w sumie nie ma tam tak naprawdę nic ciekawego - do tego są błędy
- np. 4 mapa kampanii Necro - pokazują tam miejsca w których znajdują się części amulety księżyca, czy jakoś tak, potrzebne by zdobyć łzę ashy, a w rzeczywistości 1 z nich znajduje się w zupełnie innym miejscu.
- Porady dotyczące wykonywania misji są czymś tak oczywistym, że w żaden sposób nie pomagają w osiągnięciu celu.
- Opisane nagrody za wykonanie zadań są w równym stopniu opisane co w samej grze.
- Rozkładana mapa ? Zbędna ! no bo niby po co ? Żeby wiedzieć która frakcja gdzie ma kolejne misje kampanii ?? No bez przesady...
Podsumowując - bez rewelki, albo wręcz całkowicie zbędna.

Odpowiedz
Goliat_1988

@Bauzerio - tak, ja go tam kupiłem ;)

Odpowiedz
darnic33

Witam kiedy będzie dostępny poradnik do HOMM 6 ?? Bardzo mi na nim zależy :))

Odpowiedz
szostiosw

Można to gdzieś jeszcze dostać?

Odpowiedz