Informacje

Artykuł: Serious Sam 3: BFE - zapowiedź

15 gram.pl

Obleśni i niewykazujący oznak myślenia przeciwnicy, nieprzystająca do najwyższych współczesnych standardów grafika, wszechobecna masakra i tona dobrej zabawy? To musi być on - Poważny Sam wraca w Serious Sam 3: BFE i ani na chwilę nie zwalnia tempa.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Na rynku najwyraźniej zaistniała potrzeba powrotu do starej dobrej ery FPS-ów. FPS-ów, które niewiele mają wspólnego z realizmem, nie znają takiego pojęcia jak sztuczna inteligencja przeciwnika, nie przejmują się dobrym smakiem, nie zważają na ambicje dotyczące przeniesienia na wirtualny grunt rzeczywistych konfliktów i oddania ich głębi, ale za to tryskają szorstkim humorem i taplają się w kałużach krwi. Po Księciu, którego powrotu mieliśmy nigdy nie doczekać, ale ostatecznie zaszczycił nas swoją obecnością, przyszedł czas na ponowne przybycie Sama, Poważnego Sama. Serious Sam 3: BFE od pewnego czasu powstaje w studiu Croteam (twórcy oryginału) i już niebawem powinniśmy być świadkami jego premiery. Macie ochotę na jeszcze jedną sentymentalną wycieczkę w czasy, kiedy w gatunku strzelanin pierwszoosobowych królowały arcade'y w stylu Quake'a, Dooma czy Serious Sama właśnie? No to ruszamy.

Jeszcze tylko kliknijcie w belkę, która przeniesie Was do pełnej zapowiedzi. Życzymy miłej lektury!

Artykuł: Serious Sam 3: BFE - zapowiedź - obrazek 2

15 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G DKX1992

seriuos sam 3: before first encounter ;)

Odpowiedz
G Pile

Uwielbiam tę serię. Ma swój klimat ze specyficznym humorem i oczywiście tony przeróżnego mięcha do przerobienia na kotlety. Mam nadzieję że i ta część pozwoli na co-op w kampanii.

Odpowiedz
G Muradin_07

A niech sobie ludzie gadają... że bezmyślne, że taka sobie grafika... czekam na Sama, który tutaj kurze pozamiata i ma gdzieś to że CoD i BF walczą o swoje cele. Ważna jest frajda z tego, że strzelam przed siebie, a trupy mam za sobą.

Fajnie by było jakby na koniec Sam przeniósł się do pierwszej lokacji "jedynki" i powiedział "Gdzieś już to widziałem... Eeej... To Serious Sam: The First Encounter" :D

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

fajno, wszystkie dotychczasowe części przeszedłem i to nie raz, rozrywka w czystej postaci :)

Odpowiedz
PLEXIUS1

Uwielbiałem Sama te kilkanaście lat temu, gdy jako mały brzdąc podziwiałem mojego tatę który miażdży kosmitów.
Uwielbiałem również odświeżoną wersję HD z The Second Encounter. Teraz pokocham i trzecią część bo Seriuos Sam to Serious Sam, czyli RZEŹ KOSMITÓW :D

Odpowiedz
G PalliensG

Coś pięknego nie mogę się doczekać

Odpowiedz
G papadorson

Miejmy nadzieję, że Sam nie zawiedzie tak jak Duke.

Odpowiedz
G Muradin_07

> Miejmy nadzieję, że Sam nie zawiedzie tak jak Duke.
Jeżeli nie zrobią czegoś takiego jak w SS2 to szansa jest... Ale jak widzę to jest to stary Sam, ten którego znamy ze "Starć". Porównanie do Duke'a jest średnie... bo na Duka wszyscy czekali jak na zbawienie, gra legenda, która wykosi wszystkich. Tutaj informacja o SS3:BFE spadła jak grom z nieba, tym bardziej że ma wyjść jeszcze w lato. Były przecieki, ale nie to były bardziej plotki i ploteczki. Tak naprawdę nikt na niego nie czekał. Nawet jeżeli grafika będzie nie dzisiejsza to co? Nic... ważne to że będzie taka sama zabawa.

Odpowiedz
Afgncap

Mnie przeraża tylko, że znowu widze arabskie/egipskie motywy w tle i to w przeciwieństwie do pierwszej części współczesne. Dzisiejsi producenci chyba nie mają pomysłu na lepsze miejsce akcji niż odgrzewany bliski wschód, wokół palmy i budynki z glinianej cegły:/
Mam nadzieję, że chociaż będzie trzymać poziom poprzedników pod względem gameplayu.

Odpowiedz
calwert

> A niech sobie ludzie gadają... że bezmyślne, że taka sobie grafika... czekam na Sama,
> który tutaj kurze pozamiata i ma gdzieś to że CoD i BF walczą o swoje cele. Ważna jest
> frajda z tego, że strzelam przed siebie, a trupy mam za sobą.
>
> Fajnie by było jakby na koniec Sam przeniósł się do pierwszej lokacji "jedynki" i powiedział
> "Gdzieś już to widziałem... Eeej... To Serious Sam: The First Encounter" :D
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałeś.Czekam na Sama z niecierpliwości.A co do arsenału,to mam nadzieję że nie zapomna o pile mechanicznej.

Odpowiedz
kimr

Jeżeli będzie autoregeneracja życia, to nie widzę sensu istnienia tej gry. Po co mordować miliony obcych, skoro i tak jest się nieśmiertelnym? Mam ciągle uciekać przed obcymi, żeby zregenerować życie (po to chyba sprint dodali?)?

Odpowiedz
G Muradin_07

> Jeżeli będzie autoregeneracja życia, to nie widzę sensu istnienia tej gry. Po co mordować
> miliony obcych, skoro i tak jest się nieśmiertelnym? Mam ciągle uciekać przed obcymi,
> żeby zregenerować życie (po to chyba sprint dodali?)?
Na "Turyście" tak było... regeneracja zdrowia, 200 życia max... na wyższych poziomach już go nie było. Pewnie tak będzie i w tej części :)

Odpowiedz
G ScyzoR333

WoW kolejna porządna gra w której chodzi o sieczkę!!!

Odpowiedz
palpatine

Zapowiada się poważnie ;). Grafika, moim zdaniem, jest świetna.

Odpowiedz