Informacje

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3462 Krzysiek Ogrodnik

Koniec długiego weekendu był dla Was bolesny? Wakacje w toku, a nie macie w co grac? Mamy coś na otarcie łez dla pierwszych i zajęcie dla drugich. Fajne zajęcie.

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI  - obrazek 1

Jakie? Grę w Might & Magic: Heroes VI!

Klucze otrzyma pierwsze 2500 osób, które wpisze w komentarzach nazwę ulubionego stronnictwa (zamku) z serii.

Warto się pośpieszyć, bo beta rusza już jutro. Kody będziemy wysyłać partiami co kilka godzin drogą mailową – klucze zostaną nadane pod adresy, na które rejestrowaliście swoje gramowe konta.

Beta Might & Magic: Heroes VI – co, gdzie, jak

1. Udaj się na www.MMH6.com/beta 2. Zaloguj się używając Ubi konta 3. Wprowadź klucz aktywacyjny 4. Zaakceptuj warunki korzystania 5. Pobierz Might & Magic: Heroes VI z sekcji “Download” 6. Zainstaluj grę 7. Uruchom ją, zaloguj się na swoje konto Ubi i ponownie wprowadź klucz aktywacyjny 8. Graj!

Beta zawiera trzy misje z trybu dla jednego gracza (Griffin Bane, The Emperor’s Will i The Fury and the Mire), a także czwartą mapę (Broken Alliance), którą można testować w trybie potyczki i gorących krzeseł.

AKTUALIZACJA

Jak poinformował nas rodzimy wydawca gry beta ruszy dzisiaj o 18:00 naszego czasu.

3462 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Lordpilot

Najbardziej zawsze pasowali mi nekromanci i ich zamek ponury i smutny (jak zakątek osła Kłapouchego) ;-)

Odpowiedz
Sobie-pan

Forteca(krasnoludy) uwielbiam tych skurczybyków, najfajniejsze jednostki!

Odpowiedz
G Muradin_07

Moje ulubione? Oczywiście Przystań... do dziś pamiętam jak przy tworzeniu pierwszego archanioła mówiłem: no to się teraz zacznie jazda :D

Odpowiedz
G pollus

Bastion z III, Rezerwat z IV i Sylvan z 5, czyli Elfy i ich sojusznicy. Szkoda że nie zawitają w 6, bo nikt nie może się równać z elfickimi łucznikami :D

Odpowiedz
chudyda

ja lubiłem zamek w heroes 3

Odpowiedz
Malcollm

Uważam podobnież jak kolega przedemną Forteca bo to w końcu krasnoludy małe zadziorne i z długaśnymi brodami... a broda wiadomo taka jak u Myszastego ;)

Odpowiedz
mmmicz

Mi najlepiej się gra Akademią (Tytany)!!!

Odpowiedz
rudykuba

Zdecydowanie Przystań...:)

Odpowiedz
G Milek_pl

Mam nadzieję że otrzymam beta klucz

Odpowiedz
rafcio007

Przystań :)

Odpowiedz
G paulap24

Ja lubiłam Bastion

Odpowiedz
KingMan

Nekropolis, oczywiście. Trupy rulezzz!

Odpowiedz
MKCafe

Necropolis, HoM&M III.

Odpowiedz
G Sebastian156

zawsze lubiłem zamki ludzi ;) zamek Przystani w Heroes V prezentował się wspaniale w 3D ;)

Odpowiedz
m00ka

Przystań oczywiście... Archanioły rządzą :)

Odpowiedz
G VeZyR

Mi bardzo do gustu przypadła Forteca, która pojawiła się w Kuźni Przeznaczenia w Heroes 5 :) Zawsze w grach fantasy lubiłem pograć krasnoludami :)

Odpowiedz
lukasz1992r

Necropolis eh te mięso armatnie w postaci szkieletów liczone w tysiącach, chyba sobie zagram w heroes 3 ;).

Odpowiedz
G Priximo

Oczywiście Nekropolis

Odpowiedz
SimplyLucas

absolutnie i ponad wszystko Przystań :D

Odpowiedz
G Misiek-666

Nekropolia

Odpowiedz
G Slaveous

Bastion z III

Odpowiedz
G Fimbulvinter

Mogło by na PS3 wyjść.

Odpowiedz
G binerek

Również przystań ;D

Odpowiedz
quintus3577

pzystań.

Odpowiedz
G Kraju

Sylvan

Odpowiedz
G Krusty

Nekropolis

Odpowiedz
G Steelshadow

Nekropolis, ze względu na wskrzeszanie szkieletów:D

Odpowiedz
quintus3577

Przystań :)

Odpowiedz
Drakhon

Nekropolia

Odpowiedz
Ichvander

Przystań

Odpowiedz
Robsson

Nekropolis

Odpowiedz
Karpik777

Nekropolis - we wszystkich częściach, w których się pojawiła (z wyjątkiem tej pomyłki w H4 ;) ). Niestety ostatnio trochę za mocno idzie w kierunku radioaktywnej zieleni, ale da się to przeżyć...

Odpowiedz
beinter

Nekropolis to zdecydowanie najlepsza frakcja, zawsze grałem nekromantami i nieumarłymi.

Odpowiedz
Deluldor

Przystań.

Odpowiedz
G Salwatorowiec

Nekropolis

Odpowiedz
G Masik

Przystań oczywiście :)

Odpowiedz
assassinscreed

Mi się najbardziej podoba Nekropolia

Odpowiedz
Kashpl

Przystań oczywiście

Odpowiedz
matsza

jak dla mnie Przystań:P

Odpowiedz
Matti91

Przystań

Odpowiedz
G Krondar

Zdecydowanie Nekropolia a na drugim miejscu Zamek :)

Odpowiedz
quintus3577

Przystań :)

Odpowiedz
Tower

Twierdza za najlepszą muzykę i behemoty

Odpowiedz
BeaRock

Nekropolis

Odpowiedz
VVarcraft

Bastion z III, Akademia i Sylvan z V

Odpowiedz
pio321

nekropolis :D

Odpowiedz
G Jazz5

Nekropolia, i nie ma gadania. ;>

Odpowiedz
G GoRo85

Nekropolis

Odpowiedz
Keiran

Przystań czyli najbardziej typowy zamek. Innymi zawsze gralo mi sie jakos dziwnie.

Odpowiedz