Informacje

PlayStation Store powróci... "pod koniec maja"

15 Michał Ostasz

PlayStation Store miało zostać ponownie uruchomione w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin. Niestety tak się nie stanie. Jak donosi serwis Destructoid usługa ta będzie znów aktywna dopiero pod koniec maja!

PlayStation Store powróci... "pod koniec maja" - obrazek 1
PlayStation Store

Niestety, e-maile które wysyłała firma Sony doczekały się sprostowania. Jeśli wyczekiwaliście uruchomienia PSN z wypiekami na twarzy srodze się zawiedziecie.

Ostatnią informacją dotyczącą PlayStation Store jaką mam dla Was brzmi: chcemy uruchomić tę usługę pod koniec maja - mówi James Gallagher z Sony. O tym, kiedy PSN znów będzie aktywny poinformujemy was już wkrótce.

Sytuacja nie jest najlepsza. Ci z Was, którzy liczyli na szybki powrót do sieciowych rozgrywek niestety obejdą się smakiem. Musimy poczekać jeszcze tydzień.

Źródło: Drestructoid

15 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G iRReniQs

Jakie dopiero?! Koniec maja to raptem kilka dni.

Wytrzymałem miesiąc to i wytrzymam jeszcze te kilka dni...

Odpowiedz
G Muradin_07

No to można spać spokojnie... choć też pod koniec maja może się równać 31 maja- 1 czerwca... Zobaczymy co oni tam wymyślą, już nowy soft do PSP ściągnąć ściągnąłem...

Odpowiedz
Komenty

"Powrot do sieciowych rozgrywek"? A myslalem, ze grac po sieci sie juz da i tylko sklepu nie ma.

Odpowiedz
G Karfein

Osti... grać się da od iluś dni (wiem, bo sam grałem) - Store to sklep...

Odpowiedz
G Vegan

Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje, że Sony się wyrobi.

Odpowiedz
G Dejv90

Obsuwa?
Oh, well.. should've guessed, Sony.

Odpowiedz
G Almarcino

LBP bedzie musial jeszcze poczekac :p.
Szkoda, ze nie zacznie dzialac 25, ale co tam - niech pracują nad tym, wazne zeby juz takie jajca sie nie powtarzały ;)

Odpowiedz
marcin-malysza

O mój Boże, przesunięcie aż do końca maja. Raptem sześć dni maks, co my biedni ludzie zrobimy. Sony, za taką obsuwę powinniście się smażyć w piekle. A kysz...

A tak na poważnie to takie opóźnienie to nic wielkiego, raptem niecały tydzień?? Czekałem tyle to i jeszcze te pare dni poczekam, póki co skupi się człowiek na ogrywaniu kolego w FIFE :).

Odpowiedz
G Longer

Szkoda, w niedzielę wyjeżdżam za granicę a chciałem na PSP kupić Final Fantasy VIII no ale cóż, może zdążę a jak nie to przynajmniej kasa zostanie w portfelu ;)

Odpowiedz
G mr-nadol

W całej aferze nic mnie tak nie wkurza jak brak konkretów i porażka w komunikacji między Sony a światem.

Odpowiedz
G Zak

> Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje,
> że Sony się wyrobi.
możliwe ze czerwiec przyniesie cos ciekawszego :)

Odpowiedz
G NeoTheCityHunter

> > Ciekawe tylko czy PS+ zdąży objąć maj, czy przejdzie na następny miesiąc. Mam nadzieje,
>
> > że Sony się wyrobi.
>
> możliwe ze czerwiec przyniesie cos ciekawszego :)
Z tego co czytałem Sony po uruchomieniu PSStore ma robić kilka aktualek w tygodniu w celu nadrobienia straty.

Odpowiedz
thiefi

Ciekaw jestem, czy po takim wycieku ludzie będą dalej używać kart kredytowych do zakupów w PSN.
Gdyby Sony nie miało zdrapek to byliby w ciemnej pupie.

Ja osobiście wstrzymam się z zakupami na PSN, bo z sony nic nie wiadomo.

Odpowiedz
G 8bit

Coś mi się nie wydaje, bo dopiero co był kolejny atak hakerski na siedziby w Grecji i Kanadzie... Pecha ma w tym roku Sony.

Odpowiedz
G knopfler

> Ja osobiście wstrzymam się z zakupami na PSN, bo z sony nic nie wiadomo.
Można kupować za karty pre-paid. To jest bezpieczne, nie podajesz nr karty. Ja tak będę robił bo już nigdy Sony nie zaufam i nie powierzę nr karty.

Odpowiedz