Informacje

ArmA 3 - zalecane wymagania sprzętowe

8

Poznaliśmy właśnie rekomendowane wymagania sprzętowe gry ArmA 3, która została zapowiedziana przed kilkoma dniami.

ArmA 3 - obrazek 1
ArmA 3

Zalecane wymagania sprzętowe ArmA 3 prezentują sie następująco:

  • system operacyjny Windows 7/Vista
  • procesor Intel Core i5 lub AMD Phenom X4 lub szybszy
  • karta graficzna nVidia GeForce GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770 z Shader Model 3.0 i 896 MB VRAM
  • napęd DVD odczytujący dwuwarstwowe płyty
  • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym

ArmA 3 zadebiutuje latem 2012 roku. Szczegółowe informacje na jej temat znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości.

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G szypek26

Hm, premiera za rok, a oni już znają wymagania? Coś tu śmierdzi ;p

Odpowiedz
absmak

Macie pewność, że to wymagania rekomendowane? Bo z tego co można wyczytać w sieci wynika, że nie zostało to określone. Równie dobrze mogą być to wymagania minimalne.

Odpowiedz
G Zgreed66

> Macie pewność, że to wymagania rekomendowane? Bo z tego co można wyczytać w sieci wynika,
> że nie zostało to określone. Równie dobrze mogą być to wymagania minimalne.
Rekomendowane na dziś. Pewnie planują sie w tym zmiescic :P

Odpowiedz
Vriff

To są raczej minimalne wymagania. Na takim sprzęcie nawet ArmA 2 nie pójdzie na maksymalnych.

Odpowiedz
G Crew_900

Latem 2012 roku ? A podobno dzisiaj ma być koniec świata ;p

Odpowiedz
G DaeL

No i fajnie. Przynajmniej na serie ArmA mozna liczyc, bo to co wyrabia Codemasters z Operation: Flashpoint to jest tragedia.

Odpowiedz
G Tenebrael

> Macie pewność, że to wymagania rekomendowane? Bo z tego co można wyczytać w sieci wynika,
> że nie zostało to określone. Równie dobrze mogą być to wymagania minimalne.
No ja bym stawiał, że to jednak minimalne. Jak już ktoś wspomniał, na takim sprzęcie to nawet ArmA 2 nie chodziłaby płynnie na max detalach. Chyba, że chłopaki z BIS naprawdę mocno wzięli się za optymalizację, i nowy silnik nie będzie aż tak sprzętożerny.

Odpowiedz
G ScaredOfGhosts

> Latem 2012 roku ? A podobno dzisiaj ma być koniec świata ;p
Już był :)A sądząc po wymaganiach to może mi ruszy...Bo znając tę serię to jedynie wstęp do normalnych wymagań.

Odpowiedz