Informacje

Wiedźmin 2 – osiągnięcia

21 Krzysiek Ogrodnik

Czekasz na ewentualną konsolową wersję Wiedźmina 2 i już teraz zastanawiasz się jakieś achievementy lub trofea mogą czekać na zdobycie? Możesz już przestać, bo pojawiła się oficjalna lista osiągnięć z gry Wiedźmin 2.

Wiedźmin 2 – osiągnięcia - obrazek 1

Osiągnięcia to przymiot wersji gry kupionej na steamie i tylko jej – pozostałych nie da się tam zarejestrować by uzyskać dodatkowe opcje. No dobrze, to co tam REDzi zmajstrowali? Oto pełna, przetłumaczona przez nas, lista osiągnięć z Wiedźmina 2 - spolszczyliśmy tylko opisy, nazwy pozostawiliśmy w oryginale:

Uwaga! Opisy zawierają delikatne spoilery!

The Fugitive Ukończ prolog.

To Aedirn! Ukończ pierwszy rozdział.

Ale Iacta Est Ukończ rozdział drugi.

Once Ain't Enough Dotrzyj do epilogu.

To Be Continued... Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności.

Madman Ukończ grę na szalonym poziomie trudności.

Ricochet Zabij przeciwnika odbijając w jego stronę wystrzeloną przez niego strzałę.

Torn Asunder! Zabij więcej niż jednego przeciwnika pojedynczą bombą.

Threesome Pokonaj trzech przeciwników za jednym razem wykonując grupowy cios kończący.

Perfectionist Zabij dziesięciu przeciwników pod rząd bez utraty zdrowia.

The Butcher of Blaviken Zabij 500 przeciwników.

Miser Zbierz 10000 orenów.

Gambler Wygraj walkę na pięści, pojedynek w kościanego pokera i siłowanie się na rękę.

Poker! Wyrzuć Pokera w kościanym pokerze.

Master Alchemist Zyskaj możliwość używania mutagenów.

Craftsman Zleć rzemieślnikowi wykonanie przedmiotu.

Backbone Stwórz pancerz ze skorupy Kayrana.

Great Potion! Sporządź eliksir „Mangusta”.

Apprentice Użyj umiejętności alchemicznych by uwarzyć mieć mikstur lub olei.

Journeyman Zdobądź 10 poziom rozwoju postaci.

Guru Osiągnij 35 poziom rozwoju postaci.

Swordmaster Zdobądź umiejętność „Zmysł walki”

Mutant! Zwiększ umiejętności postaci używając mutagenów co najmniej pięć razy.

Taster Wypij miksturę.

Master of Magic Zdobądź umiejętność „Zmysł magiczny”

Intimidator Zastrasz kogoś.

Man of the Shadows Przekradnij się przez ogród Loredo i znajdź komponenty do budowy pułapki na Kayrana.

Eagle Eye Trafi hrabiego Etcheverry pociskiem z balisty.

Artful Dodger Odetnij mackę używając pułapki na Kayrana.

Focus Wykonaj trzy pomyślne riposty pod rząd.

Librarian Poznaj historię szpitala dla obłąkanych.

Heartbreaker Uwiedź Ves.

Tourist Zwiedź obóz z Zyvikiem.

Gladiator Pokonaj wszystkich przeciwników wokół Kedwen.

Pest Control Ukończ wszystkie zadania poboczne związane z niszczeniem siedlisk potworów.

Friend of Trolls Oszczędź życie wszystkich trolli w grze.

Trollslayer Zabij wszystkie trolle w grze.

Black Ops Przekradnij się przez dolny obóz bez wszczynania alarmu.

Fat Man Tajne.

Old Friends Tajne.

Dragonheart Tajne.

Avenger Tajne.

Sensitive Guy Tajne.

Being Witcher George Tajne.

Necromancer Tajne.

Reasons of State Tajne.

Witch Hunter Tajne.

Spellbreaker Tajne.

Oh My God! You Killed the Kayran! You Bastards! Tajne.

Kingmaker Tajne.

Jeśli w przyszłości Wiedźmin 2 trafi na konsole, to achievementy i trofea będą bardzo podobne, jeśli nie identyczne - lista przedstawia 50 osiągnięć, co jest standardem na konsoli Microsoftu. Wiedźmin 2 na PlayStation 3 i konsolę Xboksa 360 to coś, w co zapewne wielu naszych czytelników chciałoby zagrać, niestety wydawca do tej pory oficjalnie nie zapowiedział ani jednej wersji konsolowej gry. My jednak wiemy swoje, prawda?

O samych osiągnięciach możecie poczytać w naszych tekstach publicystycznych – jakiś czas temu eLKaeR udowadniał, że są całkiem fajne, a później Myszasty się z nim nie zgodził.

Wiedźmin 3 – informacje o Wiedźminie 3 już dostępne. Sprawdź!

21 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Nalfein

Za ukończenie gry na szalonym poziomie trudności w nagrodę powinna być co najmniej flaszka. Oczywiście mleka :>

Odpowiedz
G karolekx23x

Zdobyć wszystkie osiągnięcia, to jest coś.

Odpowiedz
G mr-nadol

Myślałem, że Witcher 2 będzie bardziej na Steamie promowany..

Odpowiedz
G eske

Prawdę mówiąc to wyobrażałem je sobie całkiem inaczej. Większość z powyżej przedstawionych, nie są dość trudne, ale trofea to trofea...

Odpowiedz
HidekiRyuuga

SPOILER Z II ROZDZIAŁU !!!! NIE CZYTAĆ TEGO CO PONIŻEJ KTÓRZY JESZCZE NIE GRALI !!!

Jedno pytanie, w misji z tymi ruinami zakładu dla czubków, trzeba duchowi przynieść Oczy Świni, Nekkera lub tych Kolesi ... tylko powie mi ktoś gdzie jest ten Rzeźnik u którego można dostać oczy świniaka ???

Odpowiedz
G Gremo

Ja miałem w plecaku nekkerów i od razu zaliczyło jako świńskie czy coś... Chyba jedyny wybór jest między oczami ludzi a oszukaniem ducha... Swoją drogą to qwa mogliby napisać że trzeba kilka pkt wrzucić w pierwszy schemat aby odblokować pozostałe... Ja oszczędzałem pkt bo nie widziałem większej kożyści w "treningu" i czekałem a tu lipa... doszedlem tak do 16 poziomu dodając tylko do żywotności... Poza grafiką to wydaje mi sie że gra jest słabsza od pierwszej części którą przeszedłem 3 razy, wydaje mi się że w tym przypadku pozostane na jednym razie... Najgorszym pomysłem jest zmiana sterowanego bohatera - wkurza mnie to na maxa!

Odpowiedz
G Dared00

> SPOILER Z II ROZDZIAŁU !!!! NIE CZYTAĆ TEGO CO PONIŻEJ KTÓRZY JESZCZE NIE GRALI !!!
Po to jest znacznik "spoiler", żeby go używać.

Odpowiedz
G Ash

Zabij wszystkie trolle w grze.
Szkoda, że nie mozna na forum xD

Odpowiedz
Grocu15

wie ktos gdzie dostaje sie kod na kupca jezeli sie zamawia preordera o nigdzie niamam

Odpowiedz
G olo-koksik

ja prologu nie moge uklończyć wsyd te QTE ze smokiem jest za trudne nawed jak wyłanczam to smok mnie dogania po prologu widać że walka to nie jest zaleta ani wada tej gry moim zdaniem

Odpowiedz
G Sandro

Oh My God! You Killed the Kayran! You Bastards! - tajne...

Nie będę się teraz bawił w archeologa, ale to właśnie ekipa CDPR jeszcze przed zawieszeniem konsolowego Wiedźmina mówiła, że osiągnięcia w grze na pewno nie będą kolejnymi nudnymi i powtarzalnymi zadaniami typu "zabij to", "odblokuj tamto". Jak widać zmienili zdanie. Chociaż kto wie, może te Steamowe były robione w pośpiechu tylko po to aby były, a te konsolowe będą zupełnie inne? No bo wszyscy chyba już wiedzą, że Geralt zawita wkrótce na konsole? ;)

Odpowiedz
G DoMiNo1992

A ja powiem tak - precz z achievementami na konsole! :) Na PC liczy się tylko dobra, bezstresowa rozrywka. :)

Odpowiedz
G Verbatim

Nie wiem kto wymyślił te osiągnięcia i po co one są? Grać powinno się dla przyjemności a nie dla osiągnięć, tak samo w CSS grają typy, kampią, do paki nie lecą i się chwalą jakie oni ratio mają. A jak zagrasz z nimi spara to już nie tacy dobrzy. haha

Odpowiedz
marif

Ja mam propozycję na nowy achievement:

"50mb"
Uruchom przynajmniej raz Wiedźmina 2

Odpowiedz
Carex

Friend of Trolls
Oszczędź życie wszystkich trolli w grze.

Trollslayer
Zabij wszystkie trolle w grze.

Jakiś wybór moralny czy co? :)

Odpowiedz
HidekiRyuuga

"SPOILER" + Moje przemyślenia po przejściu Gry ^^
Przed chwilą ukończyłem Wiedźmina 2, epilog trwa dosłownie parę minut .... 3 rozdział połknąłem w 2-6 godzin.
Zdobyłem w III rozdziale Zarąbisty Miecz Srebrny i Stalowy, chyba najlepsze w grze :) A także cały (chyba) najlepszy komplet zbroi ^^
Według mnie CD projekt RED postarali sie najbardziej przy Pierwszym rozdziale, te lasy, ilość misji, i walka z Keiranem to były fajne rzeczy ^^
Zbroja Na samym końcu gry bardzo mi sie podobała, nie była taka ładna jak zbroja kruka z Wiedźmina I ale tez była ciekawa :)
Ogólnie gra supcio :P
Żałuje tylko że grałem na minimalnych wymaganiach, bo karta graficzna nie wyrabiała.

GG-5508343 pisać w razie pytań :D chyba zrobiłem wszystkie misje jakie sie dało :D

Odpowiedz
G Offino

Powodzenia wszystkim na szalonym poziomie trudności.

Odpowiedz
G Headbangerr

"Oh My God! You Killed the Kayran! You Bastards!" Buahaha XD WTF??

Odpowiedz
G Undertaker

Ukończyć grę na szalonym bez cheatów? Imo się nie da. Dla mnie na normalu jest trudna.

Odpowiedz
Tieru

A czy gdzieś wyświetlają albo pisze jakie trofea sie zdobyło ? Bo po wygraniu z kapłanem w kości amuletu pisało że bedzie coś do pobrania w dodatkach a nic nie ma a dostęp do neta miałem wtedy ? I w ogóle wyskakuje jakiś komunikat że zdobyło sie trofeum po nic takiego nie miałem a przeszedłem gre na trudnym poziomie a teraz gram na " Nagłej śmierci" :D Na razie nie jest źle ^^
Z góry dzieki za odpowiedź

PS. Undertaker , da się tylko trza pilnować tyłka i nie tracić czujności :D

Odpowiedz
G DiegoPOL

> Ukończyć grę na szalonym bez cheatów? Imo się nie da. Dla mnie na normalu jest trudna.
Zgadzam się... Zanim użyłem pułapki "pożoga" z plecaka, zginąłem chyba 5 razy w samej wieży, w walce z 3 strażnikami...Pewnie zostanę obrzucony błotem, ale mnie bardziej podobał się system walki w jedynce.

Odpowiedz