Informacje

Gry nienarodzone - Call of Duty: Devil’s Brigade

18 gram.pl

Dziś w naszym cyklu Gry nienarodzone przedstawimy Wam jedyną grę z serii Call of Duty, która nie sprzedała się w milionach egzemplarzy. Choćby dlatego, że nigdy nie ujrzała światła dziennego. Oto Call of Duty: Devil’s Brigade.

Gry nienarodzone - Call of Duty: Devil’s Brigade - obrazek 1
"Jak wielu z was słyszało kiedykolwiek o Call of Duty: Devil’s Brigade? O grze zapewne w ogóle byśmy nie usłyszeli, gdyby nie ujawnione niecały rok temu materiały, które na swoim blogu udostępnił między innymi Terry Allen, jeden z pracowników studia Underground Development. Jak się okazało, prace nad Call of Duty: Devil’s Brigade były już dość zaawansowane, a sam tytuł w swej specyfice odbiegał nieco od typowego dla serii CoD charakteru rozgrywki."
Gry nienarodzone - Call of Duty: Devil’s Brigade - obrazek 2

18 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G olo-koksik

na jednym zdjęciu widać ak-47 i noktowizor czyli roszku więcej niż druga wojna mogła być fajna gra

Odpowiedz
G qest9

Pierwsze skojarzenie - Bad Company ( w sensie że nazwa )

Odpowiedz
G B1SH0P

Ja tu żadnego ak-47 nie widzę. Ale co do gry, mogłaby być ciekawa.

Odpowiedz
G Eguroll

Czyżby Devil's Brigade miało być CoD'em 4? Intrygujący napis z prawo dolnego rogu: CoD 4 Pre Alpha...

Odpowiedz
bezlerg

To znaczy, że dobrą gierkę zastąpili badziewiem :]

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

@B1SHOP: pierwszy screen, jest okno z bronią i granatami. Kałach jak się patrzy : D a plakat na tym screenie wskazuje na Kubę.

Odpowiedz
G Afro69

Ah domyślam się dlaczego gra nie wyszła. Po prostu Kotick usunął projekt, ponieważ studio nie chciało wypuścić gry na PC! No a szef Activision dyskryminować czy olewać graczy tej platformy nie lubi, nie chciał jej wypuścić na rynek. Po jakimś czasie zdał sobie sprawę ja bardzo studio go zirytowało/zdenerwowało wręcz wkurw***, żeby wciąż było pod jego skrzydłami, i postanowił nie mieć z nim nic wspólnego(po prostu ich wyje***)! Ot cała historia mężnego Bobby'ego walczącego w obronie PC-towców!!

Odpowiedz
G Revan91

TPP i stealth kille, super, motyw taktyczny już nie.

Odpowiedz
G mr-nadol

To już wiemy jakie mogą być innowacje w kolejnej odsłonie:) Swoją drogą ciekawe czy seria wróci do II Wojny Światowej.

Odpowiedz
G Moonstorm

> @B1SHOP: pierwszy screen, jest okno z bronią i granatami. Kałach jak się patrzy : D a
> plakat na tym screenie wskazuje na Kubę.
Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44. Na ostatnim screenie masz ten sam plakat, a dalej pizzerię - to plus architektura na pozostałych screenach - Włochy. Wygląda na to, że wszystko dzieje się w tej samej okolicy.Jedynie co do ikonki "noktowizora" bym się zastanawiał. Ale pewnie i to okazałoby się jakąś dziwaczną lornetką...

Odpowiedz
marcin-malysza

> Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44.
Koledzy wyżej mają rację :)AK47 jak się patrzy. Mam hopla na punkcie broni palnej więc ni jak nie mogę się mylić :) A co do skasowania tego to cóż, szkoda.

Odpowiedz
G maXan

ak47...wtf? gdzie? ... bez urazy ale chyba niektórym na wzrok padło

Odpowiedz
G Henrar

Na pierwszym screenie rzeczywiście jes kałach - StG44 wyglądało trochę inaczej. Dodatkowo na tym samym screenie jest ikonka noktowizora.

Odpowiedz
G marekl1975

Gra nawet ciekawie się zapowiadała i szkoda, że zespół został skierowany do prac nad badziewiem. A co do kałasza, to na jednym ze screenów rzeczywiście jest AK-47. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy ten niedokończony CoD nie byłby w dwóch epokach: II wojna i wojny teraźniejsze.

Odpowiedz
marcin-malysza

> ak47...wtf? gdzie? ... bez urazy ale chyba niektórym na wzrok padło
Dodałem porównanie z pierwszego screena do kałacha :D. Wystarczy kliknąć w mój obrazek...

Odpowiedz
G Moonstorm

> > Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44.
> Koledzy wyżej mają rację :)
> AK47 jak się patrzy. Mam hopla na punkcie broni palnej więc ni jak nie mogę się mylić
> :)
> A co do skasowania tego to cóż, szkoda.
Zwróciłeś uwagę na napis pre-alpha?:) Dali ikonkę jaką mieli akurat pod ręką. Co niby AK miałby robić podczas II wojny światowej we Włoszech? No, ale teraz to i tak bez znaczenia :)

Odpowiedz
marcin-malysza

>
> Zwróciłeś uwagę na napis pre-alpha?:) Dali ikonkę jaką mieli akurat pod ręką. Co niby
> AK miałby robić podczas II wojny światowej we Włoszech? No, ale teraz to i tak bez znaczenia
> :)
Co nie zmienia faktu iż na ikonce jest jednak AK-47 bo o to tu się wszystkim rozchodzi :DAle, jeżeli to druga wojna światowa to po cholerę tam noktowizor??

Odpowiedz