Informacje

Serious Sam 3 latem 2011. Serio

14

Firma Croteam ogłosiła przybliżony termin wydania gry Serious Sam 3. Wygląda na to, że fani strzelanin lato spędzą z Poważnym Samem.

- Serious Sam 3: BFE nadejdzie latem 2011 - napisał na oficjalnej stronie studia Croteam dyrektor wykonawczy Roman Ribaric. Bliższych szczegółów nie znamy. Być może ujrzą one światło dzienne już wkrótce. Szef ekipy odpowiadającej za gry z Poważnym Samem w roli głównej obiecał, że niebawem pojawi się informacja prasowa na temat wzmiankowanego tytułu.

Serious Sam 3 latem 2011. Serio - obrazek 1

Według pierwotnych planów trzeci Serious Sam miał ukazać się już w zeszłym roku. Produkcja najwyraźniej się jednak przeciągnęła, dlatego na premierę musimy czekać do lata. Wcześniej studio Croteam było zajęte wpisywaniem dwóch pierwszych odsłon Serious Sama w nowy autorski silnik graficzny, Serious Engine 3. Na tej podstawie stworzono Serious Sam HD The First Encounter i Serious Sam HD The Second Encounter.

W oczekiwaniu na oficjalną informację prasową możemy pobawić się w rozszyfrowywanie skrótu BFE. Czyżby szykował nam się prequel "jedynki" w postaci Before First Encounter?

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Cthulhu_X

Pierwsze dwie części (nie SS2) lubiłem za to, że chyba jako jedyne gry FPP na PC dawały możliwość gry w 4 osoby na split-screenie. Ale pewnie w trójce nie ma co na to liczyć jak w dwójce nie było :P

Odpowiedz
G Muradin_07

A ja katuję teraz dwójkę w HD... hehe... :D

Od razu mi się przypomina: "To be or not to be... That's the serious question"

Odpowiedz
G Wilkv

BFE = 'Bad Fu**ing Ending' ;)

SS:TSE miało jedne z lepszych tekstów w FPS jakie grałem w tamtych czasach ;]

Odpowiedz
Pawel_Age

Ta strzelanka jest epicka w swojej prostocie. Jestem w szoku i nie mogę się już doczekać!

Odpowiedz
Cygi

> A ja katuję teraz dwójkę w HD... hehe... :D
>
> Od razu mi się przypomina: "To be or not to be... That's the serious question"
Jeżeli masz na myśli The Second Encounter, to pamiętajmy, że to jest dodatek do jedynki.Dwójka nazywa się po prostu SS 2."Aaaaa...yourself!"===PS. Free Kevin!

Odpowiedz
G Arkhaor

3 słowa: przywróćcie splt screen!
Ach te czasy gdy grało się w Seriousa we 4 osoby, na byle-jakim kontrolerze :- )

Odpowiedz
G Karfein

Żeby tylko jajec było tyle, co w Serious Sam II (nie SE), a jestem za. I przy okazji ten split-screen :)

Odpowiedz
G Muradin_07

> Jeżeli masz na myśli The Second Encounter, to pamiętajmy, że to jest dodatek do jedynki.
> Dwójka nazywa się po prostu SS 2.
Czy dodatek to bym chyba się z tym spierał, jak już idziemy w dokładność... Ale rację masz ;)

Odpowiedz
G Nimod

Nie żebym się czepiał, ale tytuł newsa powinien brzmieć raczej. "Serious Sam 3 latem 2011. Poważnie!" :)

Odpowiedz
G jakubcjusz

A ja jeszcze od siebie dodam, że moim skromnym zdaniem Serious Sam 1 i 2 miały bardzo dobre polskie wersje językowe.

- Halo?
- Kto mówi?
- Sam!
- Jaki Sam?
- Serious Sam.
- Taaaa... Akurat.

:D

Odpowiedz
calwert

Poprzednie Samy to dla mnie klasyka.Czekam z niecierpliwością na trójkę.Oby tym razem nie było obsuwy.

Odpowiedz
G Casprov

Sama nazwa Serious Sam przynosi mi uśmiech na twarzy : ) Nie mogę się doczekać ^^.

Odpowiedz
G fefes

Gra jest podobnego typu co DNF i Bulletstorm. Jakiś powrót do starych FPS?

Odpowiedz