Informacje

Zagrasz w Test Drive Unlimited 2? Sprawdź tę mapę Ibizy, przyda Ci się

8 Krzysiek Ogrodnik

Zaznaczono na niej lokalizację wszystkich dilerów samochodów, zakładów tuningowych i wraków rozrzuconych po wyspie – miejsca, którym trzeba zrobić zdjęcia, są cały czas dodawane.

Legendę do mapy znajdziecie tutaj, ale znaczenie symboli przedstawię też tu. Samochodziki to mistrzostwa - tych nie trzeba szukać, same pojawią się na mapie, gdy uzyskacie do nich dostęp. Warto natomiast odnaleźć w grze wszystkie miejsca oznaczone na mapie jako stacje benzynowe (to dilerzy samochodów) i klucze francuskie (dziuple tunerów). Pod czerwonymi plusami kryją się wraki – to znajdźki z Test Drive Unlimited 2. Drugim typem ukrytych przedmiotów są miejsca, gdzie trzeba robić zdjęcia dla pewnego fotografa – ich lista jest nadal aktualizowana.

W chwili pisania tej wiadomości na mapie brakuje jeszcze lokacji sklepów z ubraniami i domów do kupienia, ale pewnie niedługo się to zmieni.

Aha, pamiętajcie, że ikony zostały naniesione na mapę prawdziwej Ibizy – układ dróg z gry może się nieco różnić.

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Kessarath

Oj zagram, zagram już jutro. A teraz przestudiuję mapkę...

Odpowiedz
Szynkars

Ja narazie nie kupuję tej gry. Wolę poczekać na opinie niezależnych recenzentów i przede wszystkim graczy, gdyż mam obawy, iż gra nie dorównuje poprzedniczce. Nie dość, że lista samochodów tej gry słabo się prezentuje, to jeszcze w samej grze jest mało realizmu. Tak jak już ktoś napisał, auto bardzo szybko przyśpiesza, a licznik zatrzymuje się na z góry ustalonej prędkości maksymalnej, której w żaden sposób nie da się przekroczyć. Poza tym, za chwilę wyjdzie masa DLC do gry, zapewne z brakującymi modelami ciekawszych samochodów. Reasumując, wolę poczekać aż gra stanieje, może wtedy ją kupię, gdyż w mojej opinii nie jest warta tych 130 zł (mowa o wersji na PC) i dodatkowych kosztów w postaci nadchodzących DLC.

Odpowiedz
G Tom_pl

Czekam do piątku :) i gram ;) jupi

Odpowiedz
G karolekx23x

A ja się wstrzymuje narazie, wole poczekać, zobaczyć jak inni ja odbiora, ocenia.

Odpowiedz
wojtassso

Tak jakoś listą samochodów się nie przejmowałem w tej grze, bo sądziłem że autorzy się postarają jak w pierwszej części. Ale zaglądnąłem i poza Ferrari lista jest uboga, bo jakoś po TDU należy się spodziewać raczej wyboru (tzw. bólu głowy), ale niestety się zawiodłem. Poczekam na wersję gry z Megapackiem, czy jak to się będzie nazywać bo jestem fanem i gram do tej pory w pierwszą część.

Odpowiedz
andre911

Dzisiaj przyszła moja kopia na PS3... Po 3 godzinach rozgrywki mogę powiedzieć tylko jedno... DRAMAT. Posiadam G25 na której grałem też w pierwszą część TDU (a grało się rewelacyjnie) i niestety nie jestem w stanie jej poprawnie skonfigurować (może to wina wersji na PS3) i samochód zachowuje się bardzo dziwnie. Nie ma żadnej przyjemności z prowadzenia auta, hamowanie sztuczne, auto wpada w dziwne poślizgi... Chyba coś tu jest nie tak... Ale może tylko ja tak to odbieram. Czekam z niecierpliwością na wrażenia osób które dostaną swoje już zamówione kopie. Bo w tej chwili to niestety gra ma u mnie ocenę 2/10. Wiem, grałem dość krótko, ale sterowanie i różne drobne błędy tak dały mi się we znak, że na tę chwile wracam do GT5...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?