Informacje

Zagrasz w Test Drive Unlimited 2? Sprawdź tę mapę Ibizy, przyda Ci się

8 Krzysiek Ogrodnik

Zaznaczono na niej lokalizację wszystkich dilerów samochodów, zakładów tuningowych i wraków rozrzuconych po wyspie – miejsca, którym trzeba zrobić zdjęcia, są cały czas dodawane.

Legendę do mapy znajdziecie tutaj, ale znaczenie symboli przedstawię też tu. Samochodziki to mistrzostwa - tych nie trzeba szukać, same pojawią się na mapie, gdy uzyskacie do nich dostęp. Warto natomiast odnaleźć w grze wszystkie miejsca oznaczone na mapie jako stacje benzynowe (to dilerzy samochodów) i klucze francuskie (dziuple tunerów). Pod czerwonymi plusami kryją się wraki – to znajdźki z Test Drive Unlimited 2. Drugim typem ukrytych przedmiotów są miejsca, gdzie trzeba robić zdjęcia dla pewnego fotografa – ich lista jest nadal aktualizowana.

W chwili pisania tej wiadomości na mapie brakuje jeszcze lokacji sklepów z ubraniami i domów do kupienia, ale pewnie niedługo się to zmieni.

Aha, pamiętajcie, że ikony zostały naniesione na mapę prawdziwej Ibizy – układ dróg z gry może się nieco różnić.

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Kessarath

Oj zagram, zagram już jutro. A teraz przestudiuję mapkę...

Odpowiedz
Szynkars

Ja narazie nie kupuję tej gry. Wolę poczekać na opinie niezależnych recenzentów i przede wszystkim graczy, gdyż mam obawy, iż gra nie dorównuje poprzedniczce. Nie dość, że lista samochodów tej gry słabo się prezentuje, to jeszcze w samej grze jest mało realizmu. Tak jak już ktoś napisał, auto bardzo szybko przyśpiesza, a licznik zatrzymuje się na z góry ustalonej prędkości maksymalnej, której w żaden sposób nie da się przekroczyć. Poza tym, za chwilę wyjdzie masa DLC do gry, zapewne z brakującymi modelami ciekawszych samochodów. Reasumując, wolę poczekać aż gra stanieje, może wtedy ją kupię, gdyż w mojej opinii nie jest warta tych 130 zł (mowa o wersji na PC) i dodatkowych kosztów w postaci nadchodzących DLC.

Odpowiedz
G Tom_pl

Czekam do piątku :) i gram ;) jupi

Odpowiedz
G karolekx23x

A ja się wstrzymuje narazie, wole poczekać, zobaczyć jak inni ja odbiora, ocenia.

Odpowiedz
wojtassso

Tak jakoś listą samochodów się nie przejmowałem w tej grze, bo sądziłem że autorzy się postarają jak w pierwszej części. Ale zaglądnąłem i poza Ferrari lista jest uboga, bo jakoś po TDU należy się spodziewać raczej wyboru (tzw. bólu głowy), ale niestety się zawiodłem. Poczekam na wersję gry z Megapackiem, czy jak to się będzie nazywać bo jestem fanem i gram do tej pory w pierwszą część.

Odpowiedz
andre911

Dzisiaj przyszła moja kopia na PS3... Po 3 godzinach rozgrywki mogę powiedzieć tylko jedno... DRAMAT. Posiadam G25 na której grałem też w pierwszą część TDU (a grało się rewelacyjnie) i niestety nie jestem w stanie jej poprawnie skonfigurować (może to wina wersji na PS3) i samochód zachowuje się bardzo dziwnie. Nie ma żadnej przyjemności z prowadzenia auta, hamowanie sztuczne, auto wpada w dziwne poślizgi... Chyba coś tu jest nie tak... Ale może tylko ja tak to odbieram. Czekam z niecierpliwością na wrażenia osób które dostaną swoje już zamówione kopie. Bo w tej chwili to niestety gra ma u mnie ocenę 2/10. Wiem, grałem dość krótko, ale sterowanie i różne drobne błędy tak dały mi się we znak, że na tę chwile wracam do GT5...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Misja Afryka - odcinek 9

0
Łukasz Wiśniewski

Jak szybo zapada noc na pustyni? Jak bardzo ta chwila jest wyczekiwana przez wędrowców? Dlaczego Fenek jest Bestią Ostateczną? Oglądajcie...

Czytaj dalej 
Zobacz Top 100 sklepu gram.pl
Lubisz nas?