Informacje

GameStop ujawnia datę premiery Metal Gear Solid: Rising

11

Jak na razie konkretny termin wydania Metal Gear Solid: Rising pozostaje wielką niewiadomą. Można jedynie podejrzewać, że gra ukaże się w przyszłym roku, gdyż jej zapowiedź nastąpiła podczas E3 2009.

Metal Gear Solid: Rising - obrazek 1
Metal Gear Solid: Rising

GameStop, jeden z najbardziej znanych sklepów internetowych na świecie, zaktualizował karty katalogowe gry Metal Gear Solid: Rising o dzienną datę premiery. Z informacji opublikowanych na stronie GameStopu wynika, że nowa odsłona znanego cyklu gier akcji od Konami zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 3 czerwca 2011 roku.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, termin ów wydaje się prawdopodobny ze względu na fakt, że gra została ujawniona na ubiegłorocznych targach Electronic Entertainment Expo. Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze plotkę, która niedawno przedostała się do sieci, mówiącą o tym, jakoby Metal Gear Solid: Rising miał ukazać się dopiero w 2012 roku.

Metal Gear Solid: Rising jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie gram.pl:

GameStop ujawnia datę premiery Metal Gear Solid: Rising - obrazek 2

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
krzysiek-xxx

To nie będzie wersji na PC? Przy każdej zapowiedzi była wzmianka, że jest w planach a tu nic o tym. To jak to wreszcie jest?

Odpowiedz
G kodi24

MGS 4 byl absolutnie rewelacyjny od A-Z, "piatke" lykne bankowo. Oby jeno ta multiplatformowosc jej nie zaszkodzila, mam nadzieje ze nie zrobia z tego jatki dla fat-boy'sow ;)

Odpowiedz
G Phoenix505

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony metalgearsolid.gram.pl
Panowie albo usuńcie martwe hiperłącze. Albo stwórzcie stronę ;)

Odpowiedz
G gosht

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz skoro Koijma mówił,ze brakuje mu juz miejsca na blu-rayu to ciekawe na ilu plytach gra bedzie na xboxie i pc ( jesli wyjdzie)

Odpowiedz
Ziomal_Tomal

Ludzie, jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie.
To NIE jest MGS 5, nawet nie będzie tym samym gatunkiem.

Odpowiedz
Argael

Ja dopiero wczoraj zacząłem MGS3, w kolejce jeszcze Portable Ops, MGS4 i Peace Walker, więc mogą się nie spieszyć ;)

Odpowiedz
cHICEK

buuuu to sobie poczekamy.

> Ludzie, jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie.
> To NIE jest MGS 5, nawet nie będzie tym samym gatunkiem.

Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera. Pewnie będzie trochę więcej akcji ale czy to źle ? Cyborg ninja aż prosi się o bardziej agresywne podejście do skradania. Wierzę w Kojimę i myślę że zarówno da nam się nacieszyć ukrywaniem się w cieniu jak i kataną. Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P

A co do blu-ray to istnieje coś takiego jak kompresja i jeśli ktoś się na niej zna to można osiągnąć naprawdę zdumiewające wyniki. MGS:R jest oficjalnie zapowiedziany na wszystkie trzy platformy i nie widzę powodu żeby miało stać się inaczej.

Odpowiedz
G kodi24

To mnie wlasnie martwi- w czworce byla masa swietnych i dluuuuugich przerywnikow, ktorych braku bym nie przezyl. Jesli potna to przez zasrane "dividiki" to mnie szlag trafi :/ Chyba, ze wydadza na kilku plytach albo skompresuja to do wymiarow znaczka pocztowego- nie interesuje mnie jak to zrobia. Ale wersja BD ma byc taka, zeby zachowac standard serii;

Odpowiedz
cHICEK

Przepraszam, na dwie ( PS3i X360 ) platformy *

Odpowiedz
G Fatal-X

> Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież
> dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera.
Ten "fanboj" nie napisał że gra nie będzie częścią serii, tylko że nie jest to MGS 5. I ma rację. Co do gatunku, to ty nie masz racji. To nie będzie już typowy MGS. Nawet w Konami to rozumieją - patrz, to już nie jest "Tactical Espionage Action" tylko "Lightning Bolt Action" = mniej taktyki, więcej siekania kataną.Czy to źle? Moim zdaniem nie. Zmiana gatunku ma sens w przypadku Raidena.> Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P
Zawsze można zrobić prequela. Albo rozbudowane remejki starych MGS na NES/MSX2 - to byłby świetny pomysł moim zdaniem. Bo kto z dzisiejszy graczy grał w te części serii? Śmiem twierdzić że niemal nikt. A nawet jeśli to fajnie by zobaczyć je w 3d.

Odpowiedz
cHICEK

> > Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież
>
> > dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera.
> Ten "fanboj" nie napisał że gra nie będzie częścią serii, tylko że nie jest to MGS 5.
> I ma rację.
> Co do gatunku, to ty nie masz racji. To nie będzie już typowy MGS. Nawet w Konami to
> rozumieją - patrz, to już nie jest "Tactical Espionage Action" tylko "Lightning Bolt
> Action" = mniej taktyki, więcej siekania kataną.
> Czy to źle? Moim zdaniem nie. Zmiana gatunku ma sens w przypadku Raidena.
>
> > Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P
> Zawsze można zrobić prequela. Albo rozbudowane remejki starych MGS na NES/MSX2 - to byłby
> świetny pomysł moim zdaniem. Bo kto z dzisiejszy graczy grał w te części serii? Śmiem
> twierdzić że niemal nikt. A nawet jeśli to fajnie by zobaczyć je w 3d.
To zależy jak zdefiniować gatunek stealth. Kojima wspominał o różnicy rynku zachodniego i azjatyckiego, zachód zdecydowanie bardziej jest nastawiony na akcję. Ale czy to do końca prawda ? Splinter Cell albo Thief ? Podtrzymuje jednak to co mówiłem że pomimo że MGSR z pewnością będzie inny niż poprzednie części to uważam że nie będzie pozbawiony skradania. Uważam że nawet jeśli podczas infiltracji jakiejś placówki zabijemy całą jej załogę, to jeśli zrobimy to cicho, nie wszczynając alarmu, eliminując cele z zaskoczenia, to będzie to również pewnego rodzaju stealth. W końcu w MGS też była walka. Wszystko zależy jak to zrobią. I zgadzam się z Tobą w 100% że bardziej agresywna taktyka pasuje idealnie do cyborga Raidena.Snejk na wózku to oczywiście żart, chociaż sądzę że byłby równie niebezpieczny. Zawsze można go ubrać w jakiś cyberszkielet który wzmacnia jego ciało, coś ala postać ninja z poprzednich części.Nawet mnie wzięło ostatnio i zainstalowałem Metal Gear Solid w wersji na PC a następny w kolejce czeka MGS2 S. I z ogromną radością przywitałbym news o remaku MGS1 i MGS2 na na obecną generacje konsol. Jeśli nie całkowicie przerobione to przynajmniej coś na kształt God of War Collection gdzie GOW1 i 2 zostały troszkę podrasowane. A jak mowa już o remakach gier Kojimy to ja się pytam kiedy zobaczę nowego Snatchera ?

Odpowiedz