Informacje

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

463

Geralt z Rivii powróci w maju 2011 roku! Już teraz można składać zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która będzie dostępna wyłącznie w sklepie gram.pl, a także Edycję Premium (Standardową).

Podczas jesiennej konferencji CD Projektu ujawniono, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zostanie wydany w Polsce w Edycji Kolekcjonerskiej (dostępnej wyłącznie w sklepie gram.pl!) oraz Edycji Premium (Standardowej), zaprezentowano wizualizacje oraz ceny obu zestawów.

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl - obrazek 1

Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (dostępna wyłącznie w sklepie gram.pl!) – zawartość:

  • Płyta DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  • Materiały filmowe związane z grą - zwiastuny, dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady i film o powstawaniu gry
  • Ścieżka dźwiękowa - płyta CD z muzyką użytą w grze
  • Mapa świata gry
  • Przewodnik po grze, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy
  • Instrukcja - spis podstawowych zasad rozgrywki, sterowanie i ustawienia
  • Pamflet Jaskra i moneta - specjalna wersja przedmiotów, które znajdują się również w grze
  • Papercraft - dwie figurki papierowe: Geralt oraz losowa postać z gry (dla kolekcjonerów)
  • Zawartość do pobrania (DLC) - dodatkowa zawartość do pobrania z sieci (zależna od sprzedawcy)
  • Etui - pudełko z zawartością Edycji Premium gry Wiedźmin 2
  • Głowa Geralta - rzeźba głowy Geralta z Rivii z imitacji marmuru.
  • Artbook - bogata dokumentacja ilustracji z gry razem z opisami (szkice koncepcyjne, oficjalne grafiki z gry oraz historię powstawania wizualnej strony gry - około 200 stron)
  • Kości do gry - wiedźmińskie kości do gry (5 szt.) zapakowane w poręczny woreczek.
  • Talia kart - karty do gry (standardowa talia 54 szt.) z motywami gry.
  • Poradnik gry w karty - poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby wygrywać w karty i kości
  • Zestaw naklejek - trzy naklejki z grafiką z gry.
  • Temerski Oren - oficjalna waluta Króla Foltesta.
  • Duża figurka papierowa Drauga - jednego z najniebezpieczniejszych potworów z gry w formie maskotki na biurko.
  • Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche'a - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej.
  • Trwałe pudełko kolekcjonerskie - grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej.

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl - obrazek 2

Edycja Premium (Standardowa) gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – zawartość:

  • Płyta DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  • Materiały filmowe związane z grą - zwiastuny, dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady i film o powstawaniu gry
  • Ścieżka dźwiękowa - płyta CD z muzyką użytą w grze
  • Mapa świata gry
  • Przewodnik po grze, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy
  • Instrukcja - spis podstawowych zasad rozgrywki, sterowanie i ustawienia
  • Pamflet Jaskra i moneta - specjalna wersja przedmiotów, które znajdują się również w grze
  • Papercraft - dwie figurki papierowe: Geralt oraz losowa postać z gry (dla kolekcjonerów)
  • Zawartość do pobrania (DLC) - dodatkowa zawartość do pobrania z sieci
  • Etui - pudełko z zawartością Edycji Premium gry Wiedźmin 2

Pragniemy zaznaczyć, że Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna tylko w sklepie gram.pl, to nie tylko ekskluzywna zawartość dodatkowa, ale też bonus związany z dostawą. Wysyłka Edycji Kolekcjonerskiej nastąpi bowiem kilka dni przed wysyłką Edycji Premium (Standardowej). Ponadto osoby, które złożą zamówienie na pierwsze 1000 egzemplarzy, otrzymają edycję o określonym numerze (informacja na temat otrzymanego numeru zostanie zawarta w zakładce "Moje zamówienia").

Z kolei decydując się na zakup Edycji Premium (Standardowej) w sklepie gram.pl każdy otrzyma kod uprawniający do pobrania dodatkowej zawartości (DLC) Sekretny Kupiec, dającej dostęp do przedmiotów i składników niedostępnych u innych kupców (dotyczy tylko zamówień złożonych przed premierą).

Każda osoba fizyczna może zamówić w sklepie gram.pl nie więcej niż dwa egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, a sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień nie spełniających tego wymogu.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ma ustaloną datę premiery na 17 maja 2011 roku. Gra będzie dostępna na PC w pełnej polskiej wersji językowej.

463 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Gremo

Licznik na stronie kłamał... jeszcze przed końcem ponad 300 osób zamówiło... w tym ja ;)

Odpowiedz
G Ring5

Zamówienie złożone... Szkoda tylko, że i tym razem gram.pl nie wytrzymało natłoku i przez kilka minut nie można było nawet wejść na stronę :( No nic, ważne, że się udało.

Odpowiedz
G crash807

O kurcze to się nazywa edycja kolekcjonerska! Niezła ilość zamówień w tak krótkim czasie i ciągle rośnie. Ja się zastanawiam nad zakupem i zapewne tradycyjnie się zdecyduje jak już nie będzie ^^

Odpowiedz
G Isildur

Zamówione, tylko miało gdzieś pisać jaki numer będzie tej kolekcjonerki no chyba, że trafiłem akurat na to że nie będę miał numerowanej :D

Odpowiedz
G Damianuss1

Zamówione, nawet podwójnie :-).

Odpowiedz
Akallabeth

Ha, ja też zamówiłem! Dziwne, że dostępne do zamówienia jest tylko 450 egzemplarzy. Chyba, że w następnych miesiącach będą kolejne "rzuty". Tylko żeby nie było tak jak podczas premiery pierwszego Wiedźmina, gdy edycja kolekcjonerska przychodziła w częściach... I pytanko - są gdzieś dostępne wymagania sprzętowe Zabójcy Królów ?

Odpowiedz
G Maciuch_89

Zamówienie złożone... tylko czekać do maja

Odpowiedz
G Citkowsky

No i numerowane egzemplarze ,,wyszły". Wszedłem 20min temu do domu, przeczytałem maila o zamawianiu EK i zamówiłem bez żadnego problemu jako ok 340 osoba więc numerowana sztuka będzie moja. :) Ale nigdzie nie widzę jaki numer otrzymam a pisali coś, że można to sprawdzić. Wy wiecie jaki macie numer?

Odpowiedz
G Gremo

Jakie 450, jak jest napisane że pierwszych 1000 jest numerowanych? ;P

Odpowiedz
Mistrz_Magii

Jak dobrze poszlo to moj numer EK bedzie rowniotki. :)

Odpowiedz
G Gvynbleidd

Zamówiłem. Cena mnie pozytywnie zaskoczyła.

Odpowiedz
Akallabeth

A nie, to licznik zamówień a nie ile zostało, mea culpa.

Odpowiedz
G Tomek1120

Ile ma być łącznie egzemplarzy EK?

Odpowiedz
G natanadler

> Zamówione, tylko miało gdzieś pisać jaki numer będzie tej kolekcjonerki no chyba, że
> trafiłem akurat na to że nie będę miał numerowanej :D
>
>
coś jest nie takzamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładceCiekawe czy ktoś ma?

Odpowiedz
G natanadler

> Ile ma być łącznie egzemplarzy EK?
9999

Odpowiedz
G Maciuch_89

tak wam zależy na numerku czy na grze

Odpowiedz
G HumanGhost

A ten oren to z czego jest wykonany? A głowa Geralta z czego?

Odpowiedz
G kirn

Czy tylko ja mam komunikat o wysłaniu potwierdzenia w ciągu tygodnia przy następnym możliwym terminie realizacji? Bo jak tak to nie muszę się bać o kolekcjonerkę nr. ok. 350 :D

Odpowiedz
G Isildur

> coś jest nie tak
>
> zamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładce
>
> Ciekawe czy ktoś ma?
Ja zamówiłem zanim wybiło mi na liczniku 400, więc wątpię bym się spóźnił na numerek :D

Odpowiedz
Jimp

Właściwie jest jakaś możliwość sprawdzenia numeru zamówienia ?

Odpowiedz
G mao_tse_tung

Moja pierwsza kolekcjonerka ba! pierwsza zamówiona gra przez Gram.pl ;]
zamówiłem o 19:15 więc mam nadzieję że i numerek jeszcze mi sie trafi!
Dziękuje CDP Red za Taką cenę EK! Już się z kolegą zakładałem że wyskoczy 359,99 xD

Odpowiedz
G Isildur

> Czy tylko ja mam komunikat o wysłaniu potwierdzenia w ciągu tygodnia przy następnym możliwym
> terminie realizacji? Bo jak tak to nie muszę się bać o kolekcjonerkę nr. ok. 350 :D
Nie musisz się bać, każdy ma taki status,bo gry nie ma w sprzedaży ty tylko rezerwujesz dla siebie egzemplarz ;)

Odpowiedz
G natanadler

> tak wam zależy na numerku czy na grze
Jak będziesz kolekcjonerem zrozumiesz. Gdyby nam nie zależało to bysmy w dzień premiery kupili zwykłą w sklepie

Odpowiedz
G Maciuch_89

kirn też tak mam

Odpowiedz
G kill69

Cena nawet ujdzie droższa od pierwowzoru, ale idzie "przeżyc" Nie rozumiem natomiast patentu z tą głowa -___- Tyle było pisane, ze to zły pomysł by ją zmieniać a teraz jest dodawana do EK - zupełny bezsens.

Odpowiedz
G Isildur

> Właściwie jest jakaś możliwość sprawdzenia numeru zamówienia ?
W szczegółach zamówienia masz numer tego zamówienia ;)

Odpowiedz
G karolekx23x

EK zamówione tylko nie widze w szczegółach zamówienia który numer jest a w 100 na pewno byłem.
Moze Wy wiecie gdzie ten numer ?

Odpowiedz
G Tomek1120

W razie czego będę mógł np za parę tygodni anulować preorder?

Odpowiedz
G NikiNicoo

Pal licho, jakoś zdziałam te 230zł w pół roku. Nie jest to niewykonalne. Kolekcjonerka Wieśniaka Dfujki po romansowaniu z powieściami Sapkowskiego to tytuł dla mnie obowiązkowy. Trzeba jeszcze nadrobić braki i przejść jedynkę ;P
Hm, Akne, mogłabyś podać do której godzinki były numerowane egzemplarze Kolekcjonerki?

Odpowiedz
G Isildur

> EK zamówione tylko nie widze w szczegółach zamówienia który numer jest a w 100 na pewno
> byłem.
> Moze Wy wiecie gdzie ten numer ?
Nie wiemy, powinien być w szczegółach zamówienia, ale nie ma, dajmy czas bo dzisiaj widać jak strona działa przez ten preorder. Poczekajmy jakiś czas może się coś zmieni :D

Odpowiedz
Jimp

> > Właściwie jest jakaś możliwość sprawdzenia numeru zamówienia ?
>
> W szczegółach zamówienia masz numer tego zamówienia ;)
Tak , numer zamówienia widzę , tylko które w tym ciągu liczb to liczba zamówionych kopi :)

Odpowiedz
G Isildur

> W razie czego będę mógł np za parę tygodni anulować preorder?
Tak możesz anulować w każdym momencie, zamówienie przedpremierowe i nie potwierdzone nie zobowiązuje Ciebie do jego kupna...

Odpowiedz
G Citkowsky

>>.............
Hmm, u mnie nic nie widać a niby zamówiłem jako ok. 340 osoba. Jest podany tylko numer zamówienia ale tu są litery i cyfry.

Odpowiedz
G Isildur

> Hmm, u mnie nic nie widać a niby zamówiłem jako ok. 340 osoba.
U mnie dokładnie podobnie ja zamówiłem jako ok. 400 osoba i mam tylko numer zamówienia..> Jest podany tylko numer zamówienia ale tu są litery i cyfry.
Mówię poczekajmy jakiś czas aż preorder się skończy, wtedy i strona zacznie normalnie działać, możliwe że po wyczerpaniu EK coś się pojawi ;)

Odpowiedz
Anon1m

No właśnie =f Da się jakoś, jeśli się nie widziało licznika przez zakupem?:D

Odpowiedz
Phobos_s

> W razie czego będę mógł np za parę tygodni anulować preorder?
Tak, będziesz mógł. Nawet do maja będziesz mógł.A te numery z pierwszego 1000 to pewnie pokażą się później. Wydaje mi się, że najwcześniej jutro, a najpóźniej tuż przed premierą :) Np po potwierdzeniu :)

Odpowiedz
G gnysek

Uff, czyli to wszyscy nie mają numerku na razie - ja byłem gdzieś koło 250 pozycji...

Odpowiedz
G SuavekS

Jestem pod wrażeniem. Wręcz już byłem na ekranie realizowania zamówienia edycji kolekcjonerskiej, ale w ostateczności się wstrzymałem - nie lubię planować zakupów z tak dużym wyprzedzeniem, szczególnie na takie kwoty. A tak naprawdę w kolekcjonerce najbardziej interesuje mnie Artbook i ładne pudełko ;). Bez reszty dupereli jakoś przeżyję. Niemniej jednak jedną albo drugą edycję z pewnością kupię w dniu premiery, gdyż cena jest bardzo kusząca, a CD Projekt raz jeszcze pokusił się o ciekawe dodatki nawet dla wersji podstawowej (płyta making of, soundtrack, poradniki itp). Takie coś się chwali, szczególnie w przypadku tak dobrej produkcji. Nic to, czekamy do maja.

Odpowiedz
G saif3r

a to DLC - Sekretny Kupiec... Będzie też w kolekcjonerce, czy tylko w premium?

Odpowiedz
G Jsatrzab

Wiesiek zamówiony numerek na 99% w pierwszej 300 ;]

Odpowiedz
G Isildur

Ale w dniu premiery raczej Edycji Kolekcjonerskiej nie dostaniesz :P

Odpowiedz
G Lex

> U mnie dokładnie podobnie ja zamówiłem jako ok. 400 osoba i mam tylko numer zamówienia.
U mnie również nie ma numeru podanego w zamówieniu. Pre-order złożyłem przy liczniku ok. 800.> Mówię poczekajmy jakiś czas aż preorder się skończy, wtedy i strona zacznie normalnie
> działać, możliwe że po wyczerpaniu EK coś się pojawi ;)
Klątwa wiedźmińska - przy okazji większych wydarzeń związanych z Wieśkiem zawsze coś się posypie. xD@natanadler> > Ile ma być łącznie egzemplarzy EK?
> 9999
Trochę za dużo jak na EK-a. :/ Niby wszyscy chętni załapią się (a przynajmniej większość) na swoją kopię, ale przez to kolektorka nie będzie czymś unikatowym w kolekcjach.

Odpowiedz
G Feallan

Zastanawiam się nad zamówieniem. Jakby mi się odwidziało, to mogę bez problemu anulować preordera?

Odpowiedz
G barth89

Zamówiłem edycję standardową. I tak bardzo bogata, bardzo tania, a EK jest fajna, ale wiele rzeczy i tak by mi się kurzyło tylko ;)

Odpowiedz
G Eguroll

Ja zamówiłem gdy licznik był w granicach 80. Dobrze, że pojawiłem się wcześniej bo już o 18:45 można było zamawiać :P

Odpowiedz
G Isildur

> Zastanawiam się nad zamówieniem. Jakby mi się odwidziało, to mogę bez problemu anulować
> preordera?
Tak możesz anulować :)

Odpowiedz
G SuavekS

> Ale w dniu premiery raczej Edycji Kolekcjonerskiej nie dostaniesz :P
>
Nie jest jednak powiedziane, że nie będzie można jej zamówić np. miesiąc przed premierą. AŻ tak mi nie zależy na chwilę obecną, więc wolę poczekać z decyzją. Jeśli zapas się wyczerpie - mała strata, gdyż standardowa i tak wygląda świetnie. Jeśli jednak preorder kolekcjonerki nadal będzie dostępny, powiedzmy w kwietniu, a ja nie będę miał żadnych innych większych wydatków w tym czasie, to być może wtedy złożę zamówienie (na numerowanej kopii mi nie zależy).

Odpowiedz
Phobos_s

> a to DLC - Sekretny Kupiec... Będzie też w kolekcjonerce, czy tylko w premium?
Tak. Można powiedzieć, że w EK dstaniesz 2 DLC - Sekretnego kupca i Kurtkę oddziałów Roche'a.

Odpowiedz
G saif3r

> > a to DLC - Sekretny Kupiec... Będzie też w kolekcjonerce, czy tylko w premium?
>
> Tak. Można powiedzieć, że w EK dstaniesz 2 DLC - Sekretnego kupca i Kurtkę oddziałów
> Roche'a.
Ok dzięki.No ciekaw jestem gdzie jest ten numer, bo byłem kolo 750.A co ten numer tak na prawdę oznacza? :) Będzie nim sygnowane pudło EK?

Odpowiedz
G Isildur

Rób jak uważasz, na Twoim miejscu bym zamówił teraz, zawsze możesz zrezygnować z zamówienia i nikt Ciebie za to nie zabije ;)

Odpowiedz