Informacje

Need for Speed: Hot Pursuit - wymagania sprzętowe

31

Czy przed zakupem Need for Speed: Hot Pursuit konieczny będzie upgrade podzespołów komputera? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w rozwinięciu wiadomości.

Need for Speed: Hot Pursuit - wymagania sprzętowe - obrazek 1

Na oficjalnym forum Electronic Arts pojawiły się zarówno minimalne, jak i zalecane wymagania sprzętowe gry Need for Speed: Hot Pursuit. Prezentują się one następująco:

Minimalne:

  • system operacyjny Windows XP SP3, Windows Vista lub Windows 7 (32 lub 64 bit)
  • procesor Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
  • 1,5 GB RAM (Windows XP) lub 2 GB (Windows Vista/7)
  • karta graficzna z 256 MB VRAM (Shader Model 3.0, Direct 9.0)
  • DirectX 9.0c
  • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane:

  • procesor Intel Core 2 Duo E6700 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6000+
  • 1,5 GB RAM (Windows XP) lub 2 GB (Windows Vista/7)
  • karta graficzna GeForce 8800 GT lub Radeon HD 4700
  • karta dźwiękowa obsługująca dźwięk 5.1

Need for Speed: Hot Pursuit ukaże się 19 listopada na komputerach osobistych i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dwa tygodnie przed premierą pojawi się wersja demo. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z naszym beta-testem gry oraz składania przedpremierowych zamówień w sklepie gram.pl.

Need for Speed: Hot Pursuit - wymagania sprzętowe - obrazek 2

31 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Commander_Shepard

W zalecanych trzeba mocnego kompa, ale się zmieszczę. I nawet zapas będzie.

Odpowiedz
G Auditore

Te zalecane w nfs są jak minimalne w innych grach. Jak dla mnie lajtowo pójdzie na maxa. :)

Odpowiedz
G czapol

Gładko pójdzie, jak zwykle nie na maxa, ale przecież radochy w grnaiu to nie umniejsza, prawda ? Procek i karta graficzna ociupinkę za słabe na zalecane( mimo że już swoje lata mają), jak w większości gier. Chwała za słabiutkie konsole ;)

Odpowiedz
MarioCDA

W maksymalnych to mi tylko karty graficznej brakuje właściwej... ;D

Odpowiedz
G LOSEK92

Spokojnie pójdzie na max'a z dużym zapasem mocy ;))

Odpowiedz
rtyrtyrty

Raczej dam radę na maxa, chociaż nie wiem czy/jak dużo 9800GT jest lepsza od 8800GT..
Zresztą, i tak odpalać będę w 1280x1024 więc reszta detali pewnie da radę na max.

Odpowiedz
G Os0

Dzięki Bogu, nowy sprzęt już zamówiony ;)

Odpowiedz
G Cr3ativ

Powinno ruszyć na maxx'a nie takie gry odpalałem ^^.

Odpowiedz
G Muradin_07

No to pójdzie z łatwością... Więc problemu nie ma, można spokojnie kupować :D

Odpowiedz
G dolek_17

mi w sumie pójdzie... ale w ścigałki wole grać na PS3

Odpowiedz
G Citkowsky

Kolejna gra w którą mam nadzieję pograć na maxie;) Upgrade co jakiś czas robi swoje.

Odpowiedz
G Lucas162

> Raczej dam radę na maxa, chociaż nie wiem czy/jak dużo 9800GT jest lepsza od 8800GT..
> Zresztą, i tak odpalać będę w 1280x1024 więc reszta detali pewnie da radę na max.
8800 GT i 9800GT to dwie dokładnie te same karty. :)

Odpowiedz
G Miko19

Takie wymagania, że aż mi szczena opadła....takie małe jak na taką fajną grę?!

Odpowiedz
G Jarden

Wymagania zalecane są na prawdę malutkie, spodziewałem się wiekszych.

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

Do zalecanych tylko procka brak troszkę, ale i tak będzie się świetnie grało. Już DiRT 2 miał dużo większe wymagania : D

Odpowiedz
Cygi

A ja będę oryginalny - mi gra nie pójdzie w ogóle. >.<
Zawczasu - PS3/X360 też nie posiadam...

P.S.: Free Kevin! :D

Odpowiedz
G Kalach1992

U mnie spokojnie na FULL

Odpowiedz
G Tom_pl

Pewne jest że pogram :) ale o maxie mogę zapomnieć.

Odpowiedz
G Dark_Sebat

Całe szczęście minimalne wymagania stoją na bardzo przyzwoitym poziomie (czego o TDU2 niestety nie mogę powiedzieć ;/).

Odpowiedz
sylwek223

u mnie idealnie pod zalecane :D

Odpowiedz
ludi108

Wymagania nieduże, aczkolwiek u mnie na laptopie i tak za dobrze to nie będzie chodziło... niestety... (chyba, że grę dobrze zoptymalizowano)

Odpowiedz
G Mikex

Tak pecetowcy psioczą, że konsole hamują rozwój grafiki w grach, ale wszyscy się cieszą z małych wymagań ;D

Odpowiedz
nerwusfungus

łoooo :P na zalecanych śmignie jak nic :P no chyba że w praniu się okaże że przymula :D ale z tego co pisze to na moim kombajnie pójdzie na fullla :)

Odpowiedz
nerwusfungus

pójdzie na full :D

Odpowiedz
G Cybertrash

A czego się spodziewać po paru autach i zamkniętych trasach z punktu A do B? Na pewno nie jakiegoś GTX 295 czy Radeona 5970.

Mimo powrotu do korzeni nadal czuje niepokój. Co z tego, że będą odpowiednie trasy i normalne, fabryczne, egzotyczne auta, zamiast tuningowanych japońskich mydelniczek, skoro to wszystko nadal będzie ostro przebajerowane?

Odpowiedz
G Heede_Gree

Co za ulga, akurat na zalecane , czyli pójdzie na luzie :D .

Odpowiedz
Microsofter

Mi nie pójdzie w fullHD bo mam za słaby 17" monitor:P a tak na serio to wymagania w cale nie są duże jak na dzisiejsze czasy i gry. Karta 8800gt sprzed 2-3 lat. Procesor też nic specjalnego, dwa rdzenie to dziś minimum aby pograć w większość gier na wysokich detalach. Dobrze że moja 9600gt się zepsuła bo tak bym nie kupił gtx460:) Pozdrawiam

Odpowiedz
kojak1989

jak ustawic gre na najwyzsze detale bo w menu mam tylko rozdzielczosc i cos tam jeszcze ale nie ma jak ustawic atialiasingu

Odpowiedz
grecja87

Procesor : AMD ATHLON II X4 640 4x3,0GHz AM3
Karta : ATI RADEON HD5830 1GB DDR5
Pamięć : 4GB DDR3

Coż, pozostaje iśc tylko do sklepu i kupić, co też dzisiaj zrobie:)

Odpowiedz
G kodi24

> Procesor : AMD ATHLON II X4 640 4x3,0GHz AM3
> Karta : ATI RADEON HD5830 1GB DDR5
> Pamięć : 4GB DDR3
Procesor: żonaKarta: do bankomatuPamięć: słabaPeryferia: Piwo Jeez...

Odpowiedz
Shakin018

W 2013 nie powiem , że potrzeba mocnego , ale niestety , a może "stety" technologia się bardzo szybko zmienia .

Odpowiedz