Informacje

Lost Planet 2 na PC - dokładne wymagania sprzętowe

13

Jest data premiery, muszą być i wymagania sprzętowe. W sieci pojawił się dokładny wykaz podzespołów, jakie obsłużą Lost Planet 2 w wydaniu komputerowym.

Wieści sprzed kilkudziesięciu minut o dacie premiery Lost Planet 2 na PC uzupełniamy o dokładne wymagania sprzętowe. W poprzedniej notatce podaliśmy jedynie namiastkę tego, co możecie sprawdzić na poniższym obrazku. Wymagania zostały podzielone na "minimalne" i "zalecane". Przyjrzyjcie się uważnie, czy Wasz pecet uciągnie nową produkcję Capcomu.

Lost Planet 2 na PC - dokładne wymagania sprzętowe - obrazek 1

Mało? Pod tym adresem znajdziecie benchmark Lost Planet 2. Już teraz możecie przetestować, jak Wasz pecet poradzi sobie z obsługą DirectX11 i NVIDIA 3D Vision.

Lost Planet 2 na PC ukaże się 15 października, czyli 5 miesięcy po premierze na konsolach - Xboksie 360 i PS3. Chcecie się przekonać, jak gra została przyjęta w pierwotnych wersjach? Odsyłamy do naszej recenzji, przygotowanej przez Masterminda.

13 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Grider

Dość wysokie

Odpowiedz
G Muradin_07

Uffff... niskie na stówkę... nie wiem jak będzie na średnich... :/

Odpowiedz
vegost

Nic się nie zmieniło. I tak mam wrażenie że mi będzie ciąć jak w przypadku Lost Planet. Niech dobrze zoptymalizują kod to wtedy te wymagania rzeczywiście będą oddawać treści.

Odpowiedz
G Lucas162

Takie same jak w RE5 czyli wysokie ,a tak naprawdę niskie ;)

Odpowiedz
G Kaucz

To Lost Planet 2 nie ukazało się jeszcze na PC o_O Raczej nie polecam PCtowcą, słaba gra, jedynie co-op daje rade.

Odpowiedz
Kessarath

Po testach:
1680x1050 ALL DETALE NA MAX, AAx2
Sprzęt: DUALCORE E2180 2.0GHz podkręcony na 2,8GHz HD4850 podkręcony 730/1000
TEST A: Średnia 35 klatek na sekundę.
TEST B: Średnia 27Klatek na sekundę.

Świetny engine - postarali się. Obsługuje pad od X360 wraz z graficznymi ikonami pada (kolory guzików).

Odpowiedz
G Jackaloppe

Wygórowane wymagania, ale dam radę nawet na rekomendowanych. Tylko czy w ogóle mnie ten tytuł interesuje? :P

Odpowiedz
brodnica

Też chciałem uruchomić benchmark Lost Planet 2, ale wyskakuje u mnie komunikat o błędzie :( Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Odpowiedz
Principes

> Dość wysokie
Ściągnij benchmark - gra fruwa na sprzętach sprzed kilku lat.RE5 wygląda ładniej, ale LP2 mimo wszystko prezentuje się przyzwoicie. Zrobił na mnie wrażenie ładnie animowany potworek w teście "B".

Odpowiedz
G jakubcool

Jak myślicie czy na czymś takim będę mógł grać na full rozdzielczości?

Procesor AMD Phenom II x4 955 AM3 Black Edition BOX
Płyta główna DFI LanParty JR AMD 790GX-M3H5
Pamięć Kingston DDR3 2x2048MB 1333MHz CL9
Dysk twardy Samsung SpinPoint F3 HD502HJ (500GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300)
Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 5850 OC 1GB DDR5 PCI-E
Obudowa Cooler Master Elite 360 czarna
Zasilacz OCZ Stealthxstream 500W

Odpowiedz