Informacje

Wiemy kiedy pojawi się dodatek do Metro 2033

11 Łukasz Odziewa

Ranger Pack, dodatek do Metro 2033 pojawi się już na początku sierpnia.

Wiemy kiedy pojawi się dodatek do Metro 2033 - obrazek 1

Ranger Pack, czyli dodatek do Metro 2033, zapowiedziany w maju, pojawi się w systemie Steam oraz Xbox Live już 3 sierpnia. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu gry w serwisie Twitter. Dodatek będzie darmowy jedynie dla posiadaczy wersji PC - właściciele Xboksów będą musieli za Ranger Pack zapłacić 240 punktów MSP.

Co dostaniemy w rozszerzeniu? Nowe bronie, osiągnięcia oraz poziom trudności Ranger, w którym z ekranu zniknie HUD. Wszystkim, którzy nie mieli okazji zagrać w Metro 2033 przypominamy, że gra dostępna jest w naszym sklepie internetowym zarówno na PC, jak i Xboksa 360.

11 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G MisioKGB

DLC, ludziska, piszcie DLC, człowiek jeszcze nie zapomniał jak wygląda prawdziwy dodatek! Peace

Odpowiedz
G Crew_900

Jak dobrze, że na PC za darmo :D

Odpowiedz
G ibisz

I nastały czasy, kiedy głupi zestaw broni nazywa się dumnie "dodatkiem". Idea DLC jest fajna, ale wykorzystywana na każdym kroku w bardzo zły sposób.

Odpowiedz
SOS_PL

MisioKGB

Święta prawda chłopie

PS A sama gra jest jest na prawdę dobra ! Polecam serdecznie !

Odpowiedz
G Gerg0sz

Książka też! ;]

Odpowiedz
SOS_PL

Powiadasz ? Kurcze, kusi mnie od czasu gdy sięgnąłem po grę, ale zawsze odkładałem pieniądze do portfela...

mmm...może jednak : >

Odpowiedz
mac_aaron

Książka jest lepsza OFC :)

Odpowiedz
G kiczka116

oo chociaż tu jest za darmo DLC, bo do MW2 trzeba będzie zapłacić.;) ehhh

Odpowiedz
G Bithda

Gra mi się bardzo podobała poza jednym: ścisłością. Nie wiadomo kiedy się to zaczęło, kiedy skończyło, chodzimy po stacjach ale nic o nich prawie nie wiemy. Oczekiwałem, że jest to tak świetny pomysł to powinni jakoś fajnie zagęścić fabułę i opowiedzieć o wszystkim w większych ilościach. Niestety, dostajemy tylko historię chłopaka i to dziwnie przedstawioną. Pierwszy raz gram w taką grę gdzie dokładnie nie wiadomo o co biega. Potrzebny jej prequel i sequel.

Odpowiedz
adimus11

> Gra mi się bardzo podobała poza jednym: ścisłością. Nie wiadomo kiedy się to zaczęło,
> kiedy skończyło, chodzimy po stacjach ale nic o nich prawie nie wiemy. Oczekiwałem, że
> jest to tak świetny pomysł to powinni jakoś fajnie zagęścić fabułę i opowiedzieć o wszystkim
> w większych ilościach. Niestety, dostajemy tylko historię chłopaka i to dziwnie przedstawioną.
> Pierwszy raz gram w taką grę gdzie dokładnie nie wiadomo o co biega. Potrzebny jej prequel
> i sequel.
Wcale nie jest potrzebny , wystarczy przeczytać lepszą od gry , książkę .

Odpowiedz