Informacje

Oszukujesz w Red Dead Redemption? Bój się Rockstara

12

Rockstar nie zamierza tolerować graczy korzystających ze wspomagaczy w multiplayerze Red Dead Redemption. Do działa załadowano już bany, które uniemożliwią rozgrywkę "przez pewien czas".

Ci, którzy oszukują w Red Dead Redemption zostaną na jakiś czas zbanowani - zapowiada Rockstar. "Chcemy by wszyscy fani RDR wiedzieli, że jesteśmy świadomi istnienia w sieciowej społeczności kilku zgniłych jabłek, które próbują uprzykrzyć życie wszystkim pozostałym" - mówi przedstawiciel firmy.

Red Dead Redemption - obrazek 1
Red Dead Redemption

"Oczywiście te modyfikacje multiplayera mogą się świetnie sprawdzać, ale tylko gdy wszyscy z nich korzystają. Chcemy się upewnić, że gwarantujemy integrację wśród wszystkich graczy sieciowych. Dlatego też pracujemy nad narzędziami, które są wymierzone w te pojedyncze przypadki nadużycia" - dodaje.

Najkrócej mówiąc - bójcie się Rockstara, cziterzy. Firma na razie nie ujawniła, jak długo będzie obowiązywał okres banicji. Na pewno jednak da on co niektórym do myślenia.

12 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Fang

Szkoda że w GTA IV nic z tym nie zrobili... Kolesie biegający z wyrzutniami rakiet z których strzelali jak z karabinu, czy posiadający nieśmiertelność bardzo uprzykrzali grę.

Odpowiedz
G kiczka116

jak ja nie lubię tych...
A w Gta SA również są takie problemy, tak czy owak to wszystkich oszustów się nie bo zbędą, w końcu muszą być Ci dobrzy i Ci nie dobrzy.;): P

Odpowiedz
G Niemiec66

Jedno ale: SAMPa nie zrobiło Rockstar. Jak na serwie sa "mądrzy" admini to nie ma problemu z cziterami (są również skrypty Anty spam, Zakazane bronie i inne zależy jakie kto stworzy ;])

Odpowiedz
golic

Jak mozna cheatowac na konsoli? Jak mozna w GTA cheatowac na konsoli? Nie zebym chcial, dodatkowo nie ze nie wierze... Ale jestem ciekawy jak jest to mozliwe.

PS. Nastepnym razem zwroce bardziej uwage na to jak opale cos w multi...

Odpowiedz
G Gremo

Na jakiś czas? wg mnie to powinien byc ban na cale zycie... cos jak zarzywasz przegrywasz ;)

Odpowiedz
G byverter

No jak to przecież na konsoli nie ma cheaterow...

Odpowiedz
G Kwas1217

normalnie jest mozliwe, kiedys jak bylismy mali z kuzynem to w gta sa na ps2 on zciagnal z neta kody w postaci konfiguracji roznych przyciskow, tak to wyglada :)

Odpowiedz
G KrisK91

No dobrze. Przyznam się, że gra w trybie Advanced Coop raz tak bardzo zabugowana mi się załadowała, że na całej mapie było ~5 wrogów i bez problemu zdobyłem challenges za szybkość na części z nich (na jednej wywaliło punkt do którego trzeba było nosić złoto na... środek świata, tak wiec musiałem zrezygnować). Lepiej niech ponaprawiają tego typu błędy zanim zaczną brać się za ludzi psujących rozgrywkę których spotkałem dokładnie 0, rockstar zaczyna baje opowiadać. Chociaż słyszałem plotę, że na xboxie można zmodyfikować plik z savem tak, że ma się maksymalny 50 poziom. Ale czy to jakoś przeszkadza innym graczom? Raczej nie.

Odpowiedz
G Lordpilot

> Jak mozna cheatowac na konsoli?
Wykorzystując glitche/bugi w grze (np."statsiarze" w BC2) - to można usunąć patchami. Ewentualnie przeróbka kontrolera na "rapid fire" (nie wiem czy jest wykrywalna). Na tym chyba koniec... Generalnie problem jest marginalny.Jak mozna w GTA cheatowac na konsoli?No nie można. Fang opisał problemy dręczące pecetową wersje (dwie strony medalu - są mody to sa i czity, a Rockstar blaszakowe GTA IV zabezpieczył przed tym problemem dość słabo). W wersji konsolowej takich "atrakcji" w multi nie doświadczyłem, natomiast zdarzali się kretyni (np. jeżdżący pod prąd w trybie wyścigów).

Odpowiedz
G Grider

Fajna informacja. Nareszcie cheaterzy będą grać uczciwie albo dostaną bana na multi.

Odpowiedz
G knopfler

No i bardzo dobrze. Ta powinno być!

Odpowiedz
G hallas

> > Jak mozna cheatowac na konsoli?
>
> Wykorzystując glitche/bugi w grze (np."statsiarze" w BC2) - to można usunąć patchami.
> Ewentualnie przeróbka kontrolera na "rapid fire" (nie wiem czy jest wykrywalna). Na tym
> chyba koniec... Generalnie problem jest marginalny.
I modyfikując pliku gry zapisane na dysku. Marginalny problem? Zapewne, ale tam gdzie jest dostęp do danych tam można jakieś rzeczy popsuć.

Odpowiedz