Informacje

The Sims 3: Po Zmroku zapowiedziane

16

Balanga, Nocne życie... Wróć. Po Zmroku (o!) to podtytuł nowego rozszerzenia do The Sims 3, które zostało oficjalnie zapowiedziane przez Electronic Arts.

Jak nietrudno się domyślić, The Sims 3: Po Zmroku (z ang. Late Night) pozwoli nam na ruszyć w miasto po zachodzie słońca i udać się na rozmaite przyjęcia/imprezy/prywatki organizowane chociażby na dachach drapaczy chmur czy też w luksusowych klubach. Lokalny celebryta, członek zespołu muzycznego, barman w znanym klubie czy reżyser, to nowe ścieżki kariery, które zostaną oddane do naszej dyspozycji w opisywanym dodatku.

The Sims 3: Po Zmroku zapowiedziane - obrazek 1

Autorzy zdecydowali się na w miarę realistyczne podejście do tematu nocnego życia, dlatego też musimy liczyć się z konsekwencjami naszego zachowania – np. po burdzie w pubie należy spodziewać się interwencji bramkarza i ewentualnego wyproszenia z zabawy. Oczywiście będziemy mogli się temu przeciwstawić i jeszcze bardziej zaszaleć. Warto również dodać, że ochroniarz ma także prawo nie wpuścić nas do klubu ze względu na nieodpowiedni ubiór.

Oprócz tego otrzymamy możliwość eksploracji wirtualnego miasta. Co prawda nie należy spodziewać się pełnej swobody, jednakże na uwagę zasługuje fakt, że na naszej drodze spotkamy lokalne gwiazdy, jak również otrzymamy możliwość interakcji z otoczeniem. Z bardziej skrajnych przykładów warto wymienić możliwość zostania wampirem. Nie zabraknie także nowych obiektów – otrzymamy dostęp do luksusowych aut, apartamentów z jacuzzi i innych dóbr.

Premiera The Sims 3: Po Zmroku została wyznaczona na jesień. Oczywiście dodatek będzie wymagał posiadania podstawowej wersji The Sims 3. Poniżej prezentujemy pierwszy teaser z rozszerzenia i zachęcamy również do zapoznania się z galerią obrazków – przykładowy dołączyliśmy do tej wiadomości, a resztę znajdziecie tutaj.

16 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Galder_Grasfiord

Skoro po zmroku, to powinni dać możliwość swingersowania lub prostytuowania się. Na serio, powinni dać sobie spokój z tymi wszystkimi dodatkai, jeden goerszy od drugiego.

Odpowiedz
G The_Warrior

Tak to już jest na rynku, jeżeli jakiś produkt zyska dość dużą popularność można go dla jeszcze większego zysku rozszerzać. Tak czy siak, nikt nie każe nam kupować dodatków do jakiejkolwiek gry, jest to wyłącznie nasza decyzja. Tak więc jestem za, zawsze to jakieś urozmaicenie:D

Odpowiedz
G Bithda

> Skoro po zmroku, to powinni dać możliwość swingersowania lub prostytuowania się. Na serio,
> powinni dać sobie spokój z tymi wszystkimi dodatkai, jeden goerszy od drugiego.
jestem za

Odpowiedz
Phobos_s

Tiaaa... A kolejny dodatek to będzie 'Sims 3 - Po zmierzchu' potem 'Sims 3 - W nowiu' i co tam jeszcze było....

Odpowiedz
G Muradin_07

Heh... Nie jestem zdziwiony, tylko dziwi mnie to że tak trochę nie po kolei w stosunku do dwójki... :D

Odpowiedz
G johny5

Są cycki, jest dodatek z imprezami

Odpowiedz
G kiczka116

ooo ale będzie zabawa<lol2>:D

Odpowiedz
G heros123456789

a ja myślałem że to będzie o wampirach, wilkołakach i wiedźminach...

Odpowiedz
G Capocrimini

A ja tam łykam jak głupi. Ogólnie odkrywanie tych pięciu-dziesięciu nowych dodatkowych mechanizmów daje całkiem sporo frajdy. Kupię i będę grać, bo żadna gra nie zjada tak dobrze i konsekwentnie czasu imho.

Odpowiedz
Kassanndra

Powinien być wątek z wampirami. Teraz jest na to duży popyt, wszyscy czytają "Zmierzch" i inne takie.. Dziwne, że tego nie wykorzystują. W dwójce były wampiry i było OK, tyle że tam były jakieś takie nieudolnie zrobione..

Odpowiedz
G poland1990

lal kluby dodane i od razu dodatek pffffff

Odpowiedz
iksdeholiczka

gdzieś czytałam, a może i słyszałam, że wampiry też tam będą. :)

Odpowiedz
iksdeholiczka

> Powinien być wątek z wampirami. Teraz jest na to duży popyt, wszyscy czytają "Zmierzch"
> i inne takie.. Dziwne, że tego nie wykorzystują. W dwójce były wampiry i było OK, tyle
> że tam były jakieś takie nieudolnie zrobione..
Ale miały wychu*ane zęby i takie fajowe czerwone oczy. :D

Odpowiedz
G Ichibanboshi-kun

> gdzieś czytałam, a może i słyszałam, że wampiry też tam będą. :)
Tak, jest to napisane w newsie powyżej ;)COś w tym jest, osobiście nie oczekuję nawet niczego innego jak ulepszonych dodatków z poprzedniej części. Wciąż czekam na najlepsze czyli:Hokus PokusPory rokuZwierzaki.I oczywiście czekam już na Sims: Średniowiecze, to ma ogromny potencjał. Jestem ciekaw chociażby tego w jaki sposób będzie załatwiana sprawa toalety, przez okno urynę XD?

Odpowiedz
lusiaa

ta gra kosztuje 129 zł !!!

Odpowiedz
G Isildur

> ta gra kosztuje 129 zł !!!
Chyba się coś Tobie pomieszało, 129 zł kosztuje podstawka a dodatek 69-99 w tym przedziale :P

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?