Informacje

Minimalne wymagania sprzętowe Sniper: Ghost Warrior

16

Wiemy już, jaka konfiguracja będzie niezbędna do uruchomienia gry Sniper: Ghost Warrior. Oczywiście, aby móc cieszyć się wszystkimi wodotryskami graficznymi oferowanymi przez Chrome Engine 4, potrzebny będzie znacznie mocniejszy pecet.

Minimalne wymagania sprzętowe Sniper: Ghost Warrior - obrazek 1
Karta katalogowa gry Sniper: Ghost Warrior w systemie dystrybucji elektronicznej Steam okazała się źródłem informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych tego tytułu tworzonego przez firmę City Interactive. Prezentują się one następująco:

  • system operacyjny Windows XP SP3 lub Vista SP 1 lub Windows 7;
  • procesor Intel 3,2 GHz lub AMD Athlon 64 3500+
  • pamięć: 1 GB (XP) lub 2 GB (Vista/7)
  • karta graficzna GeForce 6800 lub Radeon X1650 z 256 MB VRAM i Shader Model 3.0
  • DirectX 9.0c
  • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Sniper: Ghost Warrior trafi do sklepów w czerwcu na PC i Xboksa 360. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza gra City Interactive o charakterze AAA – budżet 3 miliony zł (w przypadku poprzednich gier 2 mln), czas produkcji 2 lata (6 miesięcy). Szczegółowe informacje na jej temat są dostępne w naszej zapowiedzi.

16 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Revan91

Z tego co widziałem na Inside Xbox to gra prezentuje się bardzo fajnie, aż się zdziwiłem, ze pochodzi od CI, który zazwyczaj robi budżetówki za 20 zł.

Odpowiedz
yoshirek

Bardzo dobrze że wymagania minimalne nie są kosmiczne jak to bywa ostatnio :)

Odpowiedz
G mr-nadol

Małe, pozytywne zdziwienie:)

Odpowiedz
G Damianuss1

W takim razie jeszcze się mieszczę ;].

Odpowiedz
G Jumpkov

Gra całkiem ładna, ale wydaje mi się za schematyczna...

Odpowiedz
G kiczka116

ooo luzik, nie mam się na razie czego obawiać.;)

Odpowiedz
G Karfein

Sądzę, że po zakupie karty graficznej spokojnie spełnię wszelkie wymagania, nawet najwyższe. Taa, tylko jeszcze na nią zarobić xD

Odpowiedz
G nolif3r

Trailer zachęca. Aż dziwne że to od CI.

Odpowiedz
G matis9988

Ja mam 2.8 Ghz z SP2.Pójdzie Sniper Ghost Warrior?

Odpowiedz
G sirufok1987

> Ja mam 2.8 Ghz z SP2.Pójdzie Sniper Ghost Warrior?
Jak doinstalujesz SP3 to powinno działać. Bez niego ani rusz.

Odpowiedz
G matis9988

> > Ja mam 2.8 Ghz z SP2.Pójdzie Sniper Ghost Warrior?
>
> Jak doinstalujesz SP3 to powinno działać. Bez niego ani rusz.
Czy SP3 jest darmowy i mogę go pobrać z neta czy tylko kupić, bo inaczej to będzie piractwo?

Odpowiedz
Albii

Mam xboxa, więc będę mógł pobawić się w snajpera bez żadnych problemów z wymaganiami. ;)

Odpowiedz
G Michael1v5

CI może wyda fajną grę wreszcie? Choć również obawiam się schematyczności to mam nadzieje, że wszystko będzie okej.

Odpowiedz
G xDeuSx

Wymagania jak przy pierwszym Stalkerze. Dobrze, że wychodzą jeszcze gry, w które można pograć na sprzęcie sprzed 2-3 lat.

Odpowiedz
azuro

xDeuSx napisał że wymagania jak przy pierwszym stalkerze a mój komp niestety chyba nie daje rady. Pierwszy jak i trzeci stalker chodziły bez większych problemów w fallout3 też dało się grać a demo tego snipera niestety dość mocno się tnie.

intel pentium dual-core T2310 (1.46, 533Mhz FSB, 1MB L2 cache)
NVIDIA GeForce 8400 GS
3 GB DDR2
Vista na pokładzie

Odpowiedz