Informacje

Plotka: Misje podwodne w Gears of War 3

18 Adam Wieczorek

W oczekiwaniu na poniedziałkowe wystąpienie Cliffa Bleszinskiego sieć obiegają plotki dotyczące Gears of War 3. Mówi się o zmianie systemu osłon oraz o podwodnych misjach.

Apetyt na Gears of War 3 jest naprawdę olbrzymi. Wraz z planowanym na przyszły tydzień wystąpieniem Cliffa Bleszinskiego sieć obiegły plotki o trzeciej odsłonie słynnej serii Epic Games. Źródło zbliżone do pisma Edge poinformowało, że zmieni się system osłon oraz doczekamy się misji podwodnych.

Plotka: Misje podwodne w Gears of War 3 - obrazek 1

Według dalszych informacji pojawią się nowe rodzaje Szarańczy, których macki będą sięgać do ukrytych za osłonami bohaterów. Kolejną ciekawostką mają być bronie, których pociski poruszają się pod powierzchnią gruntu omijając osłonę i docierając bezpośrednio do celu.

Wśród ciekawostek wymienia się jeszcze egzoszkielety i misje podwodne. Wśród plotek przewinęła się też informacja, że gra będzie osadzona podczas letnich miesięcy. Na razie są to oczywiście czyste spekulacje. Miejmy nadzieję, że już w przyszłym tygodniu dowiemy się czegoś więcej.

18 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Pile

Co do akcji w lecie to jest to wskazane po tym co mówił Cliff. Sam chciał aby w Gowie 3 pojawiło się dużo więcej kolorów niż w dwójce. W sumie walka na zielonej polanie mogłaby być świetna. Jakakolwiek ta gra nie będzie to jestem pewien że będzie WIELKA.

Odpowiedz
G Ezio

> być świetna. Jakakolwiek ta gra nie będzie to jestem pewien że będzie WIELKA....
...ale pecetowcy tego nie dostrzegą. A nawet jeśli, to z duużym opóźnieniem...

Odpowiedz
G Xjumpaytech

Myślę, że ogłoszenie GoWa 3 to już tylko formalność. Możliwe, że tego dowiemy się dopiero na E3, a Cliffy na razie tylko wspomni co nieco o "tajemniczej produkcji" :). Za dużo wyszło ostatnio plotek, nawet ta data premiery, musi być coś na rzeczy.

Odpowiedz
Frostborn

11 listopada mam nadzieje ze nie tylko halo reach w tym roku pozamiata konkurencją ;]

Odpowiedz
G Ecko09

Dla mnie te plotki brzmią jak kompletne bzdury...to takie głupie, na pewno Cliff nie wymyśliłby czegoś takiego.

Odpowiedz
G Grinczar

Może ta tajemnicza produkcja, to GoW2 na PC? Kiedyś zaprzeczyli temu, ale R* również zaprzeczało, że wypuści GTA IV na PC. Tyle, że oni zaprzeczali w innym celu - dla sprzedaży większej ilości X360 itd. a seria GoW nie ma aż takiej siły, żeby to odbiło się na ich kieszeniach z takim zyskiem.

Co do plotek, to wiadomym jest, że w końcu muszą być jakieś poważne zmiany - 3 część tak świetnej produkcji i brak drastycznych zmian? Bez żartów.

Odpowiedz
G NeMo-PL

gow 2 i 3 na pc i ps3 :)

Odpowiedz
Grey_Wolf

Podwodne? Z eskortowaniem? I pewnie jeszcze na czas?

Odpowiedz
G maXan

gow 3 zamiecie !! ;] oby jak najprędzej ;]

Odpowiedz
PierrePierre

GOW 3 to niestety gra, na ktora kompletnie nie czekam - moze dlatego, ze dwojka byla jakims nieporozumieniem ( etap we wnetrzu robala, beznadziejne zakonczenie, bo finalem tego nazwac nie mozna ). Wielu graczy bylo rozczarowanych dwojka. Bleszynski musi naprawde sie wysilic, zeby na nowo przekonanc do siebie graczy. Ja poczekam jak gra wyjdzie i wtedy sie zobaczy. Przed dwojka chlonalem kazdego niusa, a gre kupilem w dniu premiery - rozczarowanie po jej ukonczeniu - bezcenna nauczka.

Odpowiedz
G DonSzabla

Ja jestem spokojny GoW będzie genialny.

Odpowiedz
G Kaucz

GofW 3 będzie na pewno i to pewniak. Alen ie podoba mi się pomysł na nowych przeciwników i te Mechy (które ułatwia rozgrywkę). Poczekajmy a może to Shadow Complex 2 ;>

Odpowiedz
golic

Przecież k...a nawet nie zapowiedzieli trzeciej czesci a potrale juz pierdziela co w niej bedzie. Kolejny absurd i domysly ktore smieszą. Pamietam jak z zapowiedzi w Modern Warfare 1 mialo byc 15 stref na twarzy i nawet strzal w ucho mial byc liczony inaczej. Te wszystkie zapowiedzi i buńczuczne ogłoszenia jak gierka bedzie kozacka nijak sie ma do koncowego efektu... Bedzie 3 zapowiedziana to wtedy sobie nawijajcie do woli. W tej chwili ośmieszacie się tylko czymś takim.

PS. Kolejnym idiotyzmem sa zapowiedzi zapowiedzi. W stylu: hej to ja Cliff za 3 tygodnie podam wam oficjalna date w ktorej zapowiem moj nowy tytul! Narty frajerze...

Odpowiedz
G hallas

Naprawdę miłe są dla oka zrzuty ekranu w rozdzielczości większej niż ta, którą wyświetla Xbox.

Odpowiedz
G Xjumpaytech

> GOW 3 to niestety gra, na ktora kompletnie nie czekam - moze dlatego, ze dwojka byla
> jakims nieporozumieniem ( etap we wnetrzu robala, beznadziejne zakonczenie, bo finalem
> tego nazwac nie mozna ). Wielu graczy bylo rozczarowanych dwojka. Bleszynski musi naprawde
> sie wysilic, zeby na nowo przekonanc do siebie graczy. Ja poczekam jak gra wyjdzie i
> wtedy sie zobaczy. Przed dwojka chlonalem kazdego niusa, a gre kupilem w dniu premiery
> - rozczarowanie po jej ukonczeniu - bezcenna nauczka.
To chyba tylko Ty, bo ja zawiedzionego gracza prócz fanboyów PS3 jeszcze nie widziałem.@Kaucz Mechy nie ułatwią rozgrywki na pewno, bo już w 2 był etap gdzie ujeżdżało się brumaka, a tam wcale łatwo nie było, wystarczy tylko zwiększyć liczbę spadających przedmiotów i walnąć jakiś przeciwników, którzy takie niszczą.@hallas Nie wypowiadaj się jeśli nie widziałeś tej gry. Mogę udowodnić, że taka grafika jest.

Odpowiedz
G PJ_MW

Ciekawy pomysł na misje powodne, zobaczymy jak to wyjdzie, aczkolwiek jestem trochę zaniepokojony ew. zmianami w systemie osłon, bo przecież w pierwszym GoWie był on świetny i... powiem szczerze, nie wiem jak możnaby go było jeszcze ulepszyć, ale zobaczymy. Wierzę w chłopaków z Epic Games, a na koniec, jak to zwykle bywa w newsach o GoW, desperacki płacz "ortodyksyjnego pecetowca": DAJCIE GOW 2 NA PC!!!!!!!!1

Odpowiedz
G Pablo1989

Zamaina Marcusa w Big Daddiego to pewne ale zamiast świdra będzie miał Piłę :) a raczej ten karabin z piłą.

Odpowiedz