Informacje

All Points Bulletin także dla konsol

2 Patryk Purczyński

All Points Bulletin, owszem, będzie pecetowym exclusive'em, ale tylko w momencie premiery. Konsolowe wydania mają pojawić się później. Szczegółów nie podano.

Gra MMO w stylu GTA doczeka się najprawdopodobniej debiutu również na konsolach. Dave Jones ze studia RealTime Worlds zdradził, że All Points Bulletin pojawi się na komputerach osobistych tylko początkowo. Dotychczas panowało przekonanie, że gra poza platformę PC nie zawędruje.

All Points Bulletin także dla konsol - obrazek 1

Potwierdza to również kalendarz wydawniczy Electronic Arts na najbliższy rok fiskalny. All Points Bulletin ma pojawić się między 1 lipca a 30 września na komputerach osobistych. Nie ma w nim natomiast żadnej wzmianki o debiucie na konsolach. Jak zapewnia Jones, ich właściciele również będą mieli okazję wziąć udział w sieciowym starciu mafii z policją.

Niestety, bliższych szczegółów na ten temat nie znamy. Ponieważ jednak wspomniany rozkład jazdy EA konsolowych wydań APB na najbliższy rok fiskalny nie uwzględnia, należy się spodziewać premiery najwcześniej w kwietniu 2011 roku.

Jones tłumaczy również, dlaczego prace nad grą trwają tak długo. "Wszystko, co robimy, jest nowe: sieciowa gra z setkami pojazdów i tysiącami postaci niezależnych, a wszystko to w pełni interaktywne. Niesamowite dopasowanie gracza, jego samochodów, jego muzyki, pełne wsparcie dla wymiany wszystkiego, co stworzą sami użytkownicy" - wymienia.

Warto uzbroić się zatem w cierpliwość na jeszcze kilka miesięcy.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Pile

Szkoda że nie mamy live bo to świetny tytuł. Wizja GTA MMO jest dla mnie rewelacyjna, tym bardziej ubolewam...

Odpowiedz
G Kirabaxior

Gierka mnie interesuje, tylko jestem ciekaw jak będzie z abonamentem. Znając EA, spiepszą jak BFH.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?