Informacje

Oficjalna gra Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010 ma datę wydania

5

W styczniu zadebiutuje gra o jakże wymownym tytule Vancouver 2010: The Official Video Game of the Winter Olympic Games. Prawdziwe Igrzyska odbędą się w dniach od 12 do 28 lutego 2010 roku.

SEGA oficjalnie poinformowała, że Vancouver 2010: The Official Video Game of the Winter Olympic Games, czyli oficjalna gra Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010 pojawi się na europejskim rynku 15 stycznia 2010 roku. Wspomniany tytuł jest tworzony z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Oficjalna gra Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010 ma datę wydania - obrazek 1

Mamy tutaj do czynienia z rozbudowaną grą sportową, oferującą dostęp do takich dyscyplin, jak chociażby skoki narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, snowboard czy biathlon. Do dyspozycji gracza oddany zostanie oczywiście kariera, jak również tryb wyzwań, a także możliwość zabawy za pośrednictwem sieci. Warto dodać, że twórcy zaimplementowali w swojej produkcji widok z perspektywy pierwszej osoby.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010 odbędą się w dniach od 12 do 28 lutego przyszłego roku.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Ichibanboshi-kun

Kolejne "coś" w guście Beijing, Sydney 2001, Skoków narciarskich.... Choć screen ładnie się prezentuje

Odpowiedz
G LESZ3u

Akurat Igrzyska Zimowe dają więcej możliwości urozmaicenia rozgrywki niż ich Letni odpowiednik - dajmy na to choćby skoki narciarskie, czy też slalom. Jeśli poziom każdej z dyscyplin będzie stał na wysokim poziomie, to można by w sumie tą grę polecić - wygląda bardzo fajnie, a dla fanów sportu to zawsze coś więcej niż przyciskanie naprzemiennie dwóch przycisków. O tym jak będzie w rzeczywistości przekonamy się w styczniu. Cudów raczej nie ma co oczekiwać, ale jeśli studio się przyłoży, to może wyjść solidna produkcja.

Odpowiedz
Afgncap

Może i takie gry nie są jakieś wybitne, ale na pewno gra się w nie przyjemnie szczególnie z rodziną, czy kumplami jak nie ma nic innego na stanie.

Odpowiedz
G PabloZ_94

Mam nadzieję, że w końcu pojawi się jakaś porządna gra traktująca o zimowych sportach.

Odpowiedz
G Os0

Będzie zapewne tylko zjadliwe ;P

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?