Informacje

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III

38 Grzegorz Bonter

Niezbyt przekonani wczorajszą dostawą screenów z Diablo III? Blizzard dokłada dziś jeszcze 4 obrazki.

Wczoraj ekipa Zamieci zaprezentowała wreszcie interfejs z Diablo III. Jednym się podobało, drudzy kręcili nosem. Hardkorowi fani diabelnej serii z pewnością aż dostali po oczach segmentowanym paskiem doświadczenia znanym z World of Warcraft, czy kolorowymi ikonami skilli.

Dziś przyszła kolej na kolejną porcję screenów i znów są to zrzuty prezentujące "międzymordzie" Diablo III. Miłego analizowania każdego piksela.

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III - obrazek 1

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III - obrazek 2

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III - obrazek 3

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III - obrazek 4

Data premiery Diablo 3 jest już znana! Czytaj więcej o Diablo 3

38 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Get_Down

Ja tam wielkim fanem diablo2 nie byłem i nie jestem.Lecz obok tego projektu przejść obojętnie się nie da.W wowa grałem i wygląda to bardzo podobnie.

Odpowiedz
G Zu_Ben

"The Kick-Ass Hand Axe"

*Pacnął się w czoło*

A tak w ogóle, to może mi ktoś powiedzieć co się stało z tą tradycyjną niebieską kulą many? Strasznie mi jej na tych screenach brakuje :(

Odpowiedz
G Adi_olsztyn

'Belt of Pure Virginity' lepszy ;D

Odpowiedz
G Szczur22

To screeny barbarzyńcy, on najwyraźniej z many nie korzysta w d3, tylko tych pomaranczowych kulek

Odpowiedz
G Mroku21

"Hardkorowi fani diabelnej serii z pewnością a? dostali po oczach segmentowanym paskiem doświadczenia znanym z World of Warcraft"

Taki pasek, był już w Diablo 2. To wyszukiwanie na siłe podobinestw do WoW'a staje sie już nużące...

Odpowiedz
G hallas

He he he, - dobre zrzuty ekranu. Ja chcę te przedmioty w wersji finalnej.

Odpowiedz
G BluesBoy

Screeny śliczne. Nie wyobrażam sobie jak pięknie będzie wyglądało Diablo w rozdziałce 1680x1050 (a inni będą mogli jeszcze większą ustawić). Tak czy siak Diablo to Diablo i kupić trzeba. Trochę tak jak z Bondem - jaki by nie był, to pójść do kina wypada.

Odpowiedz
G Madoc

> "The Kick-Ass Hand Axe"
>
> *Pacnął się w czoło*
>
> A tak w ogóle, to może mi ktoś powiedzieć co się stało z tą tradycyjną niebieską kulą
> many? Strasznie mi jej na tych screenach brakuje :(
To jest barb, on ma szał, nie manę.A Kick-Ass Hand Axe rządzi :D

Odpowiedz
G ibisz

Może i jestem zboczony, ale pas cnoty dający 69 obrony i podnoszący obronę przeciwko mężczyznom? Sorry, ale dzisiaj nie uwierzę w nic co piszą w necie...

Odpowiedz
G athelas

Hmmm pofantazjowali z nazwami przedmiotów... ciekawe czy w wersji finalnej te perełki znajdą także miejsce, czy to tylko na teraz jest tak żeby testerzy mieli wesoło...

Co i rusz pojawiają się zarzuty że grafika jest podobna do tej z WoW'a... kurcze albo jestem jakiś "nieteges", albo przez 2 lata grałem w jakąś podróbkę WoW'a bo jak dla mnie nijak podobne pod względem graficznym są te gry...

No i kwestia mhrocznego mhroku... mam nadzieje, że te screeny zawierają już finalną dozę mhroku... jak dla mnie są już wystarczająco zaciemnione... a kolor się przydaje. Zresztą jeśli ktoś nie lubi koloru to niech sobie utnie go odpowiednio ustawiając nasycenie parametrów RGB z poziomu karty graficznej, albo kupi czarno-biały monitor no i dodatkowo zjedzie brightness na minimum... powinien być wtedy wniebowzięty :)

Odpowiedz
G Skywalker560

Jakoś dzisiaj Blizzard póki co nie zaskoczył specjalnym żartem primaaprilisowym, te nazwy przedmiotów, choć śmieszne, to malutko :P.

Odpowiedz
G Camelowaty

World of Diablo, kurna!
To napewno będzie wspaniała gra, ale szata graficzna mnie odpycha. Wygląda to jakoś tak, WoWowo, nie chce wowa, chce Diablo

Odpowiedz
G PoleMan

Czy tylko ja wiem, co to znaczy "Strap on" ?? Bo na jednym ze screenów, obok kick-ass hand axe jest "Strap on of Pleasurement", co jest totalnie odjechane. Zboczeńcy z Blizza, ehh. :D
A interfejs jest miodzio, nie marudzić !

Odpowiedz
G Sashion

> World of Diablo, kurna!
> To napewno będzie wspaniała gra, ale szata graficzna mnie odpycha. Wygląda to jakoś tak,
> WoWowo, nie chce wowa, chce Diablo
Gdzie ty na tych screenach masz coś co przypomina WoWa o.o?

Odpowiedz
G Ostrowiak

Exp pasek lami, śmieszne nazwy itemów... Czego chcieć więcej? Informacji o klasach postaci, dammit!

Strap on of Pleasurement i Belt of Virginity ownią ^^

Odpowiedz
G Econochrist

Phehehehe dobre.
Jakby któryś z Was czytał najnowszy BlizzCast
to by wiedział do czego służą te wasze "pomarańczowe kulki"

Kula furii tak nawiasem mówiąc się to nazywa.

Odpowiedz
G Econochrist

A tak przy okazji to ja tu WOWa już nie widzę.

Blizzard zmodyfikował już jakiś czas temu szatę graficzną.
A i owszem nie podobała mi się wcześniej,
ale teraz przyznaję że grafika jest rewelacyjna.

Odpowiedz
G Kafar

Mi się podoba wygląd D3 chociaż tylko interfejsu, reszta jak zawsze co najmniej dziwna ;/

na dodatek widzę że nazwy prima aprilisowe :P

Odpowiedz
MadeinHell

Hje hje hje ;). Fajne fejki.

"Strap-on of Pleasurement"?
"The Kick-ass Hand Axe"?
"Belt of pure Virinity"?

Żeby takie iremy znalazły się w grze ^^ było by przynajmniej zabawnie.

Odpowiedz
zibi20

heh na pierwszej fotce widzimy zenski odpowiednik barbarzyncy

ja osobiscie mam wielka nadzieje ze zmienia ten interfejs na cos bardziej pozadnego i klimatycznego... pewnie ten to tylko taki testowy jest.... grafika coz narazie ciezko powiedziec bardziej mi jak D2 wyglada niz D3 :P coz narazie to tylko pierwsze kroczki sa w twozeniu gry wiec daleka droga przed nimi....

Ale ten pasek "Belt of Pure Virginity" zwieksza obrazneia przeciwko meskim przeciwnikom XD hehe pas cnoty.... ciekawe czy bedzie pas "Belt of pure beast" zwiekszajacy obrazenia przeciwko zenskim odpowiednikom :P

Odpowiedz
G Zubuu

Pffff....

Odpowiedz
G Camelowaty

> Gdzie ty na tych screenach masz coś co przypomina WoWa o.o?
Chodzi mi o ten styl animacji, jakiś taki "fantasy", Diablo to Diablo :P

Odpowiedz
G Revan17

Żeby tylko dodali niebieską kulkę many, to będzie ok :P

Odpowiedz
G KoLoS

Haha, "Pas Cnoty" wymiata! xD

Odpowiedz
G sekundo

Ci z Blizz'a to takie zboczuchy:D

Odpowiedz
G Kafar

Może gra wygląda średnio ale z Tym podobieństwem do WoWa to chyba z głupoty niektórzy piszą albo po prostu by cokolwiek napisać.

Odpowiedz
G AjKnowJu

Pierwszy screen przypomniał mi od razu Diablo2 :P.
Ogółem prezentuje się przednio! Czekam ... i czekam...

Odpowiedz
G Hacket

Padłem widać że pracownicy z Blizza mieli humorek a przedmioty normalnie kick ass :D.

Odpowiedz
G Pile

Mi się podoba. I nie wiem na co wielu z Was narzeka. Dla mnie git ;]

Odpowiedz
G Luk_Zombi

Ja chce mieć Sexcalibur w grze :D

Odpowiedz
G AvP2

Niezła nazwa tego topora z drugiego screen'a. :P

Odpowiedz
G HumanGhost

Menu ekwipunku fajnie zrobione, przypomina poprzednie części i klimacik trzyma. Doczekać się nie mogę. :-)
Hehehe nie tylko toporek ma fajna nazwę, zobaczcie na pas. ;D

Odpowiedz
Axer

A widział ktoś nową postać na stronie DIII? :D

Odpowiedz
G Bambusek

Ja widziałem. Żart w stylu Blizzarda ;]

Odpowiedz
G AjKnowJu

hehehe... eleganckie xD. Quest bolt wygrywa :D

Odpowiedz
G Kejter93

The Kick-Ass Hand Axe :P I ten Archivist...no tak, 1 kwietnia to żarciki się sypią.

Odpowiedz
G kindziukxxx

mimo wszystko dla mnie to podpucha, w końcu coś musi byś podpuchą w taki dzień :)

Odpowiedz
Cygi

W sumie to dopiero przy dzisiejszych screenach zauważyłem, że wartość przedmiotu jest wyświetlana nie tylko w mieście, ale i poza nim. Kolejny dobry trik. :)
Ogólnie grafika itemków - mniam. :D
W ogóle to hola! - dodali sloty na itemy spodni i naramienników! W D2 tego nie było. ;D
Screen 2 - "The Kick-ass Hand Axe", "Strap-on of Pleasurement" i "Belt of pure Virinity". A myślałem, że "Rzezibrzuch" z D2 to było przegięcie wśród nazw przedmiotów. :D

Odpowiedz