Informacje

Pełna lista piosenek z Guitar Hero World Tour

52 Zaitsev

Guitar Hero World Tour powinno zjawić się na półkach sklepowych w okolicach grudnia. Trochę czasu jeszcze zostało, ale wreszcie znamy pełną listę piosenek!

Activision jeszcze nie zdecydowało, kiedy dokładnie Guitar Hero World Tour pojawi się na półkach sklepowych, ale fani serii mają coś na pociechę - pełną listę piosenek. 86 utworów przedstawia całą 40-letnią historię rocka:

Pełna lista piosenek z Guitar Hero World Tour - obrazek 1
Paramore

  1. 311 - ”Beautiful Disaster”
  2. 30 Seconds To Mars - ”The Kill”
  3. Airbourne - ”Too Much Too Young”
  4. The Allman Brothers Band - ”Ramblin’ Man”
  5. Anouk - ”Good God”
  6. The Answer - ”Never Too Late”
  7. At The Drive-In - ”One Armed Scissor”
  8. Beastie Boys - ”No Sleep Till Brooklyn”
  9. Beatsteaks - ”Hail to the Freaks”
  10. Billy Idol - ”Rebel Yell”
  11. Black Label Society - ”Stillborn”
  12. Black Rebel Motorcycle Club - ”Weapon of Choice”
  13. blink-182 - ”Dammit”
  14. Blondie - ”One Way or Another”
  15. Bob Seger & The Silver Bullet Band - ”Hollywood Nights”
  16. Bon Jovi - ”Livin’ On A Prayer”
  17. Bullet For My Valentine - ”Scream Aim Fire"
  18. Coldplay - ”Shiver"
  19. Creedence Clearwater Revival - ”Up Around The Bend"
  20. The Cult - ”Love Removal Machine"
  21. Dinosaur Jr. - ”Feel The Pain"
  22. The Doors - ”Love Me Two Times"
  23. Dream Theater - ”Pull Me Under"
  24. The Eagles - ”Hotel California"
  25. The Enemy - ”Aggro"
  26. Filter - ”Hey Man, Nice Shot"
  27. Fleetwood Mac - ”Go Your Own Way"
  28. Foo Fighters - ”Everlong"
  29. The Guess Who - ”American Woman"
  30. Hush Puppies - ”You’re Gonna Say Yeah!"
  31. Interpol - ”Obstacle 1"
  32. Jane’s Addiction - ”Mountain Song"
  33. Jimi Hendrix - ”Purple Haze (Live)"
  34. Jimi Hendrix - ”The Wind Cries Mary"
  35. Jimmy Eat World - ”The Middle"
  36. Joe Satriani - ”Satch Boogie"
  37. Kent - ”Vinternoll2"
  38. Korn - ”Freak On A Leash"
  39. Lacuna Coil - ”Our Truth"
  40. Lenny Kravitz - ”Are You Gonna Go My Way"
  41. Linkin Park - ”What I’ve Done"
  42. The Living End - ”Prisoner of Society"
  43. Los Lobos - ”La Bamba"
  44. Lost Prophets - ”Rooftops (A Liberation Broadcast)"
  45. Lynyrd Skynyrd - ”Sweet Home Alabama (Live)"
  46. Mars Volta - ”L’Via L’Viaquez"
  47. MC5’s Wayne Kramer - ”Kick Out The Jams"
  48. Metallica - ”Trapped Under Ice"
  49. Michael Jackson - ”Beat It"
  50. Modest Mouse - ”Float On"
  51. Motörhead - ”Overkill"
  52. Muse - ”Assassin"
  53. Negramaro - ”Nuvole e Lenzuola"
  54. Nirvana - ”About a Girl (Unplugged)"
  55. No Doubt - ”Spiderwebs"
  56. NOFX - ”Soul Doubt"
  57. Oasis - ”Some Might Say"
  58. Ozzy Osbourne - ”Crazy Train"
  59. Ozzy Osbourne - ”Mr. Crowley"
  60. Paramore - ”Misery Business"
  61. Pat Benatar - ”Heartbreaker"
  62. R.E.M. - "The One I Love"
  63. Radio Futura - "Escuela De Calor"
  64. Rise Against - "Re-Education Through Labor"
  65. Sex Pistols - "Pretty Vacant"
  66. Silversun Pickups - "Lazy Eye"
  67. Smashing Pumpkins - "Today"
  68. Steely Dan - "Do It Again"
  69. Steve Miller Band - "The Joker"
  70. Sting - "Demolition Man (Live)"
  71. The Stone Roses - "Love Spreads"
  72. Stuck In The Sound - "Toy Boy"
  73. Sublime - "Santeria"
  74. Survivor - "Eye of the Tiger"
  75. System of a Down - "B.Y.O.B."
  76. Ted Nugent - "Stranglehold"
  77. Oryginalne nagranie pojedynku gitarowego Teda Nugenta
  78. Tokio Hotel - "Monsoon"
  79. Tool - "Parabola"
  80. Tool - "Schism"
  81. Tool - "Vicarious"
  82. Trust - "Antisocial"
  83. Van Halen - "Hot For Teacher”
  84. Willie Nelson - "On The Road Again”
  85. Wings - "Band on the Run"
  86. Oryginalne nagranie pojedynku gitarowego Zakka Wylde'a

Guitar Hero World Tour zostanie wydane na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i PlayStation 2.

52 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G gogowitczak

to jest normalnie jakiś LOL - dlaczego Queenów nie ma :P

Odpowiedz
G Vesania666

niech tylko wyjdzie na PC :D

Odpowiedz
G gogiell

Crazy Train ? Mr. Crowley - mniam! Satch boogie też super, a z Airbourne`a wolę Runnin Wild no ale... i tak w to nie zagram :P

Odpowiedz
G nieszczescie

Tokio Hotel i Michael Jackson.... prawdziwy rock xD

Odpowiedz
G Kurt47

Ta lista to jakieś nieporozumienie . Tokio Hotel ? Bullet For My Valentine między Hendrixem czy Sex Pistols ? Nie zdziwię się jeżeli w następnej odsłonie GH ujrzymy na liście Tatu , Nelly Furtado czy inny ... sh*t ...

Odpowiedz
G bartek_kawa

To kiedy Guitar Hero Death Metal featuring Avril Lavigne?

Odpowiedz
G MKRaven

Tokio Hotel to porażka normalnie, ale na szczęście zrównoważona przez jeden z najlepszych kawałków Foo Fighters, Nirvanę, no i Ozziego! Jeah!

Odpowiedz
G Zaitsev

Oj już stękacie - na 86 kawałków ze 4-5 są emo zespołów i już robicie aferę. Bez przesady.

Odpowiedz
G Cerbero

Linkin Park , Korn , Metallica , Nirvana , Foo Fighters xD to jest to...ale ten badziew tokio hotel... litości xD

Odpowiedz
Aviolate

Zaitsev - ze 4-5 emo kawałków za dużo ;] Ogółem lipna ta lista. Zabrakło wielu dobrych kapel. I metalu coś mało :P

Odpowiedz
Dranimrev

A Metallica ma tyle lepszych kawałków...

Odpowiedz
G siepu

Hyh, Pull Me Under to pierwszy (i w sumie ostatni) kawałek, jakiego się na gitarze uczyłem grać, cieszą mnie też 3 kawałki Toola. Ale mimo wszystko, lista chyba słabsza od konkurencji. No i nawet jeśli Tokio Hotel jest jedna piosenka, to i tak przecież zmasterowanie jej będzie koniecznie: czytaj: ból.

Odpowiedz
MarioCDA

Hymm piosenki nawet fajne ale jednak brakuje takich piosenek jak G'n'R - Sweet Child O'Main i Iron Maiden (choć w GH III było już parę piosenek tego zespołu) ale ogólnie spoko.

Odpowiedz
G Musiolik

Zrównać Smashing Pumpkins z Tokio Hotel - ;( To jak dla mnie jest już przesada, troszkę szacunku się należy..

A co do listy - ZOMFG!!! TOOL!

Odpowiedz
mic m3

Linkin Park & Paramore rulezz. Szkoda, że nie ma Offspring

Odpowiedz
G Maciek2194

Proszę proszę no no no linkin park, korn, system of a down, bullet for my valentine i nirvana no porostu miodzio tylko szkoda ze na pc nie ma i pewno nie będzie T_T

Odpowiedz
G chindusik

Jest błąd: AIRBOURNE - Too Much, Too Young, Too Fast powinno byc

A co do muzyki tokio hotel nawet moze byc (zebyscie mi zaraz niezarzucali ze ja emo/lubie tokio hotel czy co xD). Sundtrack zaje**** tylko szkoda ze jest mało LP :(

Co do komenta Zaitsev zgadzam się w zupełności. Emo też ludzie xD

Odpowiedz
El Bozo

Chciałbym żeby do którejś części GH dodali meshugge.. (np Dancers to Discordant System z obZen)
Zobacze jak ci "wymiatacze" na plastikowych gitarkach dadzą sobie rade z polirytmią :D

Odpowiedz
G Siberian Husky

4-5 średnich piosenek z 86 a ktoś zawsze ponarzeka... a po prawdzie 90% ludzi stąd nawet nie zna tych utworów :P

p.s.
ktoś kupuje? Bo jak na razie cena w UK jest do zaakceptowania - 150 funtów + dodatkowa gitara (!!!) czy w Polsce będzie podobna oferta?

Odpowiedz
Masze

Taaaak, moje ulubione piosenki Toola! yeah!

Odpowiedz
Hotohori 93

lee tam. 30STM jest zajebiste i nie gadaj ;p

Odpowiedz
Aviolate

El Bozo--> Najlepiej coś Nile'a :P Kolejny rajski utwór dla graczy-psychopatów ;]

Odpowiedz
G Laska-z-Polski

Fajnie, że wreszcie jest coś od Linkin Parku :]

Odpowiedz
G marcinshinoda

30 Seconds To Mars - ”The Kill”
Linkin Park - ”What I’ve Done"
Jimmy Eat World - ”The Middle"
Korn - ”Freak On A Leash"
Lost Prophets - ”Rooftops (A Liberation Broadcast)"
Paramore - ”Misery Business"

Yeahhhh

Tokio Hotel - "Monsoon"

Że co???!!!!!

Odpowiedz
G Konował

Ble...paskudztwo. Nie chcę słyszeć już o tej grze.

Odpowiedz
FIRE DIABLO

No z tym Tokio Hotel to przesadzili rzeczywiście. Ale za to jest Sex Pistols ponownie - Yeah! (swoją drogą mogli wziąść Holiday in the sun, No feelings albo E.M.I. bo Pretty Vacant jest od nich gorszy). Ale czemu znowu w planie wydawniczym nie ujęty jest PC? Czyżby 3-ka się źle na PeCety sprzedała? Nie rozumiem tych producentów.

Odpowiedz
G RRohen

Z tej listy to najbardziej mi pasuje :
30 Seconds To Mars - ”The Kill”
blink-182 - ”Dammit”
Bullet For My Valentine - ”Scream Aim Fire" ( wolę inne BFMV, ale to też ujdzie :)
Linkin Park - ”What I’ve Done" ( świetne :D )
Metallica - ”Trapped Under Ice"
System of a Down - "B.Y.O.B."

Numer 78 po prostu wgniótł mnie w ziemię...

Odpowiedz
G Darstrom

a czy nie mogli by zrobić gry pioświęconej tylko metallice, albo soad a nie po jednym kawałku

Odpowiedz
G Mejste

> a czy nie mogli by zrobić gry pioświęconej tylko metallice, albo soad a nie po jednym
> kawałku
>
Z tego co mi wiadomo, to kolejna po Aerosmith edycją GH ma być właśnie ta poświęcona Mettalice ;) Daj Boże, żeby tylko stare ich kawałki tam przeważały :) A co do tej listy - jak dla mnie pół na pół. Każdemu nie dogodzi. Może za parę lat bedzie można wrzucać własną playlistę z automatyczną konwersacją na pięciolinię z GH? :D Fajnie by było :)

Odpowiedz
G Heroes1990

Cóż, w sumie to dobrze, że gra nie wyjdzie na PC bo nie będę musiał zaliczać piosenek tych pseudo-emo-wykonawców.

Odpowiedz
G Outlander-pro

Buahaha, Tokio Hotel, co chłam, czyżby gierka schodziła na psy :D
Ale jest uber boski kawałek Everlong od Foo Fighters ... miodzio, jedna z najlepszych piosenek ever imo.

Odpowiedz
G Kamexo

Tokio Hotel? WTF? Co ten emo-popowy zespół robi w Guitar Hero, grze dla prawdziwych mężczyzn?

Odpowiedz
Arn1

> Cóż, w sumie to dobrze, że gra nie wyjdzie na PC bo nie będę musiał zaliczać piosenek
> tych pseudo-emo-wykonawców.
No niestety z tym muszę się zgodzić. Mają do wyboru tyle dobrych, znanych, lubianych zespołów, a oni dają tu jakiś pop metal i inne emostwory.Ale to było do przewidzenia - w 3 soundtrack był aż za dobry, więc w 4 części nie mogło się to powtórzyć. Zapowiedzią tego też była... gra na DS - popowe utwory to wręcz kpina, jak tu w zasadzie ( moim zdaniem, bo wiadomo, że komuś może się to podobać ) prawie cała tracklista. W takim Tokio Hotel popisy gitarowe są skomplikowane tak bardzo jak konstrukcja maczugi. Bo i to na coś takiego nie stawia... jak cały nu/pop. A znając życie łatwiej będzie odegrać na prawdziwej gitarze sola z Angel of Death bezbłędnie niż taki track Korna/Linkin Park na medium/hard.

Odpowiedz
G Ecko09

Ja bym chciał, żeby powstało GH poświęcone w całości Linkin Park ;P To bym każde pieniądze na to wydał :]

Odpowiedz
G Raven46

Ja chcę zagrać solówkę Adama Jonesa z Parabola, ja chcę, ja chcę, ja chcę!!! Panowie, Tool w GH, toż to rewelacja. :D

Odpowiedz
acrobat11

Nie rozumiem premiera na wikipedii jest ustalona na 7 listopada w europie wiec czemu nagle zrobilo sie koło grudnia?

Odpowiedz
G garrick

Jest Sting i Linkin Park, jest dobrze ;).

Odpowiedz
G Mac Cry

Z jednej strony szkoda, że nie ma wersji na PC, z drugiej, szału też nie ma. Jest tu kilka perełek, ale... WTF? Tokio Hotel? Ech, w GH ma DS jakoś przeżyłem... Ja i tak czekam na GH SOAD :D

Odpowiedz
Hannek

gorszego zestawu utworów nie dało się wybrać... zawiedli mnie

Odpowiedz
G Choinix

> Cóż, w sumie to dobrze, że gra nie wyjdzie na PC bo nie będę musiał zaliczać piosenek
> tych pseudo-emo-wykonawców.
Rozumiem, że jakby wyszło, to byłbyś zmuszony do zaliczania piosenek tych "pseudo-emo-wykonawców"? ;]---Hmm... tak patrzę na tę listę patrzę... i żałuję, że cholera nie mam teraz XB360 ani PS3 ;/. Popykałoby się całkiem fajnie niektóre kawałki. Wrzucenie Toola, SoaD'a, Sex Pistolsów, Osbourna, Nirvany, Korna [czemu tylko jedną piosenkę? :P], Bulletów, Coldplaya czy 30STM to świetna sprawa jak dla mnie. Co do tego Tokio Hotel to chyba trochę przegięli, światowe to światowe... no ale zawsze można to pominąć. Nikt nikogo nie zmusza żeby wszystkie piosenki odpalać ;d.

Odpowiedz
G qba767

Cudowne kawałki, a Tokio Hotel wrzucili dla żartu. 30 STM to fajny zespół!

Odpowiedz
G GungravePL

Lista jak zwykle imponująca, chociaż obecność TH na liście razi jak burdeldama na eleganckim przyjęciu.
Najbardziej cieszy mnie Overkill, Hotel California oraz Parabola.
Kawał dobrej roboty.

Odpowiedz
mokra skarpeta

Za to mi się spodobało, że wrzucili Muse-Assassin. Bardzo dobre brzmienie, klimatyczny kawałek. :)

Odpowiedz
Ballzhamon

powinni zrobic gh: metal - to przynajmniej nie byłoby ryzyka że znów dadzą tyle emo crapu

Odpowiedz
G dannik

Tak jak mówi Ballzhamon więcej metalu i mniej emo... Ciekawe czy zrobią wersję z metalem.

Odpowiedz
G mtobi

O kurdę, Tokio Hotel o_O Wybaczam, za kawałek Mety, naprawdę mogli wrzucić jakiś znany hicior, a pokusili się o mniej znany ale ciągle zarąbisty kawałek. Sweet home Alabama zarządzi, tak samo jak Ozzy, Myslę, że Jackson też wyjdzie super, szczególnie z tą solówką Van Halena... Dobór kawalków, zarąbisty, naprawdę :P

Odpowiedz
G Kamexo

Sweet home Alabama! Kvlt kawałek, ciągle mi go brakowało w serii Guitar Hero :)

Odpowiedz
G piratezpl

To że Activision się przestraszył po tym jak wydał Guitar Hero 3 na PC, to wiedziałem że się tak skończy że więcej tego nie zrobi. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnego zestawu i nie powiem "gitarkowe" granie jest ( słodkie ) i nie ma ( kurtyzana ) lepszej gry muzycznej ! ^_^ Może jakby połączyć to z obniżką Xboxa 360, to trzeba pomyśleć o takim zakupie.

Odpowiedz
G radosiewka

Tokio Hotel?! Nieźle:D Jeszcze powinna być Paris i Britney:D
Fajnie że umieścili piosenkę Bon Jovi'ego, Stinga i jedną z moich ulubionych piosenek Linkin Park;)
No i Sweet Home Alabama:D Świetna piosenka;)

Odpowiedz
G master matrox

Przyznam szczerze, że lista robi naprawdę niezłe wrażenie!

Świetne utwory, świetne kapele - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Co prawda nie kojarzę wszystkich piosenek, a prawdę mówiąc - kilka, ale zapewne większość z nich gdzieś słyszałem - czy to w radiu, czy w telewizji, tylko po prostu nie znałem tytułu i wykonawcy. Najbardziej jestem zadowolony, że znalazł się utwór What I've Done od Linkin Parku. Wszyscy narzekają, że jest Tokio Hotel - cóż, są gusta i guściki, dla każdego coś dobrego ;-)

Odpowiedz