Informacje

Darmowa wersja Spore Fabryka Stworów z większą liczbą elementów od HP

27 Zaitsev

Firma Hewlett-Packard wyskoczyła z dość oryginalnym prezentem - ze strony tego producenta sprzętu komputerowego można ściągnąć za darmo wzbogaconą wersję dema Spore Fabryka Stworów.

Jeżeli ktoś uważnie przegląda stronę główną gram.pl, to mógł parę dni temu potknąć się o nasz konkurs "Stwórz stwora, wygraj Spore'a". Jednak co pocznie człek, który nie zaopatrzył się jeszcze w pełną wersję Spore Fabryka Stworów? Skorzystać z darmowego dema. Ale serio, liczba udostępnionych tam części nie powala i zróżnicowanie stworów o fallicznych kształtach jakie można z nich zrobić nie jest zbyt duże...

Darmowa wersja Spore Fabryka Stworów z większą liczbą elementów od HP - obrazek 1

Tutaj z pomocą przybywa na blaszanym koniu firma Hewlett-Packard. Z tej strony, całkowicie za darmo, można pobrać wersję demonstracyjną Spore Fabryka Stworów z dwukrotnie większą liczbą elementów niż w normalnym demku. Co ciekawe, plik waży mniej niż pierwsze demo - 159 MB.

27 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Chaotizz

Ja już zassysam, mam pierwsze demo i nawet zainstalować nie mogę, no cóż, bywa i tak. Teraz będę miał większe szanse w konkursie. ;)

Odpowiedz
G mglu

Oj, szykuje się wojenka pomiędzy EA a HP.

Odpowiedz
G HiSin

jaka wojna na pewno to było za zgodą ea

Odpowiedz
G Spaykus

> Oj, szykuje się wojenka pomiędzy EA a HP.
Myślę, że nie wojna, a raczej kooperacja :)

Odpowiedz
G rafekx 12

Tylko 159 mb??Powinno się szybko ściagnąć...Może nawet wystartuje w konkursie Spore....

Odpowiedz
FatB

No jesli do wygrania jest SPORE to trza grac ! juz chyba 30-40 konkurs bedzie w ktorym uczestnicze i musze choc raz wygrac !

Odpowiedz
G Erunn0

Przyda się więcej elementów do stworzenia stwora na konkurs, więc zaraz zacznę to ściągać. A tak w ogóle to trochę dziwne, że wydaje się dwa dema gry, która jest właściwie także wersją demonstracyjną... Jakby od razu nie można było wydać wersji z większą liczbą elementów.

Odpowiedz
G gothicsheep

Sciagam mimo, ze i tak mi nie pojdzie, glupi ja. ;P Ale moze da rade wylaczyc jakos shadery czy cus w .ini...

Odpowiedz
G kindziukxxx

no to teraz jest z czym się zabrać na konkurs :D

Odpowiedz
G Graszczur

> Sciagam mimo, ze i tak mi nie pojdzie, glupi ja. ;P Ale moze da rade wylaczyc jakos shadery
> czy cus w .ini...
A jakiego masz kompa? Na moim złomie poszło bez problemu, więc nie bądź takim pesymistąA czy ta nowa wersja zawiera elementy, których nie ma w pełnej Fabryce Stworów?

Odpowiedz
G Marcinos07

A już miałem wysyłać mojego stworka! :P

Odpowiedz
G gothicsheep

> > Sciagam mimo, ze i tak mi nie pojdzie, glupi ja. ;P Ale moze da rade wylaczyc jakos
> shadery
> > czy cus w .ini...
> A jakiego masz kompa? Na moim złomie poszło bez problemu, więc nie bądź takim pesymistą
>
> A czy ta nowa wersja zawiera elementy, których nie ma w pełnej Fabryce Stworów?
Procek da rade, ramu za malo, ale juz sie przyzwyczailem do skutkow jego niedoboru. Karta moze byc jedynie problemem, bowiem to Radek 9200 z shaderami 1.4...

Odpowiedz
tym2k1

mam Fabrykę za 19 zł. I jak to coś zainstaluję to będę miał w mojej fabryce więcej elementów? Czy to jest "osobne" demo?

Nie podoba mi się taka polityka... gry jeszcze nie ma... ale już czuć, że SPORE to będą wydatki... tasiemiec ala simsy...

Odpowiedz
G Blober

Ściągam, instaluję, odpalam i... error. Za słaba karta graficzna? Sic

Odpowiedz
G Inferno PL

NO BEZ JAJ!!!!!!!!

ja już zrobilem tego stworka na konkurs a tu moglbym zrobic jeszcze lepszego, tylko dopiero sie o tym dowiaduje!!!!!

Odpowiedz
G Marko Pele

O jak fajnie :D Niemniej jednak planuje zakup wersji pudełkowej :)

Odpowiedz
G Kazmierczak-M

Jak zobaczyłem obrazek do tego newsa to od razu skojarzył mi się pewien znany kabaret :D ( że też nikt jeszcze nie zrobił wiewiórki :P )

Odpowiedz
G tomas92

Kilka dni po premierze mamy za darmo połowę edytora, ciekawe, co będzie za miesiąc ;)

Odpowiedz
G deif33

Zasysam. Z tym będzie można wziąć udział w konkursie. :)

Odpowiedz
Drizzt Do Urden

Przepraszam, mam trochę głupie pytanie. Na stronie konkursu, mam dać obrazki i linki pierwszy, drugi i trzeci rozumiem, że mogę tam dodać link do filmu (np. na yotubuie) ?

Czy kreaturą można dzielić się przed wynikami konkursu na różnych stronach ?

Odpowiedz
G Mishii

Mam nadzieję, że teraz odpalę. Przedtem nie potrafiłem wypakowac, chyba źle ściągnąłem, ;<

Odpowiedz
G PatryKcja

Ściągnąłem sobie przed chwilą i nawet niezłe, co prawda nie wprowadzili tu zbyt dużo nowych dodatków, ale jeśli ktoś jest tym zainteresowany to warto ściągnąć :D :P

Odpowiedz
G moonman

"ściągnąć za darmo wzbogaconą wersję Spore Fabryka Stworów."

zabrakło w tym zdaniu słowa DEMO wtrąconego między "wersję" a "Spore"

ściągnąłem sądząc, że jakieś nowe elementy... a to kolejne demo :( a ja mam full ver.

Odpowiedz
G michu96

Jak mi się ściągnie to demko zaraz zabieram się do roboty i mam zamiar stworzyć coś fajnego. ;)


Odpowiedz
G Zapalony-gracz

Grałem w zwykłe demko.
A teraz kupuję pełną wersję.
Więc tego nie będę pobierać.
Easy.

Odpowiedz
G White Eagle

Może skuszę się na pełną wersję. Bardzo fajne zdjęcie :)

Odpowiedz
G tomoliop

Zaskakująca i bardzo miła inicjatywa:), rzecz jasna już pobieram.

Odpowiedz