Informacje

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

153 CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością przedstawia wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich gry World in Conflict. Ten wyjątkowy zestaw dostępny będzie w dwóch wersjach i bardzo ograniczonej ilości egzemplarzy.

World in Conflict to innowacyjny RTS z bardzo rozbudowanymi możliwościami drużynowej rozgrywki sieciowej. W skład jego wyjątkowej Edycji Kolekcjonerskiej - dostępnej w jednej z dwóch wersji, USA lub ZSRR - poza samą grą wchodzą:

  • Ekskluzywne opakowanie
  • Film DVD o powstawaniu gry
  • Plakat
  • Zestaw słuchawkowy umożliwiający głosową komunikację w grze
  • Flaga USA lub ZSRR, zależnie od wersji
  • Czapka z logo World in Conflict
  • Koszulka z logo World in Conflict

Obie wersje Edycji Kolekcjonerskiej można zamawiać przedpremierowo w sklepie gram.pl, płacąc mniej z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy - już od 139,90 PLN! Wystarczy skorzystać z powyższych linków.

Gra World in Conflict ukaże się w Polsce 21 września, w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 99,90 PLN za edycję podstawową i 159,90 PLN za kolekcjonerską. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/WiC.

153 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Rafiki1995

dość ..napakowana" wersja
i fajne pudło :)

Odpowiedz
G Paulie Nord

Stylowo. No i ta flaga :]
Tylko kasę uzbierać...

Odpowiedz
G xbit71

Super wyglądają - lecz kasy brak [na razie :P]. ;(

Odpowiedz
G Selv

Zielona koszulka? ;|

Odpowiedz
G AQ22

Całkiem fajnie to wygląda lecz... mam podobnie jak osoby wyżej i z kasa cienko :P

Odpowiedz
EmperorKaligula

pudelko niezle wyglada, nakladka na opakowanie tez fajna, koszuleczka git - czapeczka nie dla mnie, nie nosze nakryc glowy (za duzo wlosow)

sluchawki zapewno jakas lipa (dobre sluchawki 5.1 kosztuja)... chybiony dodatek.
Plakacik tez mocno sredni - ot zwykly plakat.

Flaga ZSRR ? propaganda komunistyczna ? Ja bym wolał ze swastyka... - tutaj zescie sie nie popisali.

Odpowiedz
G WorldWar3PL

Zestaw ZSRR jest pikny... Usa mi się nie podoba, bo te wszystkie "Hurra USA" już mi się przejadły...

Odpowiedz
G elekrin

wg. mnie wygląda to lepiej i najważniejsze, taniej, od EK Wiedźmina.

Odpowiedz
Half-Devil

Tak właśnie powinny wyglądać edycje kolekcjonerskie, a nie jakieś albumiki, karty czy inne duperele, które idą w kont po kilku dniach. No i cena całkiem przystępna jak za takie zestaw.

Odpowiedz
G Ali G

Tee a ten trzeci CD/DVD to od czego ?
1 DVD gra
2 DVD Making of
3 CD/DVD ???

Odpowiedz
G Doktor14

Naprawdę fajne wydanie... Ja osobiście wybrałbym edycje USA (chyba z wiadomych powodów). Mogli by w sklepie wstawić licznik, kto wybrał USA a kto ZSRR...

A poza tym podobnie jak u innych bark kasy. A ponad to brak dobrego kompa. A szkoda bo RTS'y mnie pociągają...

Pozdrowienia...

Odpowiedz
G pitors89

Ja nie wiem co wybrać czy ZSRR czy USA. Co doradzicie? :)

Odpowiedz
G swietlik94

Spoko, choć nie na mój portfel.
PS. Fajne są reklamy w czasopismach tej gry!

Odpowiedz
G Probos

No w końcu ta wizualizacja :D Niestety za późno, kupiłem inną gre ;)

Odpowiedz
G Liqid

Ładna ta kolekcjonerka. Wersja radziecka oczywiście ładniejsza ;)
Czyli w naszej nie będzie tego fragmentu muru berlińskiego.

Odpowiedz
G konarion

Jak dla mnie bardzo fajny i obszerny zestaw i to za 140 zł:)

Odpowiedz
G tomoliop

Bardzo fajne, z praktyczymi gadżetami:)

Odpowiedz
G Rexaw

Hmm ... wezmę z USA żeby przed domem spalić ich flagę i dam to na You tuba ;) Zestaw słuchawkowy tak średnio potrzebny ...

Odpowiedz
Dario123

A czy ta edycja kolekcjonerska bedzie tak jak Stalkera? W sierpniu w MM widziałem z 5. Jak tak to się nie śpieszę.

Odpowiedz
G czerwonypies

Ta Edycja Kolekcjonerska jest fantastyczna! W porównaniu z innymi ,,kolekcjonerkami" jest dośc tania. A jak sama Edycja? Solidne drewniane pudło, do tego sporo przeróżnych gadżetów (czapka, koszulka, plakat, zestaw słuchawkowy, flaga i dodatkowa płyta DVD). Według mnie to co jest- wystarczy.
Ja chyba kupię Edycję USA.

Odpowiedz
G Azuredragon

Naprawdę eleganckie wydanie. :)

Odpowiedz
G Yobel

Nooooo, to muszę powiedzieć, że pomysł mieliście naprawde fajny. Dostaniemy to w takich drewnianych skrzyniach? BARDZO podoba mi się ten zestaw.

Odpowiedz
G dannik

Ja mam zamówioną wersję ZSRR. Jest też szansa, że zakupie obie wersje. Wiem, że to może dziwne, ale taki już jestem. "Co wy zrobiliście dla socjalizmu?".

Odpowiedz
MandiATO

Hmmm... Zamówienie już dawno złożone, tylko cały czas martwi mnie sprawa rozmiaru koszulek, jak dostanę jakąś M lub S to będą i za wąskie i za krótkie, znowu dla innych XL może być za duża... Kiedyś były o tym dyskusje, miało to być jakoś rozwiązywane, przy Wiedźminie wybrać można było, a tutaj znów powrót do losowania...:-(

Odpowiedz
G Kafar

Dobry zestawik za niewielką cenę.. czyżby ostatnim czasu edycje kolekcjonerskie spadały z ceny? Loki EK też tani jak barszcz :P

Odpowiedz
G BzyQacz

CCCP... Ładnie wygląda to wydanie. Żebym miał i kasę i kompa dobrego brałbym bez wachania.

Odpowiedz
G król hugo 3

tak jak bzyqacz Brak kasy i sprzętu . no może kasa by się dała ale sprzęt...

Odpowiedz
G syriusz.b

OMG ZSRR wygląda świetnie! A ja kasy nie mam - aaaaaaa - to nie fair :)

Odpowiedz
G master matrox

Gdybym miał znacznie lepszy komputer, na pewno kupiłbym gierkę i kto wie - może EK, bo według mnie jest fantastyczna - mnóstwo bardzo fajnych dodatków i to tylko 40 zł drożej niż zwykła edycja :)

Odpowiedz
G cichy10

Świetnie to wszystko wygląda! Jak dla mnei lepsza jest EK USA, ma ładniejsze etui. Całość fajnie zapakowana do drewnianego pudełka. Tylko mam kilka mankamentów: muszę kupić nowego kompa, uzbierać kasę i zastanowić się co kupić, bo tyle ciekawych gierek wychodzi jesienią...

Odpowiedz
G kaganiec

yeah teraz to już na pewno nie cęde żalował kasy na wersję cccp

Odpowiedz
uszek10

CCCP rlz wiadomo. Zestaw amerykanski taki... zwykly:p A sierp i mlot bosko:D:D juz zamowiony. Dzieki CDP, ze premiera w dzien imienin :))

Odpowiedz
Smash-PL

Bardzo, bardzo ładna edycja, ładniejsza i tańsza od edycji Wiedźmina, szkoda tylko, że nie wiem czy gra jest warta zachodu i tych pieniędzy :/.

Odpowiedz
G juve-fan-sebek

Nie rozumiem tylko po co te słuchawki :/ po za tym wszystko ok

Odpowiedz
G Laska-z-Polski

Wreszcie, dobrze wiedzieć co się zamówiło miesiąc temu :P Muszę przyznać, że CCCP jest klawe :P Tylko napis na plakacie mógłby być po rosyjsku, klimat psujecie :P Zresztą fajniej by było, gdybyście dali taki oryginalny plakat, a nie "World In Conflict" jak wół na dole :)

Odpowiedz
G Sido15

Super wygląda EK :) Kurczę chętnie bym ją kupił lecz problem z pieniędzmi :(

Odpowiedz
G Irc100

Taniutko. Ale i tak kasy nie mam

Odpowiedz
G Darkstar181

Hmm... na obrazku mamy trzy płyty. Jedna to gra, druga to film o powstaniu gry...a trzecia? No właśnie, co jest u licha na trzeciej płytce?

Odpowiedz
Będza

EK CCCP zamówiona :) jeszcze tylko trzeba znaleźć miejsce na plakat i flagę ;)

Odpowiedz
G lewak

Tanio, ładnie wydane... Tylko brać! Ale kasy nie ma... xD

Odpowiedz
G Oskar24

:(
Niech się ostanie ZSRR jedna do grudnia! :(
Nie każcie mi wybierać między EK Wiedźmina, a tym, bo chcę oba ;D
Wydanie ZSRR jest boskie, śliczne, kapitalne. Równie wspaniałe jak EK Medievala II, którego jestem szczęśliwym posiadaczem ;)
Wydanie USA - też bardzo dobre, ale szczerze powiedziawszy to ładniejsze jest to ZSRR. Flaga USA nie ma takiego klimatu. Tak samo jak oprawa na pudełko z grą - ZSRR lepsza ;]

Darkstar181 - chmmm... czyżby soundtrack?;>

Odpowiedz
G Zmija Z lasu

Naprawdę fajne wydanie, bym zamówił, ale nie mam hajsu, NAJLEPSZA CCCP!!1, myśłałem, że wiekszość osób będzie brała USA a tu proszę ;)

Odpowiedz
G Gol Galad

Heh... Gdyby przynajmniej dodali do EK wiedźmina jakiś mieczyk Geralta(rzecz jasna, jedynie kopia, nieprawdziwy :P), lub zrobili tak ,że można by się przynajmniej dla przyszłych posiadaczy EK, go zamówić :P

A EK WiC jakaś wypaśna jest i "jedynie" 60zł tańsza ;P

Odpowiedz
G Mr. Cin

fajne, ale tez sie raczej nie załapię.

Odpowiedz
G Sephirath

Zamówiłem sobie ZSRR :)

Niby samo pudełko na grę jest w USA ładniejsze, ale ten socrealistyczny plakat, ta flaga... Ach :D

Odpowiedz
Uspatente

A mnie ciekawi ile będzie egzemplarzy tej rzadszej wersji. Chyba nic nie przebije pod tym względem edycji kolekcjonerskiej Silent Hunter 4 - w Polsce 10 sztuk, a na świecie podajże 3000, czyli na cały świat tyle, co na Polskę Wiedźmin EK :)

Odpowiedz
G Wesik

Kusi ta flaga ZSSR oj kusi...

Odpowiedz
G Gofer31

Bardzo fajne kolekcjonerki :). Szkoda tylko ze nie lubie RTS'ow :P. Ale i tak i tak chetnie bym kupil dla samego pudla i flagi :D.

Ktos kto bedzie mial flage ZSRR...Niech lepiej nie pokazuje sie z nia Skinhead'om :D.

Odpowiedz
G Zmija Z lasu

> :(
> Niech się ostanie ZSRR jedna do grudnia! :(
> Nie każcie mi wybierać między EK Wiedźmina, a tym, bo chcę oba ;D
> Wydanie ZSRR jest boskie, śliczne, kapitalne. Równie wspaniałe jak EK Medievala II, którego
> jestem szczęśliwym posiadaczem ;)
> Wydanie USA - też bardzo dobre, ale szczerze powiedziawszy to ładniejsze jest to ZSRR. Flaga
> USA nie ma takiego klimatu. Tak samo jak oprawa na pudełko z grą - ZSRR lepsza ;]
>
> Darkstar181 - chmmm... czyżby soundtrack?;>
Mamy taki sam problem, mam kasę na Wiedźmina Ek, ale na WIC EK tylko 50 zł. ;( Po tygodniu nic nie zostanie tylko link do zakupienia WIC Ek ;(

Odpowiedz
G Yobel

2 uwagi do CDP - co jest na trzeciej płycie i na przyszłość podawajcie wymiary plakatów i wymiary flagi. Teraz też warto byłoby zaktualizować o wymiary tych produktów w tej grze.

Odpowiedz