Informacje

Jade Empire - polska wersja już w tłoczni!

43 CD Projekt

Oczekujących na Jade Empire z przyjemnością informujemy, że prace nad polską wersją językową zostały ukończone. Gra trafiła już do tłoczni, a w sklepach pojawi się zgodnie z planem 8 marca.

Jade Empire to gra Action-RPG stworzona przez firmę BioWare, uhonorowanych twórców odpowiedzialnych m.in. za Knights of the Old Republic, Neverwinter Nights czy serię Baldur's Gate. Autorzy przygotowali dla na nas m.in. 7 zróżnicowanych bohaterów, wspaniałą fabułę i ogromną ilość fascynujących zadań w ponad 70 rozległych lokacjach. Wszystko to zapewni ponad 40 godzin niesamowitej przygody.

Polska wersja Jade Empire nadchodzi! - obrazek 1
Polska wersja Jade Empire nadchodzi!

Równocześnie przypominamy, że została ustalona nowa, niższa cena gry - 99,90 PLN! Tylko tyle będzie kosztować bardzo bogata polska edycja gry! Więcej informacji na jej temat na tej stronie. Cały czas można też składać zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl, płacąc mniej dzięki Wirtualnym Pieniądzom (edycja podstawowa dostępna jest już od 79,90 PLN, zaś kolekcjonerska już od 139,90 PLN). Więcej szczegółów pod tym adresem.

43 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Lex

Przynajmniej wiemy już, ze gra wyjdzie w terminie i bez spóźnień, bo jest już w tłoczni. :)

Odpowiedz
G Lex

Sorry za 2. posta z rzędu, ale czy ten screen nie przedstawia aby polskiej dzielnicy w świecie gry? :)

Odpowiedz
G speedraid

Może jeszcze raz napiszę...
Gra mnie nie interesuje, ale czekam na infomracje o EK gry Test Drive Unlimited.
...i napisałem...
Gry typu JE mnie nie kręcą, więc czekam na TDU.
...o tym jak CDP nie szanuje klientów.

Dajcie jakiś znak, bo już z TopWare można sie skontaktować, a z wami...

Odpowiedz
G gogowitczak

> Sorry za 2. posta z rzędu, ale czy ten screen nie przedstawia aby polskiej dzielnicy w świecie
> gry? :)
taaaak polskie getta w Chinach/Japonii :D Dzielnica biedy :P

Odpowiedz
G Ali G

> ciach
coz jesli chodzi o kontakt jak i serwery od plikow CDP jest daleko w tyle jesli Go porownac z innymi dystrybutorami w Polsce (no dobra jesl jeszcze Nicolas games ;] ) Co do samego newsa spokojne CDP cos wymysli ze nie dostaniemy gry w tym czasie np. "latawce zostaly zatrzymane na granicy" ;] ,albo "tir cedkami pojechal omylkowo do Czech" ;]

Odpowiedz
G Daerdin

Uwielbiam ten nasz polski optymizm...


A z tym screenem ktoś się pobawił, czy rzeczywiście będzie można spotkać w grze takie flagi?

Odpowiedz
G ad0

Hoho, niedługo będziem i to w dodatu w tej niższej cenie. Pozostaje tylko czekac. <;

Odpowiedz
G Eilene

Fajnie, fajnie, ale ja i tak nie wierzę, że grę dostanę w dniu premiery...
Juz 2 razy się zawiodłam więc tym razem nie nastawiam się na to, że w grę pogram wcześniej niż 10 marca.

Odpowiedz
G sathorn1

Hmm, kupiłbym, ale już mam 2 gry w marcu zaplanowane. Może jak kupię sobie nowego PC to się skuszę.

Odpowiedz
G Meketh

No ja już niemogę się doczekac mojej EK.

Odpowiedz
Loneyg

Czy na płycie lub na stronie można będzie znaleść angielską wersję?
Czy mam już sprowadzać z UK?

Odpowiedz
G Domon

Hmm,niewiem czy kupować bo czekam naTDU a że premiera sie spuźniła może się skuszę....
A nieważne , nawiązując do tego sccershota to na nim są polskie flagi , ciekawe poco??

Odpowiedz
G master962

dobra wiadomość :) już długo premiera gry

Odpowiedz
G adam3400

Ciągle waham się przy kupnie gry...chyba jednak poczekam trochę czasu p premierze i zapoznam się z opiniami graczy.

Odpowiedz
G lampak

Ciekawy screen. Choć mi się wydaje, że flagi z Polską nie mają wiele wspólnego, poza tym, że są podobne do polskiej flagi. Z tym, że flaga polska nie ma żadnych kropek w prawym górnym rogu. Raczej flaga miała być w założeniach fikcyjna, ale twórcy nie słyszeli o Polsce.

Odpowiedz
G Kafar

Bo to jest kawałek stadionu przed meczem :P

Odpowiedz
G ckamil666

Super! Tylko żeby z tym Masterlinkiem wszystko poszło jak należy... ;))

Odpowiedz
Pawłek

Fajnie, ale i tak kupie najwcześniej w kwietniu.

Odpowiedz
G Thompson

Oby tylko polonizacja była jak należy...

Odpowiedz
G sferis

ooo to fajnie :) Nie będzie opóźnienia :D A już się martwiłem :P

Pozdrawiam,
sferis

Odpowiedz
G Gol Galad

Błąd w tekście:
...komputerów osobistych Wersja na PC, dzięki wielu...
chyba powinna być ^ tutaj . :P

Lepiej, żeby było te spolszczenie "czymś", a nie "niczym" :P

Odpowiedz
Valkanis

> Może jeszcze raz napiszę...
> Gra mnie nie interesuje, ale czekam na infomracje o EK gry Test Drive Unlimited.
> ...i napisałem...
A czy możesz PRZESTAĆ o tym pisać w komentarzach dotyczących JE? Załóż jakiś wątek i wypowiadaj się tam do woli.Poza tym, podoba mi się informowanie na bieżąco jakie ostatnio funduje nam CDP - widać doświadczenia z NWN2 nie poszły w las.

Odpowiedz
Kolotko Tanker

mimo wszystko to fajny motyw, te flagi

Odpowiedz
G szymonsen

Ciekawa gra... Ja np. w Gothica I grałem 40 godzin... Ale Cod2 1 dzień... 3-4 godziny... Ech...

Odpowiedz
G Bajuj

Eh... kolejna gra, którą chciałbym mieć a która niestety mi nie zadziała - czas zmienić komputer :(

Odpowiedz
G SadraX

No to świetnie, gra będzie na czas :). Tylko czemu wysyłka ze sklepu dopiero 8 marca?

Odpowiedz
G MasterHeroes

> Może jeszcze raz napiszę...
> Gra mnie nie interesuje, ale czekam na infomracje o EK gry Test Drive Unlimited.
> ...i napisałem...
> Gry typu JE mnie nie kręcą, więc czekam na TDU.
> ...o tym jak CDP nie szanuje klientów.
>
> Dajcie jakiś znak, bo już z TopWare można sie skontaktować, a z wami...
Ja też czekam na jakieś info o Test Drive Unlimited, ale niestety EK niekupie. ;/

Odpowiedz
G djsound

Yes! Yes! Yes! :) Jeszcze tylko (trochę ponad) tydzień czekania i JE trafi na mój dysk twardy.

Odpowiedz
G Wiecha14

Jakoś tak patrzę na skrina... to grafa nie powala na kolana.. no chyba, że ja już doszczętnie zatraciłem poczucie piękna.. wiecie dawno w nic nie grałem oprócz gier z PS2 to mi zostało.. ;]

Odpowiedz
G mroczny mrok

Hmm.. 8 marca jest również wejście kolejnej EXN. jednak kupie te 3 gry z EXN, aby mieć ten kod promocyjny i przyjemność z grania:)

Odpowiedz
G greg_f

miło słyszeć taką nowinę:) wreszcie coś pozytywnego! dzisiaj przeszedłem nieszczęsnego dark messiah :P (tą porażkę z ubisoftem będą wam wytykać jeszcze długo) na szczęście na jade empire nie musimy tyle czekać!!! <jupi> zasłużone brawa dla CDP

Odpowiedz
G bitelz90

No miejmy nadzieje, że jest spolszczona kompletnie ;P Bardzo dobrze, że nie będzie żadnych opóźnień z premierą :) Gra zapowiada się świętnie =D

Odpowiedz
G Valium

A ja juz od dziś gram w Test Drive Unlimited :). Warto mieć xboxa :P

Odpowiedz
MicStr

Jakie wymagania tego beda?

Odpowiedz
G Mistic

No i fajnie. Oby nie było żadnych problemów, teraz tylko czekać do 8 marca :-)

Odpowiedz
G oskito

Niemożliwe!! Bez opóźnień?! Niezły hardkor...

Odpowiedz
Half-Devil

Przypominam zapominalskim, że 8-go marca jest dzień kobiet.

Czekałem i czekałem, a jak ją mają wydać to nie mam za co kupić...

Odpowiedz
G Anim

> Jakie wymagania tego beda?
Minimalne wymagania sprzętowe:System: Windows XP (z Service Pack 1 lub nowszym).Procesor: Pentium 4 1.8 Ghz lub AMD Athlon 1800XP, lubodpowiednik.Pamięć: 512 MB RAMDysk twardy: 8 GB wolnej przestrzeni na dysku.Napęd: DVD-ROM.Karta graficzna: ATI z serii 9500 lub lepsza, nVidia GeForcez serii 6200 lub lepsza (wymagany Shader Model 2.0).Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0.DirectX: DirectX 9.0 z uaktualnieniami na luty 2006.***********************************************Zalecane wymagania sprzętowe:System: Windows XP (z Service Pack 1 lub nowszym).Procesor: Pentium 4 3 Ghz lub AMD Athlon 64,lub lepszy.Pamięć: 1 GB RAM.Dysk twardy: 8 GB wolnej przestrzeni na dysku.Napęd: DVD-ROM.Karta graficzna: ATI z serii x600 lub lepsza, nVidia GeForcez serii 6800 lub lepsza (wymagany Shader Model 2.0).Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0.DirectX: DirectX 9.0c.

Odpowiedz
HMRpG_MODED

A dodatek do Titan Quest też w tłoczni ?
Albo zróbcie aktualizacje planu wydawniczego ;(((

Odpowiedz
G pawelgr5

Jakmiło żewymagania niesąza wysokie. Przynajniej będziemożna spokojnie pograć.

Odpowiedz
KelThuzad1908

Super, a więc przesyłka i tak tafi do mnie pewnie koło 10-go...

Odpowiedz
MicStr

@Anim - Wielkie dzięki :)

Odpowiedz
matiel

pojdzie mi to na minimalnych detalach na kompie Celeron 2400+ 768 Ramu i karcie Ge force fx 5200?

Odpowiedz