Informacje

Nowe tapety z World of Warcraft i Fan Arty na stronie Blizzarda

64 Domek

W tę spokojną, świąteczną sobotę mamy dla Was nową dostawę obrazków od Blizzarda. Dwie tapety z World of Warcraft (umieszczone ostatnio na stronie europejskiej i amerykańskiej) oraz nowe prace plastyczne fanów gier firmy. Te ostatnie znajdziecie pod tym adresem, zaś tapety w dalszej części informacji.

<a href=http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/images/diremaul/diremaul-800x.jpg target=blank>800 x 600</a> | <a href=http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/images/diremaul/diremaul-1024x.jpg target=blank>1024 x 768</a> | <a href=http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/images/diremaul/diremaul-1280x.jpg target=blank>1280 x 960</a> | <a href=http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/images/diremaul/diremaul-1600x.jpg target=blank>1600 x 1200</a>

<a href=http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/downloads/wallpapers/dragonkin/dragonkin-800x.jpg target=blank>800x600</a> | <a href=http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/downloads/wallpapers/dragonkin/dragonkin-1024x.jpg target=blank>1024x768</a> | <a href=http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/downloads/wallpapers/dragonkin/dragonkin-1280x.jpg target=blank>1280x960</a> | <a href=http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/downloads/wallpapers/dragonkin/dragonkin-1600x.jpg target=blank>1600x1200</a>

64 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Apsikk

Blizzowi brakuje im tych Grafistów bo ci najlepsi poszli do ArenaNET

Odpowiedz
G Snake_GMC

W życiu bym czegoś takiego na pulpit nie wrzucił... :|

Odpowiedz
sig.

re Snake_GMC zajrzyj do artworków. to już taka wowowa specyfika że fani robią dużo lepsze arty niż profesjonalisci tapety

Odpowiedz
Tomislav

Pierwsza może i ujdzie, ale to i tak nie jest dobra tapeta.
Od zwyczajnie przerobiony screen, ale dla fanów WoWa pewnie i to wystarcza.

Odpowiedz
olcia yoo

hmm...szczerze mówiąc myślałam,że te prace będą ładniejsze i bardziej estetyczne.A tu zobaczyłam jakieś potwory hehe...może źle oceniam te prace,ale wyrażam tylko swoją opinię.Nie podobają mi się.Może niektórym te rysunki przypadły do gustu,ale przynajmniej nie mi.Nie wiem czy wrzuciłabym na pulpit prace tego typu.Wolę coś bardziej kolorowego,wesołego i estetycznego.

Odpowiedz
Rafcio Master

mnie sie troche ten drzewiec podoba. tak to szpetne

Odpowiedz
G Stwór

Drzewiec cąłkiem calkiem:)

Tomislav <----- No jasne;) na śniadanie też jem WoW-a;) ech.. Jak ja luibię takie głupie teksty;)

Odpowiedz
G oOreVenOo

Mowcie co chcecie ale Guild Wars bije graficznie zarowno WoWa jak i Blizzowskie tapety...

Odpowiedz
G Budo

rany kolejne lipne tapety blizza ^^
ale nie martwcie sie zawsze można zajrzeć po tapetki gw :)

Odpowiedz
G dark raziel

WoW - kolejne screeny - WoWowcom gratulujemy tapet :D

Odpowiedz
Kasidelvar

Nie no tapety są marne, to prawda ;) Ale jak ktoś nie grał nigdy ani w World of Warcraft ani w Guild Wars, albo tylko w jedną z tych to niech nie ocenia drugiej gry po tapetach i screenach, bo Guild Wars pod jest lepszy od WoW'a tylko pod względem grafiki. No i na grafice się kończy bo WoW miażdży Guild Wars pod każdym innym względem. Amen.

Odpowiedz
Shinobi416

O mein gott! Kasid! ;) Storri tutaj ;)

No i zgadzam się z tym co powiedział. Te stare tapety z narysowaną np. czarodziejką so o wiele lepsze, te nowe coraz gorsze, ale cóż.

Odpowiedz
G Gol Galad

co ty sie modlisz ?? :P

Tapety sa niezłe.

Odpowiedz
G Stwór

Tapetki tapetkami:) ale tapetki nie grają:) (i tak na pulpicie nigdy nie mam tapet z gier:) ) a i tak wiadomo która gra lepsza :P ;)

Odpowiedz
G pimpor

Tapetki bardzo fajne:) Ale faktycznie te tapety co dawano na początku były(są) lepsze niż te:) Ale nie ma co gardzić tylko brać i ustawiać na pulpit jak dają:)

Odpowiedz
Kasidelvar

My ze Storrim kiedyś graliśmy na tym samym serverze w WoWa, a modli się bo ja taki boski byłem ;) No żarty żartami, Wesołego Alleluja wszyscy ;) Storri, pozdrawiam druchu!!! ;)

Odpowiedz
G MiPek

> Tapetki tapetkami:) ale tapetki nie grają:) (i tak na pulpicie nigdy nie mam tapet z gier:)
> ) a i tak wiadomo która gra lepsza :P ;)
Trafiłeś w sedno ;).Kto zawraca sobie głowę tapetami, gdy można grać w WoW'a... :]?!

Odpowiedz
Zielak

Moim jakże skromnym zdaniem polecam prace Synów Burzy: http://sonsofthestorm.com/downloads.html . A jak nie tutaj, to zawsze można poszukać czegoś w ich artworkach :)
Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt :)

Odpowiedz
G Selv

Czytajac komentarze graczy wowa, tak człowiek myslli:
o co im chodzi?

Nikt nie pisał nic o grach a oni muszą wczepić swoje baaardzo bogate zadnia z textami w stylu "i na grafice się kończy bo WoW miażdży Guild Wars pod każdym innym względem. Amen."

Ludzie, dorośnijcie, to że gracie w jakaś gre, że ją macie to nie znaczy ze macie niesc jakies oredzie swiatu. To nie Radio Maryja, to gra ://

Odpowiedz
G toolek

Nie lubię newsów o tapetach :/
Ale nie z powodu, że to to właściwie nic nie wnoszące wiadomości.
Chodzi o to, że zawsze zaczyna się dyskusja GW vs WoW.
Nużące i tye... :/

Odpowiedz
G Stwór

> Ludzie, dorośnijcie, to że gracie w jakaś gre, że ją macie to nie znaczy ze macie niesc jakies
> oredzie swiatu. To nie Radio Maryja, to gra ://
No jakby gracze Gw byli 'święci" robią dokładnie tak samo:) Więc twoje zdanie powinno być kierowane do obu "obozów":) A co do gry i fanatyków.. są różne zboczenia;)

Odpowiedz
G Sashion

Polakom gratulujemy żywca, a blizzardowi tapet -.-''

Odpowiedz
G dRaiser

Drzewiec spoko...
I gratuluję spostrzeżenia europejskiej strony WoWa :D.

Odpowiedz
nitz

by przystali juz te mapy na potege w polowie z gry a w polowie z grafikii rodem z photoshopa to nie pasuje do siebie

ps. drzewiecrulez ale tylko on na tych tapetach nic wiecej

Odpowiedz
Peterek1992

toolek- a ja nie lubie wiadomości o tapetach bo to nic nie wnoszące informacje :) a dyskusje WoW vs. GW są już tak nudne jak pseudokibole na meczach

Odpowiedz
Kolotko Tanker

pan dzewiec całkiem ale to drugie cóś jakieś takie niekonkretne

Odpowiedz
Kasidelvar

Wiecie co? Macie racje... Wkurzał i nadal wkurza mnie mnie konflikt użytkowników PC i Konsol (to praktycznie ten sam konflikt) a sam teraz gadam głupoty co do WoW vs GW. Sorrx ;) i dzięki za uwagę.
Wesołych Świąt!

Odpowiedz
G Sebacom

Prawie jak tapety GW:D

Odpowiedz
G Czedwik

Drzewiec jest dobry, na pewno jedna z lepszych tapet, które były ostatnim czasem.

Odpowiedz
BlackGuy

blizzard zrobil ze 2 max 3 tapety tylko 1 z nich byla jescze przed premiera... a potem zaczeli rozsylac syf typu screeen potworka + screen krajobrazu. Powinni zrobic jakiegos wypasionego rogue'a ;)

Odpowiedz
G A.n.g.e.l.u.s

W linku do fan artów jest błąd:
Wyświetla stronę 30 a nie 31, tą, która zawiera nowe arty.
Dziękuję za uwagę :)

Odpowiedz
Peterek1992

Sebacom - prawie robi wielką różnicę :)

Odpowiedz
G Immortal 1

Ten pierwszy to taki nawet fajny,ale ten drugi to mi się wogule nie podoba

Odpowiedz
Majkos

Tapety są słabe, zwłaszcza w porównaniu do GW to każdy widzi i każdy sobie czym innym to tłumaczy. Każdy ma jakieś słabe pkt blizz ma akurat tapetki do których nie przywiązuje większej uwagi to tez widać:) Blizz pracuje nad grami i nowymi patchami do wowa (o dodatku niewspominając) które mu wychodzą to tez każdy widzi:). A nad czym pracują autorzy GW----> tapetki :D

Fani jednej jak i drugiej gry szukają zalet w swoich produktach i wady w produktach konkurencji. Tak zawsze było bo mało kto sie przyzna że kupił shit i że wow jest lepszy czy tez GW w co oczywiscie wątpie:P
Bardzo często można poczytac wypowiedzi fanów GW kontrujących zalety Wowa grafiką jaka ponoć urzeka i to widac na tapetkach sam mam na pulpicie jedną. Ale powstaje tu reguła każdy antyfan Wowa śmieje sie z grafiki bo bajkowa. Ale gdy posiadacz wowa wyśmieje grafike i poda inną zalete to gw nie ma się za bardzo czym bronić. Poczytajcie tylko te posty wyżej odnośnie grafiki a gdy ktoś zauważył to odrazu idze kontra że wow uzależnia itd.

Tak czy owak nie wiem po co to pisze widac święta dobrze na mnie wpływają. Ale tak niestety jest każdy ma jaką słabośc i mocna strone.
Gw tapetki - Wow fanowski artworki
GW Grafika - Wow Klimat bajkowy
Gw lagi - wow lagi - kolega miał GW i wowa i to i to mu laguje sprzedał na allegro obie gry.

Gw i wow mają swoje zalety i wady z czego wad GW jest znacznie więcej liczba sprzedanych egzemplarzy gry 6 mln robi swoje przy 1 mln gw i to jest główny wyznacznik. Warrior kings był dużo lepszą grą od Warcrafta 3 pod wszystkim względami ale był grą nie zauważną a warcraft sami wiecie:P

Kończąc tą moja nudną wypowiedź pragne pochwalić władze chin za przeznacznie 300 mln na rozbudowe dział mmorg w swoim kraju.

Dziękuje ide pogangowac nisko lvl hordziaków a co, tego na GW niema:)

Wesołych warcraftowych świąt :)

Odpowiedz
G Selv

Stwór: w tym wypadku jednak ja tutaj niestety widze fanów wowa :)
Nie mowie ze gracze gw sa swieci, ale jednak tutaj jestem zalamany ;)

Odpowiedz
K.o.s.t

Na 1szym obrazku widzimydrzewca ... nie podam wam imienia ale jest on w Dire Maul East :P. Na drugim obrazku jest pokazany ( sorki za te obrazki jesli komus nie pasuje to screenie ) Razorgorge - 1szy boss w Blackwing Lair.

Odpowiedz
K.o.s.t

Hmmm nie czytalem komentarzy i walnolem tekscik opisujacy screeny...dobra zaczolem je czytac ale zreszta moglem sie domyslic co tam bedzie ... ja was nie rozumiem GW'owcy czy wam to przyjemnosc sprawia albo co bo zawsze dzieje sie ta sama rzecz : New o WoW'ie i juz sie przywalacie byle czego. Co mnie obchodzi ze tapetki GW sa lepsze? Ja gram w WoW'a i mnie nie rusza GW a o co wam chodzi to nie mam pojecia ... nie spammujcie bo tego juz inaczej nie nazwa. GL & HF.

Odpowiedz
G Stwór

> Stwór: w tym wypadku jednak ja tutaj niestety widze fanów wowa :)
> Nie mowie ze gracze gw sa swieci, ale jednak tutaj jestem zalamany ;)
No co ty chyba za bardzo się przejmujesz;) są święta:)

Odpowiedz
G Patryk R

Ta tapeta z drzewcem jest całkiem niezła, ale ta druga niepodoba mi się.

Odpowiedz
G MiPek

> Dziękuje ide pogangowac nisko lvl hordziaków a co, tego na GW niema:)
Ekhm! W imieniu Hordy (a zwłaszcza nisko-levelowych hordziaków) składam protest :P. Nasi młodsi koledzy i tak mają wystarczająco dużo problemów z Waszym twinkerami :)).(podglądam brata na BG więc wiem, jak to wygląda ;))Co do tapet: jak komuś tak strasznie zależy, to niech wejdzie na https://www.wow-europe.com/en/downloads/wallpapers.html i obejrzy sobie dół strony :). Tam znajdziecie dowód na to, że jak Blizz chce, to także tapetami potrafi spłaszczyć NCSoft xD.

Odpowiedz
G Van Waterflew

Eeeeeeee GW i tak lepsze :P

Odpowiedz
G ashar

>MiPek
no wlasnie, sek w tym ze wszyscy widza o tych tapetkach i bol jest taki, ze czemu Blizz wypuszcza teraz takie hmm... dziadostwo, a nie tak jak dawniej prawdziwe, cieszace oko Tapety

Odpowiedz
G Shikoku

moze nie maja czasu a chca poprostu miec ruch na stronie xD.

lepsze tapetki juz kazdy amator fotoshopa robi :>

Odpowiedz
G Sebacom

> Gw lagi - wow lagi - kolega miał GW i wowa i to i to mu laguje sprzedał na allegro obie gry.
Niewiem skąd on wytrzasnął w GW Laggi, może ma modem 56k?Ja mam Neostrade 256 i gram w GW od premiery w Polsce i przyznam szczerze że wiekszych laggów niewidziałem<jeśłi wogule jakiejś widziałem>

Odpowiedz
G Morm

Jako fan WoW;a powinienem chyba na pulpit wrzucić tapetke od Blizza ale ostatnie mnie tylko do tego zniechęcają.
Coraz częsciej lądują tam Fanarty lub tapetki z początków WoW'a czasem zawita tapetka z GW. Ale ten drzewiec jest spoko przypomina o DM...

Odpowiedz
G paFell

Weźcie skończcie z tymi kłótniami która gra lepsza.... To się robi nudne i denerwujące.... <_< Zawsze przyjdzie taki jeden i powie "Ale GW lepsze o niebo od WoW" albo odwrotnie i się zaczyna gadanina....

Co do tapet:
pierwsza nawet nawet
druga badziew

Odpowiedz
G Gniewny1j

Tapeta z drzewcem jeszcze ujdzie a ta druga to nie za bardzo ale osobiscie bym nie dal tego na pulpit

Odpowiedz
G Radzisz

A ja próbuje patrzeć na to z innej strony. Tu mamy czystą grafikę z WoW. A tapety GW? Toż mam gw i to do gw ani troche niepodobne... Co do drugiej tapetki - blizzard nie mógł gdzieś schować kątów? :P

Odpowiedz
G Radzisz

I tak gram w WoW, żałuje że kupiłem gw, serio badziew mialbym na prepaida :( Wesołych świąt :) Śmigus Dygus!!

Odpowiedz