logo

Do końca konkursu pozostało jeszcze

Konkurs zakończony

Konkurs sponsoruje:


Nagrody w konkursie: 
Nagrodami w konkursie są gry LEGO na różne platformy oraz koszulki LEGO. Więcej informacji o nagrodach znajdziecie tutaj.

Zaprojektuj plan lekcji inspirowany Lego i wygraj gry!

Wiemy, że niektórzy z niechęcią odliczają już czas do pierwszego dzwonka. Wrzesień już niedługo, więc żeby umilić Wam nieco czas, przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać najnowsze gry z serii LEGO. 

Zadanie konkursowe wymaga nieco kreatywności, więc mamy nadzieję, że ciekawie połączycie szkołę z zabawą.
Przygotujcie plan lekcji inspirowany serią gier komputerowych LEGO. Jakie przedmioty znajdą się na waszym planie, zależy tylko i wyłącznie od Was samych i wcale nie muszą być to standardowe szkolne lekcje. Musi być to praca graficzna, jednak jej rodzaj pozostaje dowolny. Plan lekcji możecie napisać, narysować, namalować czy nawet zaprojektować w programie graficznym. Przesyłana praca konkursowa musi być w formacie .jpg oraz nie może przekaraczać 3 mb. Liczymy na różnorodność przesyłanych prac, a Wy możecie mieć pewność, że najciekawsze pomysły zostaną docenione.

Jeżeli macie dobry refleks: oprócz gier LEGO na dowolną platformę mamy też do rozdania 10 koszulek w rozmiarze 128. Otrzyma ją 10 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do konkursu!

Powodzenia!

Konkurs zakończony!

Lista zwycięzców: Nagrody:
planche95
 
Gra Lego Xbox360 + Koszulka
majamako
 
Gra Lego na PC
intersht
 
Gra Lego na PC
mbmbmb
 
koszulka Lego
ricobmw
 
koszulka Lego
The_matrix
 
koszulka Lego
Sephrio
ja.gram.pl/Sephrio
koszulka Lego
dominikpatryk
 
koszulka Lego
czesc61
 
koszulka Lego
COVERR
 
koszulka Lego
kotecek94
 
koszulka Lego
Dan4454
 
koszulka Lego