logo

informacje o Gamebook - Wrzesień '39

Gamebook - Wrzesień '39

platforma: PC wydawca polski: Brak producent: Wastelands Interactive

pudelko gry

Cena: 39,99 zł

Premiera: 27. września 2013

Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Nośnik i ilość: 1 DVD

Gatunek: strategia

Kategoria wiekowa: od 12 lat

Wydanie / seria: Gamebook

Opis i cechy:

GAMEBOOK to seria wydawana przez CDP.pl - każde wydanie składa się z książki w twardej oprawie zawierającej interesujące artykuły i grę na PC. Oprócz nich gracz otrzymuje także ilustrowane poradniki na temat kulis powstania danego tytułu.

Wrzesień 39 to nowa gra twórców Strategic War in Europe czy też Storm over Pacific, czyli polskiego studia Wastelands Interactive, które specjalizuje się w tworzeniu rozbudowanych strategii.

Kampania dla pojedynczego gracza w grze Wrzesień 39 przedstawia Kampanię Wrześniową i początek II wojny światowej. Dzięki temu, że akcja rozgrywa się zarówno na w Polsce zaatakowanej przez wojska III Rzeszy, jak i na terenach Związku Radzieckiego, możemy zobaczyć ten konflik z różnych perspektyw.

Wrzesień 39 stawia na realizm, co oznacza, że w grze pojawiają się wiernie odwzorowane jednostki i formacie, takie jak ułani, stukasy i panzery. To nie wszystko – zadania zostały stworzone w oparciu o prawdziwe wydarzenia. Na uwagę zasługuje ponadto mapa Polski dostępna w tym tytule. Autorzy zdecydowali się ją podzielić aż na 20 000 heksów.

czytaj więcej

Pobierz kartę w formacie PDF

Brak pokrewnych informacji.

Brak pokrewnych artykułów.

Brak pokrewnych recenzji.

Brak pokrewnych plików.

Brak pokrewnych materiałów wideo.

Brak pokrewnych gier.

Dział będzie dostępny wkrótce.

Wymagania sprzętowe

  • brak danych
chanel replica handbags chanel replica replica handbags chanel replica handbags gucci replica chanel replica handbags Dior Replica hermes replica