logo

informacje o TNA Impact

TNA Impact

platforma: PS3 wydawca polski: Brak producent: Midway

pudelko gry

Cena: brak danych

Premiera: 12. września 2008

Wersja językowa: w całości po angielsku

Nośnik i ilość: 1 Blu-Ray

Gatunek: sport

Kategoria wiekowa: od 16 lat

Wydanie / seria: edycja premierowa

Opis i cechy:

TNA iMPACT to gra skierowana do fanów wrestlingu. Gracz ma do wyboru jedną z 25 postaci, a co więcej może stworzyć własnego zawodnika określając jego wygląd i styl walki. Zadaniem gracza jest poprowadzenie kariery zawodnika tak aby został mistrzem wrestlingu! Przed każdym starciem gracz może obejrzeć prezentację wychodzących na ring zawodników. W czasie rozgrywki spotkamy między innymi znanych w organizacji TNA: Jeff'a Jarrett'a, Raven'a, Rhino, Christopher'a Daniels'a czy też Aj Styles'a.

Gra TNA iMPACT została dopracowana graficznie w najdrobniejszych szczegółach, a to dzięki najnowocześniejszemu silnikowi graficznemu Unreal 3.0. Walki wyglądają bardzo efektownie - w ich trakcie można posługiwać się różnymi przedmiotami np. krzesłami oraz wspinać się po dekoracji! Oprócz tego w jednym pojedynku można walczyć w większych grupach np. 2 na 2. W tworzeniu gry wzięły udział największe gwiazdy wrestlingu by urealnić wykonywane ciosy i rzuty.

czytaj więcej

Pobierz kartę w formacie PDF

Brak pokrewnych informacji.

Brak pokrewnych artykułów.

Brak pokrewnych recenzji.

Brak pokrewnych plików.

Brak pokrewnych materiałów wideo.

Galerie powiązane z grą

Brak pokrewnych gier.

Dział będzie dostępny wkrótce.

Wymagania sprzętowe

  • brak danych
chanel replica handbags chanel replica replica handbags chanel replica handbags gucci replica chanel replica handbags Dior Replica hermes replica