WildStar

Producent: Carbine Studios Wydawca: Brak Premiera: 6.2014 Gatunek: RPG, MMORPG Wersja językowa: EN Wydania tej gry: WildStar (edycja premierowa), Wildstar - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

WildStar to gra MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) na PC osadzona w fantastycznym świecie, którą przygotowało Carbine Studios, a wydał NCSOFT.


Scenariusz gry WildStar przedstawia się następująco: wszyscy zmierzają w stronę niedawno odkrytej, legendarnej planety rasy Eldan, skrywającej rozmaite tajemnice. Także Ty – zasiadasz za sterami swojego statku kosmicznego i udajesz się na Nexus, by wziąć udział w niesamowitej przygodzie pełnej niespodzianek wspólnie z tysiącami graczy z całego świata! Dominion, międzygalaktyczne mocarstwo przejęło kontrolę nad całym Nexusem, co doprowadziło do konfliktu ze stronnictwem Exiles, którego renegaci zrobią wszystko, by odzyskać cenne, należące do nich dobra.


WildStar to niesamowita wyprawa, podczas której zostaniesz bohaterem, stawiając czoła różnorodnym przeciwnikom, eksplorując tętniący życiem świat i walcząc tak, jak tego sobie zażyczysz – gra oferuje wiele ścieżek wyboru (dostępne klasy: Żołnierz, Naukowiec, Osadnik i Zwiadowca), gwarantując nieliniowość rozgrywki. Do dyspozycji masz miecze, lasery oraz inne elementy wyposażenia niezwykle przydatne w trakcie zabawy. Tylko od Ciebie zależy, po której stronie się opowiesz i jak będzie wyglądała Twoja przygoda w grze. Czy zawalczysz z postaciami sterowanymi przez SI, czy też spróbujesz swoich sił w trybie PvP.


Grając w WildStar będziesz wykonywał misje, jak w innych grach MMORPG, ale nie tylko – czekają na Ciebie także wyzwania, polegające na zabiciu wskazanych przeciwników w określonym czasie czy też eksploracji danego miejsca, w którym odkryjesz cenne skarby. Będziesz musiał ponadto wybrać parcelę i postawić na niej dom, a następnie – w razie konieczności – bronić go ze wszystkich sił przed najeźdźcami.