Watch Dogs 2

Producent: Ubisoft Wydawca: Ubisoft Premiera: 15.11.2016 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Watch Dogs 2 (edycja premierowa), Watch Dogs 2 - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Watch Dogs 2 - Edycja San Francisco (edycja premierowa), Watch Dogs 2: Deluxe Edition - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Watch Dogs 2: Złota Edycja - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Watch Dogs 2: Season Pass - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Watch Dogs 2: Złota Edycja (edycja premierowa)

Zamawiając grę Watch Dogs 2 (wersja standardowa) na PC w przedsprzedaży w sklepie gram.pl otrzymasz steelbook widoczny na poniższej wizualizacji.Watch Dogs 2 - oferta przedsprzedażowa!


Dodatkowa misja: Zabójca Zodiak – jedna misja do zagrania jako Marcus.
Niechciany duch San Francisco z przeszłości po 50 latach znów wyszedł na powierzchnię. Morderca dźga ciała swoich ofiar w całym Oakland jak niesławny zabójca Zodiak z lat 60-tych oraz kpi z policji wysyłając zakodowane wiadomości. Rozszyfruj je i zapoluj na naśladowcę, ukończ misję i zdobądź dodatkowy bonus: strój więzienny.

Witaj w Zatoce San Francisco - świecie rewolucji technologicznych, gdzie działa system ctOS 2.0, mający zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i sprawniejsze funkcjonowanie miasta.


Jednak szczytne założenia to jedno - skorumpowane korporacje wykorzystujące ctOS 2.0 do manipulacji na dużą skalę to drugie. W Watch Dogs 2 wcielasz się w Marcusa Hollowaya, genialnego, młodego hakera z grupy Dedsec, by ujawnić prawdę i zwrócić ludziom należną im wolność.


Hakowanie to potężna broń, pozwalająca dobrać się do miejskich systemów, baz danych i każdego osobistego urządzenia. Mając w ręku narzędzie pozwalające kontrolować drony, samochody, dźwigi i wszelkiego typu urządzenia, możesz manipulować innymi i doprowadzać do nieprzewidzianego rozwoju wydarzeń. Tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się zabijać, czy postarasz się uniknąć odbierania życia innym.


W grze znajdziesz zróżnicowane, ciekawe misje, takie jak dynamiczne pościgi samochodami po krętych ulicach San Francisco czy infiltrowanie siedzib firm z Doliny Krzemowej. W świecie Watch Dogs 2 czeka na ciebie wiele tajemnic do odkrycia. Gra oferuje także multiplayer, w którym możesz połączyć siły ze znajomymi lub rywalizować z nimi w otwartym świecie w trybie PvP.

Watch Dogs 2