Vanquish

Producent: Platinum Games Wydawca: Brak Premiera: 25.5.2017 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Vanquish - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Vanquish

Vanquish - recenzja

Rafał Dziduch
25

Vanquish już na etapie zapowiedzi robił niezłe wrażenie. Po premierze można stwierdzić, że gracze otrzymali kawał udanego kodu. Nic tylko zasiąść, odpalić konsolę i oddać się bez skrępowania futurystycznej jatce.

Zobacz początek Vanquish

Adam Berlik
8

W internecie pojawił się materiał wideo prezentujący pierwsze pół godziny rozgrywki w Vanquish, trzecioosobowej grze akcji twórców Bayonetty, która zbiera bardzo wysokie noty.

Limitowana edycja Vanquisha ujawniona

Adam Berlik
4

Okazuje się, że Vanquish, trzecioosobowa strzelanina twórców Bayonetty, zostanie wydana nie tylko w edycji standardowej, ale także limitowanej. Jej zawartość niestety nie powoduje szybszego bicia serca.

Vanquish - betatest

Rafał Dziduch
0

Rzeźnia, piekło, wygrzew i wiadra dynamitu - takie słowa cisną się na myśl po odpaleniu Vanquish. A przecież to dopiero betatest...

Vanquish - demo już dostępne na Xbox Live

Adam Berlik
9

Wersja demo gry Vanquish pojawiła się nieco wcześniej niż pierwotnie zapowiadano. Na razie mogą ją pobrać posiadacze konsoli Xbox 360 opłacający subskrypcję Xbox Live Gold. Niebawem demo trafi także na PlayStation 3.

Vanquish doczeka się wersji demo

Adam Berlik
5

Znamy datę premiery oraz zawartość wersji demonstracyjnej Vanquish – nowej gry akcji/TPP firmy Platinum Games, znanej chociażby z Bayonetty. Nie wiadomo jedynie, czy termin wydania dema dotyczy także zachodu.

Zachodnia data premiery Vanquish

Adam Berlik
0

Wszystko jasne. Wiemy, kiedy do zachodnich sklepów trafi Vanquish, o którego dacie wydania w Japonii informowaliśmy wczoraj. Przypominamy, że jest to dynamiczna strzelanina autorów Bayonetty.

Vanquish - zapowiedź

gram.pl
15

Czy w okolicach gwiazdki doczekamy się narodzin kolejnego twardziela? Niewykluczone. A najzabawniejsze, że Sam Fischer doczeka się imiennika. Oto bowiem nadciąga Sam Gideon. Bohater gry zatytułowanej po prostu Vanquish