Trucks & Trailers

Producent: SCS Software Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 17.6.2011 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL, PL KINOWA Wydania tej gry: Trucks & Trailers (edycja premierowa), Trucks & Trailers - Edycja Specjalna (edycja premierowa), Trucks & Trailers - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Trucks & Trailers to kolejny symulator autorstwa studia SCS Software, które znane jest na całym świecie z serii Euro Truck Simulator.


Trucks & Trailers
, podobnie jak poprzedniczki, pozwala nam zasiąść za kierownicą ciężarówki i przejść 50 wyzwań, podczas których nasze zadanie w głównej mierze polegać będzie na odpowiednim sterowaniu wspomnianym samochodem. Będziemy musieli zaparkować w wyznaczonym miejscu, weźmiemy udział w próbach czasowych, torach przeszkód i wielu innych misjach. Rozgrywkę możemy obserwować z perspektywy jednej z dziewięciu dostępnych kamer.


Trucks & Trailers
oddaje do dyspozycji graczy wiele licencjowanonych pojazdów, w tym oryginalne samochody firmy SCANIA oraz możliwość wyboru koloru ciężarówki, którą będziemy jeździć.


Autorzy gry Trucks & Trailers postarali się o jak najwierniejsze odwzorowanie modelu jazdy, praw fizyki (praca silnika, zawieszenia, skrzynia biegów), byśmy mogli poczuć się tak, jak kierowca wielkiego pojazdu.


Gracz może się dzielić swoimi wynikami z innymi użytkownikami za pośrednictwem internetu. Warto dodać, że produkcja jest dedykowana zarówno weteranom, jak i mniej wprawionym graczom – dostępne są trzy poziomy trudności.


Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Bardzo Dobry Tutorial

Bouncer1986

Bardzo dobry tutorial, brakująca część w Euro Truck Simulator 2