TNA Impact

Producent: Midway Wydawca: Brak Premiera: 12.9.2008 Gatunek: sport Wersja językowa: EN Wydania tej gry: TNA Impact (edycja premierowa)

TNA iMPACT to gra skierowana do fanów wrestlingu. Gracz ma do wyboru jedną z 25 postaci, a co więcej może stworzyć własnego zawodnika określając jego wygląd i styl walki. Zadaniem gracza jest poprowadzenie kariery zawodnika tak aby został mistrzem wrestlingu! Przed każdym starciem gracz może obejrzeć prezentację wychodzących na ring zawodników. W czasie rozgrywki spotkamy między innymi znanych w organizacji TNA: Jeff'a Jarrett'a, Raven'a, Rhino, Christopher'a Daniels'a czy też Aj Styles'a.


Gra TNA iMPACT została dopracowana graficznie w najdrobniejszych szczegółach, a to dzięki najnowocześniejszemu silnikowi graficznemu Unreal 3.0. Walki wyglądają bardzo efektownie - w ich trakcie można posługiwać się różnymi przedmiotami np. krzesłami oraz wspinać się po dekoracji! Oprócz tego w jednym pojedynku można walczyć w większych grupach np. 2 na 2. W tworzeniu gry wzięły udział największe gwiazdy wrestlingu by urealnić wykonywane ciosy i rzuty.