Soldiers: Heroes of World War II

Producent: Codemasters Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 21.7.2005 Gatunek: akcja, strategia, czas rzeczywisty, historyczna Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Soldiers: Ludzie Honoru (Fajna Cena), Soldiers: Ludzie Honoru (eXtra Gra), Soldiers: Ludzie Honoru (eXtra Klasyka neXt)

Soldiers: Heroes of World War II to taktyczna gra akcji w czasie rzeczywistym. Dzięki rewelacyjnemu silnikowi graficznemu 3D, gra wygląda niczym współcześnie zrealizowany film wojenny! Tytuł przenosi nas na wszystkie europejskie fronty II wojny światowej, gdzie czeka nas do wykonania ponad 30 realistycznych scenariuszy, inspirowanych opowieściami weteranów II wojny światowej. Każde z zadań można zrealizować na wiele sposobów, ponieważ w tej grze to my decydujemy, czy zadziałamy po cichu, czy frontalnym atakiem. Tytuł daje nam możliwość wcielenia się w żołnierzy aż 4 nacji: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, a nawet Niemiec i Rosji! Do wypróbowania czekają na nas realistycznie odwzorowane jednostki, uzbrojenie oraz pojazdy z czasów wojny. A w grze będziesz dowodzić nie tylko całym oddziałem z perspektywy stratega, ale też wcielisz się w wybranego żołnierza i samodzielnie poprowadzisz go do walki! Dzięki doskonale zaimplementowanej fizyce świata gry, w Soldiers można strzelać przez okna, rujnować czołgami budynki, wyrywać pociskami drzewa i wiele więcej. Tryb multiplayer umożliwia grę przeciwko sobie lub pokonywanie misji we współpracy!

Soldiers: Heroes of World War II

Gorączka świątecznych zakupów!

Chamberlyn
27

Z radością informujemy, że już od dziś w sklepach na terenie całego kraju można nabyć gry objęte naszą świąteczną promocją.

Świąteczna obniżka cen!

Chamberlyn
43

Powoli zbliża się okres świąteczny i gorączka gwiazdkowych zakupów. Jeśli zastanawiacie się, co dać na prezent swoim najbliższym, to mamy dla Was dobrą wiadomość.