Silent Hill: Homecoming

Producent: Double Helix Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 26.2.2009 Gatunek: akcja, horror Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Silent Hill: Homecoming (edycja premierowa)

Witaj w domu… koszmar powrócił! Czy czujesz jak powoli tracisz zmysły i dajesz się porwać szaleństwu? Właśnie to ma Ci do zaoferowania najnowsza część serii Silent Hill (w wersji na komputery PC, oraz po raz pierwszy na konsole XBOX 360 i PLAYSTATION3) .

Wciel się w rolę Alexa Sheparda, który wraca do swojego rodzinnego miasta by odnaleźć zaginionego brata. W czasie swojej podróży odwiedzi złowieszcze Silent Hill i doświadczy koszmaru, którego istnienia nawet nie podejrzewał. Pomóż odnaleźć mu drogę w przerażającej wędrówce na granicy rzeczywistości i wyobraźni. A wszystko to w niesamowitej oprawie graficznej, okraszone wręcz nawiedzoną muzyką autorstwa Akiry Yamaokiego!

Silent Hill: Homecoming

Plotka: Akira Yamaoka odchodzi z Konami

Adam Wieczorek
4

Według niepotwierdzonych jeszcze źródeł Akira Yamaoka odchodzi z Konami. Ten kompozytor znany jest przede wszystkim, jako twórca muzyki do serii Silent Hill.

Kolejne zapowiedzi od Konami

Łukasz Odziewa
3

Zapowiedziane już Metal Gear Solid: Peace Walker, Winning Eleven 2010 oraz Winning Eleven Play Maker 2010 to nie wszystkie tytuły jakie pokaże Konami na tegorocznym TGS.