Pure Farming 2018

Producent: Ice Flames Wydawca: Techland Premiera: 13.3.2018 Gatunek: symulacja Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Pure Farming 2018 (edycja premierowa), Pure Farming 2018 - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Pure Farming 2018 to symulator farmy, który stanowi efekt współpracy niezależnego studia Ice Flames oraz firmy Techland. Gra ukazała się w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Docelowym trybem zabawy w Pure Farming 2018 jest rozbudowana kampania, ale na graczy czekają także inne opcje rozgrywki: sandbox, wyzwania oraz multiplayer. Akcja rozgrywa się w jednej z pięciu zróżnicowanych lokacji. Swoje gospodarstwo rolne możemy rozbudowywać na terenie USA, Kolumbii, Włoch, Niemiec, a nawet Japonii. Wykonywanie codziennych obowiązków, takich jak uprawa roli, hodowla zwierząt czy zbieranie plonów, z pewnością ułatwi możliwość skorzystania z ponad 70 licencjonowanych maszyn rolniczych.


Pure Farming 2018 zawiera opcje rozwoju własnego farmera, który z biegiem czasu będzie szybciej zbierał plony, a uprawa ziemi nie zajmie mu tyle czasu, co na początku zabawy. Wystarczy odblokować nowe umiejętności w toku rozgrywki, by móc skorzystać z tego rodzaju przewagi.


Oprawa wizualna Pure Farming 2018 charakteryzuje się wysokim poziomem wykonania. Oprócz szczegółowych modeli pojazdów, autorzy zadbali także o sporą liczbę detali w poszczególnych lokacjach. Nie zabrakło również miejsca dla zmiennych warunków atmosferycznych, które mocno wpływają na naszą pracę w trakcie zabawy.

Pure Farming 2018