Painkiller: Battle out of Hell

Producent: brak danych Wydawca: CD Projekt/CDP.pl Premiera: 26.7.2007 Gatunek: fpp, strzelanka Wersja językowa: PL Wydania tej gry: Painkiller Czarna Edycja (eXtra Klasyka neXt)

Najnowsze opinie naszych użytkowników

*****

Polak potrafi!

THE WITCHER1990

Painkiller do momentu nadejścia Wiedźmina był zdecydowanie najlepszą polską produkcją! Grafika mimo iż dawno powinna się zestarzeć, jest nadal całkiem niezła, grywalność ciągle stoi na wysokim poziomie. Dwa zakończenia sprawią, że na pewno zagrasz...

Painkiller: Battle out of Hell

Mini - wywiad z prezesem firmy dystrybucyjnej FonoGAME

Adam Berlik
3

Przed kilkoma tygodniami na rynku pojawił się nowy dystrybutor gier – FonoGAME, którego pierwsza gra, Torchlight, pojawi się pod koniec maja. Mieliśmy okazję porozmawiać z prezesem firmy, Łukaszem Kubiakiem.

Extra Gra ma coś dla fanów FPS-ów

Patryk Purczyński
17

CD Projekt poinformował o niezwykle bogatej zawartości nowej eXtra Gry. W skład zestawu kosztującego 19,99 wejdą Painkiller: Czarna Edycja i Painkiller: Overdose.

Painkiller zawita do kin

Renor Mirshann
44

Chyba najbardziej znana na świecie gra FPS stworzona przez Polaków – Painkiller autorstwa studia People Can Fly – doczeka się filmowej adaptacji. Prawa do niej zostały kupione przez amerykańskich producentów filmowych z firmy Guy Walks Into a Bar.

Painkiller - Czarna Edycja - okiem Siwego

Lucas the Great
69

Czas na recenzję kolejnego tytułu, który trafił do lipcowej edycji eXtra Klasyki neXt. Tym razem gra, której nazwa z pewnością nikomu w naszym kraju nie jest obca: Painkiller. Niewątpliwie owa produkcja zapracowała sobie przez lata na miejsce w historii elektronicznej rozrywki. To już naprawdę klasyka...