Micro Machines: World Series

Producent: Codemasters Wydawca: Techland Premiera: 23.6.2017 Gatunek: sport, zręcznościowa, wyścigi Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Micro Machines: World Series (edycja premierowa)

Micro Machines: World Series to kolejna odsłona legendarnej serii zręcznościowych gier wyścigowych Micro Machines, która została stworzona i wydana przez Codemasters Software na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Twórcy oddają do dyspozycji możliwość pokierowania mikropojazdami i wzięcia udziału w zawodach rozgrywanych w lokacjach umiejscowionych w różnych zakątkach domu. Micro Machines: World Series zawiera 10 torów wyścigowych i 15 aren pojedynkowych, pozwalając na zabawę w ogrodzie, warsztacie, kuchni czy na stole bilardowym.


Micro Machines: World Series oferuje niezwykle rozbudowany system zniszczeń. Gracze mogą zrobić użytek z bogatego arsenału i za pomocą dostępnego wyposażenia eliminować rywali. Na porządku dziennym jest także interakcja z rozmaitymi obiektami na planszach, takimi jak ogromne wentylatory czy teleporty.


Oprócz trybu dla jednego gracza, w Micro Machines: World Series znajdziemy również lokalny (dla 4 graczy) oraz sieciowy multiplayer (do 12 użytkowników). Rozgrywka wieloosobowa za pośrednictwem internetu pozwala na umieszczanie wyników w specjalnych rankingach; dostępne są także liczne wyzwania, dywizje oraz inne atrakcje.

Micro Machines: World Series