Mass Effect 2

Producent: BioWare Wydawca: Electronic Arts Polska Premiera: 3.8.2010 Gatunek: RPG Wersja językowa: PL, B/D, PL/EN, EN Wydania tej gry: Mass Effect 2 - Pakiet uzbrojenia (edycja premierowa)

Zestaw bonusowych przedmiotów do gry cRPG o nazwie Mass Effect 2, która została stworzona przez studio BioWare.


Dodatek zawiera trzy nowe rodzaje broni, którymi są:


- Falanga - jej działanie zbliżone jest do ręcznego działka, została ona wyposażona w celownik laserowy

- Motyka - ciężki półautomatyczny karabin maszynowy, będący połączeniem karabinu snajperskiego bez lunety i karabinu szturmowego bez odrzutu

- Strzelba plazmowa gethów wyposażona w trzy lufy - pocisk po trafieniu w cel tworzy plazmę. Co ważne pociski można wzmocnić lub też strzelać szybkimi seriami

Mass Effect 2

Zawartość Mass Effect Trilogy - znamy szczegóły

Mateusz Stanisławski
36

Które z wielu DLC do trzech odsłon serii Mass Effect dostaniemy w ramach pakietu Trilogy? Ile będzie kosztować „jedynka” na PlayStation Network? Nareszcie znamy odpowiedzi na te pytania.

Nowa gra BioWare to nie Mass Effect 3?

Adam Berlik
17

Wczoraj EA ujawniło, że w grudniu nastąpi zapowiedź nowej gry BioWare i opublikowało grafikę, sugerującą anons Mass Effecta 3. Okazuje się jednak, że być może wcale nie chodzi o ostatnią część trylogii.

Statystyki z Mass Effect 2

Adam Bednarek
48

Od premiery Mass Effect 2 minęło już trochę czasu, dlatego też BioWare zdecydowało się podsumować ten okres i udostępniło kilka ciekawych statystyk. Wiecie, że dwóch pecetowych graczy przeszło grę aż 28 razy?