Kane & Lynch 2: Dog Days

Producent: IO Interactive Wydawca: Cenega Poland Premiera: 20.8.2010 Gatunek: akcja Wersja językowa: PL/EN, EN Wydania tej gry: Kane & Lynch 2: Dog Days (edycja premierowa), Kane & Lynch 2: Dog Days (Premierowa Okazja), Kane & Lynch 2: Dog Days (Premierowa Okazja), Kane & Lynch Collection - wersja cyfrowa (edycja premierowa), Kane & Lynch 2: Dog Days - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Kane & Lynch 2: Dog Days to trzecioosobowa strzelanina, będąca kontynuacją gry Kane & Lynch: Dead Men, która została wydana w 2007 roku.


Akcja sequela rozgrywa się w Szanghaju, a esencję rozgrywki stanowi eliminacja kolejnych oponentów przy wykorzystaniu popularnego ostatnimi czasy systemu osłon. O ile bohaterem pierwowzoru był Kane, o tyle teraz historia przedstawiona w grze skupia się na postaci Lyncha.


Oprócz trybu dla pojedynczego gracza Kane & Lynch 2: Dog Days pozwoli także na zabawę w opcji rozgrywki wieloosobowej – dostępna będzie zarówno sieciowa kooperacja, jak i pełnoprawny multiplayer oferujący rozmaite opcje zabawy (m.in. Fragile Alliance, Undercover Cop i Cops & Robbers).


Na uwagę zasługuje sposób przedstawienia rozgrywki – co prawda kierowaną postać tradycyjnie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, jednakże obraz wyświetlany jest w taki sposób, jakby był kręcony kamerą bez statywu. Warto również dodać, że w drugiej części zdecydowano się zaimplementować jeszcze bardziej zaawansowany model fizyczny pozwalający na destrukcję otoczenia.

Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2: Dog Days - przegląd ocen

Adam Bednarek
23

Zagraniczne serwisy nie mogą się zdecydować, czy Kane & Lynch 2: Dog Days to dobra, czy też zła gra. Jedni chwalą twórców i dają całkiem miłe oceny, natomiast drudzy mocno krytykują i wręczają... jedynkę. W dziesięciostopniowej skali.

Niebawem premiera komiksu Kane & Lynch

Adam Berlik
6

Kane i Lynch, czyli jakże charyzmatyczni bohaterowie serii gier IO Interactive, pojawią się nie tylko na komputerach i konsolach, lecz również w komiksie. Poniżej okładka i przykładowe strony.

Niezła sprzedaż pierwszego Kane & Lynch

Patryk Purczyński
9

Nie najlepsze przyjęcie przez prasę branżową i całkiem okazałe wyniki sprzedaży - tak pokrótce można podsumować pojawienie się na rynku Kane & Lynch.

Pierwsze obrazki z Kane and Lynch 2: Dog Days

Adam Berlik
8

Jeden z zachodnich serwisów internetowych opublikował pierwsze zrzuty ekranowe z nowej gry studia IO Interactive (seria Hitman) - Kane and Lynch 2: Dog Days.