Gravel

Producent: Milestone Wydawca: Brak Premiera: 27.2.2018 Gatunek: sport, wyścigi Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Gravel (edycja premierowa), Gravel - wersja cyfrowa (edycja premierowa)

Gravel to najnowsza propozycja utalentowanego studia Milestone. Ponownie mamy do czynienia z grą wyścigową, lecz tym razem mamy okazję uczestniczyć w rajdach, by walczyć o zwycięstwo w zawodach Offroad Masters.


Gravel oddaje do dyspozycji graczy aż cztery zróżnicowane konkurencje, takie jak: Cross Country (swobodna eksploracja i rywalizacja), Wild Rushes (wyścigi bez jakichkolwiek reguł), Stadium (zamknięte areny wypełnione przeszkodami) i Speed Cross (wiernie odwzorowane trasy znane z prawdziwych wyścigów).


Niezależnie od tego, czy planujemy ścigać się przeciwko sztucznej inteligencji w jednym z trybów rozgrywki single player, czy też chcemy stanąć w szranki z graczami za pośrednictwem sieci, Gravel zaoferuje możliwość rywalizacji na otwartych trasach, gdzie do mety prowadzi jedna z kilku ścieżek.


Wśród zróżnicowanych lokacji, jakie przyjdzie nam odwiedzić w Gravel znajdziemy między innymi gęsto zalesione lasy, plaże z wydmami, stadiony pokryte żużlem oraz niewielkie miasteczka. Za generowanie wysokiej jakości grafiki w tym tytule odpowiada Unreal Engine 4.

Gravel